"17 127" деген сандар "35 268" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVІІІ сессиясының төрағасы
О. Ділмұқашева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы
27 қарашадағы кезектен тыс ХХVІІІ
сессиясының № 226-VІ шешiмiне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы
14 желтоқсандағы кезектен тыс ХХ

цифры "17 127" заменить цифрами "35 268".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХVІІІ сессии районного маслихата
О. Дилмукашева
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению № 226-VІ
внеочередной ХХVІІІ сессии районного
маслихата от 27 ноября 2018 года

5 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 222
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 491
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
12 263
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметін ұсыну
21 126
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 892
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 840
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 840
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 289
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 551
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
731 732
1
Тұрғын үй шаруашылығы
622 461
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
599 000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
599 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
23 461
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 466
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10 557
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
5 438
2
Коммуналдық шаруашылық
109 271
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
73 603
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70 153
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін ұйымдастыру
3 450
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35 668
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
35 668
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
199 461
1
Мәдениет саласындағы қызмет
6 539
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

5 120
007
Оказание жилищной помощи
5 222
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 491
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
12 263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 126
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 892
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 840
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 840
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 289
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 551
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
731 732
1
Жилищное хозяйство
622 461
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
599 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
599 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23 461
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 466
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 557
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов
инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 438
2
Коммунальное хозяйство
109 271
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
73 603
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70 153
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3 450
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35 668
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
35 668
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
199 461
1
Деятельность в области культуры
6 539
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа