Құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Атырау облысы Индер ауданы Есбол ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 120 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4305 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысына сәйкес Есбол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданы Есбол ауылдық округінің Есбол ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) И.Тайманов орамына – "Достық" атауы;
2) Маринка көшесіне – "Ақжар" атауы;
3) Меңдібай көшесіне – "Бейбітшілік" атауы.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Сабиров

О переименовании составных частей
Решение акима Есболского сельского округа Индерского района Атырауской области от 19 декабря 2018 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2018 года № 4305
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 11 мая 2018 года аким Есболского сельского округа РЕШИЛ:
1. В селе Есбол Есболского сельского округа Индерского района переименовать следующие составные части:
1) переулок И.Тайманов – найменованием "Достық";
2) улицу Маринка – найменованием "Ақжар";
3) улицу Меңдібай – найменованием "Бейбітшілік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Сабиров