Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/243-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 наурызда № 4481 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4305-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 480 745 542 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 31 680 202 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 770 219 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 445 287 121 мың теңге;
2) шығындар – 478 777 704 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20 203 063 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23 610 004 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 406 941 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 600 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 600 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 20 835 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 20 835 225 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 90,2 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 58,6 пайыз;
Мақтарал ауданының – 53,8 пайыз;
Ордабасы ауданының – 95,6 пайыз;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанcкого областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/243-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 марта 2018 года № 4481. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 480 745 542 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 680 202 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 770 219 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 445 287 121 тысяч тенге;
2) затраты – 478 777 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 203 063 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 610 004 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 406 941 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 600 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 600 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 20 835 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 20 835 225 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты:
района Байдибека – 90,2 процентов;
Казыгуртского района – 58,6 процентов;
Мактааральского района – 53,8 процентов;
Ордабасынского района – 95,6 процентов;

Отырар ауданының – 82,4 пайыз;
Сайрам ауданының – 55,0 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 50,0 пайыз;
Созақ ауданының – 65,0 пайыз;
Төлеби ауданының – 60,8 пайыз;
Түлкібас ауданының – 100,0 пайыз;
Шардара ауданының – 92,0 пайыз;
Арыс қаласының – 83,5 пайыз;
Кентау қаласының – 86,8 пайыз;
Түркістан қаласының – 66,6 пайыз;
Шымкент қаласының – 51,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 9,8 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 41,4 пайыз;
Мақтарал ауданынан – 46,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 4,4 пайыз;
Отырар ауданынан – 17,6 пайыз;
Сайрам ауданынан – 45,0 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 50,0 пайыз;
Созақ ауданынан – 35,0 пайыз;
Төлеби ауданынан – 39,2 пайыз;
Шардара ауданынан – 8,0 пайыз;
Арыс қаласынан – 16,5 пайыз;
Кентау қаласынан – 13,2 пайыз;
Түркістан қаласынан – 33,4 пайыз;
Шымкент қаласынан – 48,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Түлкібас ауданынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке Түлкібас ауданынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 100 пайыз болып белгіленсін.";
5-тармақта "облыстың мәдениет басқармасы;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"облыстың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы;";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
тұрғын үй жобалауға және салуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Д. Абіш
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ. Балабиев

Отрарского района – 82,4 процентов;
Сайрамского района – 55,0 процентов;
Сарыагашского района – 50,0 процентов;
Сузакского района – 65,0 процентов;
Толебийского района – 60,8 процентов;
Тюлькубасского района – 100,0 процентов;
Шардаринского района – 92,0 процентов;
города Арысь – 83,5 процентов;
города Кентау – 86,8 процентов;
города Туркестан – 66,6 процентов;
города Шымкент – 51,3 процента;
в областной бюджет от:
района Байдибека – 9,8 процентов;
Казыгуртского района – 41,4 процентов;
Мактааральского района – 46,2 процентов;
Ордабасынского района – 4,4 процентов;
Отрарского района – 17,6 процентов;
Сайрамского района – 45,0 процентов;
Сарыагашского района – 50,0 процентов;
Сузакского района – 35,0 процентов;
Толебийского района – 39,2 процентов;
Шардаринского района – 8,0 процентов;
города Арысь – 16,5 процентов;
города Кентау – 13,2 процентов;
города Туркестан – 33,4 процентов;
города Шымкент – 48,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по социальному налогу, кроме Тюлькубасского района, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 100 процентов;
в областной бюджет, кроме Тюлькубасского района, от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты, - 100 процентов.";
в пункте 5 строку "управлению культуры области;" изложить в следующей редакции:
"управлению культуры и развития языков области;";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2018 год предусмотрено кредитование районных (городов областного значения) бюджетов, в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение кредитования районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата Д. Абиш
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата

266 647
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 400 227
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
474 469
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
465 272
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 100 641
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210 878
261
Облыстың білім басқармасы
127 019
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
113 122
037
Әлеуметтік сауықтандыру
13 897
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
674 534
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
613 209
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 325
2
Әлеуметтiк көмек
1 902 322
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 902 322
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 879 279
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 043
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 167 274
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 066 143
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 753
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
176 204
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 171 934
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

266 647
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 400 227
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
474 469
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
465 272
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 100 641
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
210 878
261
Управление образования области
127 019
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
113 122
037
Социальная реабилитация
13 897
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
674 534
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
613 209
037
Социальная реабилитация
61 325
2
Социальная помощь
1 902 322
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 902 322
003
Социальная поддержка инвалидов
1 879 279
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
23 043
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 167 274
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 066 143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
124 753
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
176 204
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 171 934
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

50 678
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 077 304
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
54 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
411 270
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 736
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 736
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 615
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 015
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 381 632
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 923 922
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 923 922
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 645 109
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 278 813
2
Коммуналдық шаруашылық
15 457 710
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 457 710
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 938
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 160 230
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 129 129
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

50 678
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 077 304
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
54 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
411 270
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 736
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 736
270
Управление по инспекции труда области
69 615
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 015
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 381 632
1
Жилищное хозяйство
12 923 922
271
Управление строительства области
12 923 922
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
9 645 109
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 278 813
2
Коммунальное хозяйство
15 457 710
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 457 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
112 938
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 160 230
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
7 129 129
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

142 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
390 967
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
363 126
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 500 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 700 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 433 518
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 828
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
475 890
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
140 490
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
25 016
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374 126
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
95 951
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 061
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
9 061
2
Су шаруашылығы
1 662 174
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 662 174
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 662 174
3
Орман шаруашылығы
1 051 002
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 051 002
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 040 377
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 625
4
Балық шаруашылығы
160 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
160 320
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

142 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
390 967
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
363 126
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 500 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 700 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 433 518
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 828
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
475 890
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
140 490
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
25 016
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374 126
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 951
271
Управление строительства области
9 061
020
Развитие объектов сельского хозяйства
9 061
2
Водное хозяйство
1 662 174
255
Управление сельского хозяйства области
1 662 174
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 662 174
3
Лесное хозяйство
1 051 002
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 051 002
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 040 377
006
Охрана животного мира
10 625
4
Рыбное хозяйство
160 320
255
Управление сельского хозяйства области
160 320
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства

1 213 389
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 213 389
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 213 389
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
45 403
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
45 403
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 403
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 754 044
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 754 044
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 616
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
85 716
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
88 877
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
93 047
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 342 788
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 223 929
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 780 077
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 261 241
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
608 314
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 248
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 429 854
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
480 577
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
471 248
271
Облыстың құрылыс басқармасы
700 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
700 000
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
818 836
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

1 213 389
253
Управление здравоохранения области
1 213 389
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 213 389
5
Другие виды медицинской помощи
45 403
253
Управление здравоохранения области
45 403
029
Областные базы спецмедснабжения
45 403
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 754 044
253
Управление здравоохранения области
6 754 044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
143 616
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
85 716
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
88 877
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
93 047
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 342 788
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 223 929
1
Социальное обеспечение
4 780 077
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 261 241
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
608 314
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
271 248
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 429 854
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
480 577
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
471 248
271
Управление строительства области
700 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
700 000
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
818 836
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

562 814
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
29 137 375
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 137 375
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 361 236
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
776 139
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 673 406
1
Ауыл шаруашылығы
24 666 123
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
24 466 123
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 028
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
706 125
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 491
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
252 580
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 862 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
15 750
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
399 120
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
365 219
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
28 810
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 500 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 835 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 505 431
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 875 000
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау

562 814
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
29 137 375
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 137 375
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
28 361 236
071
Развитие газотранспортной системы
776 139
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 673 406
1
Сельское хозяйство
24 666 123
255
Управление сельского хозяйства области
24 466 123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
193 028
002
Поддержка семеноводства
706 125
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 491
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
252 580
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 862 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15 750
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
399 120
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
365 219
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
28 810
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 500 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 835 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 505 431
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 875 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

7 453 185
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 600 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 811 335
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 811 335
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 155
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
213 484
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 501 696
13
Басқалар
12 666 885
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 444 868
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
5 944 868
005
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29 000
010
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 500 000
011
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
80 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 868
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 000
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
500 000
9
Басқалар
6 222 017
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 237 534
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 237 534
257
Облыстың қаржы басқармасы
600 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
600 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 075 559
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
150 000
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
2 925 559
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
308 924
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 474
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

7 453 185
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
1 600 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 811 335
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 811 335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
96 155
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
213 484
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 501 696
13
Прочие
12 666 885
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 444 868
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
5 944 868
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
29 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
5 500 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
80 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 868
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
500 000
9
Прочие
6 222 017
253
Управление здравоохранения области
2 237 534
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 237 534
257
Управление финансов области
600 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
600 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 075 559
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
150 000
008
Расходы на новые инициативы
2 925 559
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
308 924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
124 474
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности