Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 159-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 4102 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы ХХ сессиясының №139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 547 184" сандары "3 641 961" сандарымен ауыстырылсын;
"2 137 971" сандары "1 947 888" сандарымен ауыстырылсын;
"3 731" сандары" "13 722" сандарымен ауыстырылсын;
"1 396 869" сандары "1 671 738" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 554 372" сандары "3 744 717" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген абзацтағы
"0" саны "102 756" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"аудандық бюджетке - 50%" деген жолды келесі редакцияда мазмұндалсын:
"аудандық бюджетке -100%".

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2018 года № 159-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 апреля 2018 года № 4102
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХX сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 547 184" заменить цифрами "3 641 961";
цифры "2 137 971" заменить цифрами "1 947 888";
цифры "3 731" заменить цифрами "13 722";
цифры "1 396 869" заменить цифрами "1 671 738".
в подпункте 2):
цифры "3 554 372" заменить цифрами "3 744 717";
в подпункте 6):
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств"
цифру "0" заменить цифрами "102 756".
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строку "районному бюджету – 50%" изложить в следующей редакции:
"районному бюджету – 100%"

2. Көрсетілген шешімнің №1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Ж. Тәжібаев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХІІІ
сессии районного маслихата
Ж. Тажибаев
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов