Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169–VІ "2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 192-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4137 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169-VІ "2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4044 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"74 863" деген сандар "85 490" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтағы:
"0" деген сан "4 353" деген сандармен ауыстырылсын;
"70 065" деген сандар "76 339" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"74 863" деген сандар "85 490" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"52 750" деген сандар "61 668" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтағы:
"0" деген сан "4 155" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 997" деген сандар "52 760" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"52 750" деген сандар "61 668" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"48 602" деген сандар "55 724" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтағы:
"0" деген сан "3 239" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 225" деген сандар "48 108" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"48 602" деген сандар "55 724" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"84 742" деген сандар "97 153" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтағы:
"0" деген сан "7 838" деген сандармен ауыстырылсын;
"79 479" деген сандар "84 052" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"84 742" деген сандар "97 153" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 3 апреля 2018 года № 192-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2018 года № 4137
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4044, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "74 863" заменить цифрами "85 490";
в абзаце 3:
цифру "0" заменить цифрами "4 353";
цифры "70 065" заменить цифрами "76 339";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "74 863" заменить цифрами "85 490";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "52 750" заменить цифрами "61 668";
в абзаце 3:
цифру "0" заменить цифрами "4 155";
цифры "47 997" заменить цифрами "52 760";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "52 750" заменить цифрами "61 668";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "48 602" заменить цифрами "55 724";
в абзаце 3:
цифру "0" заменить цифрами "3 239";
цифры "44 225" заменить цифрами "48 108";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "48 602" заменить цифрами "55 724";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "84 742" заменить цифрами "97 153";
в абзаце 3:
цифру "0" заменить цифрами "7 838";
цифры "79 479" заменить цифрами "84 052";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "84 742" заменить цифрами "97 153";
в подпункте 1) пункта 9:

Есбол ауылдық округі – 13 512 мың теңге;
Өрлік ауылдық округі – 4 763 мың теңге;
Көктоғай ауылдық округі – 3 883 мың теңге көзделсiн.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).

Есболский сельский округ – 13 512 тысяч тенге;
Орликовский сельский округ – 4 763 мың теңге;
Коктогайский сельский округ – 3 883 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).