Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 147-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 166-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4135 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кентерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы ХХІ сессиясының № 147-VІ "2018–2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"458 829" сандары "469 649" сандарымен ауыстырылсын;
"244 576" сандары "49 780" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолындағы "0" саны "8 285" сандарымен ауыстырылсын;
"214 253" сандары "411 584" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"458 829" сандары "469 649" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"302 966" сандары "305 566" сандарымен ауыстырылсын;
"244 576" сандары "38 971" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолындағы "0" саны "976" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 147-VІ "О бюджетах поселков Макати Доссор на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 3 апреля 2018 года № 166-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2018 года № 4135
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 147-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4043, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "458 829" заменить цифрами "469 649";
цифры "244 576" заменить цифрами "49 780";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "8 285";
цифры "214 253" заменить цифрами "411 584".
в подпункте 2):
цифры "458 829" заменить цифрами "469 649".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "302 966" заменить цифрами "305 566";
цифры "244 576" заменить цифрами "38 971";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "976";

"58 390" сандары "265 619" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"302 966" сандары "305 566" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.

цифры "58 390" заменить цифрами "265 619".
в подпункте 2):
цифры "302 966" заменить цифрами "305 566".
Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).