Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 92 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 75 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 4079 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 92 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 28 наурызында № 3806 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Н.Калиев) жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Бектемиров

О признании утратившим силу постановления акимата Курмангазинского района от 24 февраля 2017 года № 92 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 12 марта 2018 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 марта 2018 года № 4079
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курмангазинского района от 24 февраля 2017 года № 92 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Курмангазинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 марта 2017 года за № 3806, опубликованное 5 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативтных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района" (Калиев Н).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Бектемиров