Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 маусымдағы № 190-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 маусымда № 4178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 июня 2018 года № 190-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 июня 2018 года № 4178
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
5 тармақта:
"34 844" сандары "10 224" сандарымен ауыстырылсын.

1. Внести в решение ХX сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 5:
цифры "34 844" заменить цифрами "10 224".

2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVІІІ сессиясының төрағасы
Г. Саликова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХVІІІ
сессии районного маслихата
Г. Саликова
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов