Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 260-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 ақпанда № 4055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы аудандық маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Ғ. Карина).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХІV сессия төрағасының
міндетін атқарушы, аудандық
мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 қаңтардағы №260-VІ шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1) Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-V "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 наурыздағы № 143-VІ "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-V "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3) Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 маусымдағы № 171-VІ "Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-V "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3916 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4) Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 202-VІ "Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-V "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 января 2018 года № 260-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 февраля 2018 года № 4055
В соответствии со статьей 2 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Курмангазинского районного маслихата" (Г. Карина).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной ХХІV
сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Приложение к решению районного маслихата от 26 января 2018 года № 260-VІ
Перечень некоторых решений районного маслихата утративших силу:
1) Решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) Решение районного маслихата от 29 марта 2017 года № 143-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3827, опубликовано 25 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3) Решение районного маслихата от 29 июня 2017 года № 171-VІ "О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3916, опубликовано 27 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4) Решение районного маслихата от 29 сентября 2017 года № 202-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3972, опубликовано 1 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);

5) Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 243-VІ "Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 101-V "2017-2019 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4020 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5) Решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 243-VІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 101-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4020, опубликовано 4 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);