Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 147-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 224-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4292 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018–2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы ХХІ сессиясының №147-VI "2018–2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4043 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"470 574" сандары "481 204" сандарымен ауыстырылсын;
"34 222" сандары "20 679" сандарымен ауыстырылсын;
"8 800" сандары "8 786" сандарымен ауыстырылсын;
"427 552" сандары "451 739" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"470 574" сандары "481 204" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"323 852" сандары "329 970" сандарымен ауыстырылсын;
"28 986" сандары "12 709" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 147-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 7 декабря 2018 года № 224-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2018 года № 4292
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 147-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4043, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "470 574" заменить цифрами "481 204";
цифры "34 222" заменить цифрами "20 679";
цифры "8 800" заменить цифрами "8 786";
цифры "427 552" заменить цифрами "451 739".
в подпункте 2):
цифры "470 574" заменить цифрами "481 204".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "323 852" заменить цифрами "329 970";
цифры "28 986" заменить цифрами "12 709";

"976" сандары "3 968" сандарымен ауыстырылсын;
"293 890" сандары "313 293" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"323 852" сандары "329 970" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

цифры "976" заменить цифрами "3 968";
цифры "293 890" заменить цифрами "313 293".
в подпункте 2):
цифры "323 852" заменить цифрами "329 970".
2. Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).