Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 174 "Индер ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 288 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 4309 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Индер ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 174 "Индер ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылы 23 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индер ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Г. Сүйеуоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан

О признании утратившим силу постановления акимата Индерского района от 17 июня 2015 года № 174 "О создании и утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Индерского района"
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 27 декабря 2018 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2018 года № 4309
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Индерского района от 17 июня 2015 года № 174 "О создании и утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Индерского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3263, опубликованное в районной газете "Дендер" от 23 июля 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Индерского района Атырауской области Республики Казахстан" Г. Суйеуову.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан