Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №169–VІ "2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 230-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 4282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169-VІ "2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4044 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"8 700" деген сандар "4 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"76 339" деген сандар "80 539" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"70 065" деген сандар "74 265" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"62 490" деген сандар "62 702" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 815" деген сандар "4 815" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 520" деген сандар "53 732" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"62 490" деген сандар "62 702" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақтағы:
"47 997" деген сандар "49 209" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"57 653" деген сандар "57 893" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 306" деген сандар "6 006" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 108" деген сандар "48 648" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"57 653" деген сандар "57 893" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы:
"44 225" деген сандар "46 765" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"8 299" деген сандар "5 739" деген сандармен ауыстырылсын;
"84 052" деген сандар "86 612" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"79 479" деген сандар "82 039" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"144 339" деген сандар "141 839" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года №169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 5 декабря 2018 года № 230-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 декабря 2018 года № 4282
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4044, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "8 700" заменить цифрами "4 500";
цифры "76 339" заменить цифрами "80 539";
в пункте 2:
цифры "70 065" заменить цифрами "74 265";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "62 490" заменить цифрами "62 702";
цифры "3 815" заменить цифрами "4 815";
цифры "54 520" заменить цифрами "53 732";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "62 490" заменить цифрами "62 702";
в пункте 4:
цифры "47 997" заменить цифрами "49 209";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "57 653" заменить цифрами "57 893";
цифры "6 306" заменить цифрами "6 006";
цифры "48 108" заменить цифрами "48 648";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "57 653" заменить цифрами "57 893";
в пункте 6:
цифры "44 225" заменить цифрами "46 765";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "8 299" заменить цифрами "5 739";
цифры "84 052" заменить цифрами "86 612";
в пункте 8:
цифры "79 479" заменить цифрами "82 039";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "144 339" заменить цифрами "141 839";