Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 28/310-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 4706 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 Жарлығына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4305-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"501 412 247" деген сандар "492 556 815" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 658 021" деген сандар "25 885 441" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 246 645" деген сандар "3 163 793" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"499 342 449" деген сандар "490 487 017" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"215 729 442" деген сандар "207 803 121" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 835 094" деген сандар "10 908 773" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 27 июля 2018 года № 28/310-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 августа 2018 года № 4706. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "501 412 247" заменить цифрами "492 556 815";
цифры "33 658 021" заменить цифрами "25 885 441";
цифры "4 246 645" заменить цифрами "3 163 793";
в подпункте 2):
цифры "499 342 449" заменить цифрами "490 487 017";
в пункте 3:
цифры "215 729 442" заменить цифрами "207 803 121";
цифры "18 835 094" заменить цифрами "10 908 773";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Мұсабеков
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
27 шілдедегі № 28/310-VI
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2017 жылғы
11 желтоқсандағы № 18/209-VI
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата Б. Мусабеков
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение 1 к решению
Туркестанского областного
маслихата от 27 июля 2018 года
№ 28/310-VI
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 11 декабря
2017 года № 18/209-VI
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

438 192
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
35 100
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 361 593
1
Құқық қорғау қызметi
13 795 539
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
13 572 286
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 409 560
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
4 977
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 921 863
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
114 851
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
106 297
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
93 478
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
14 738
271
Облыстың құрылыс басқармасы
223 253
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
223 253
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
566 054
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
566 054
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
220 736
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 991
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
298 807
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 520
04
Бiлiм беру
71 489 256
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 613 714
261
Облыстың білім басқармасы
1 613 714
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 613 714
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
43 537 845
261
Облыстың білім басқармасы
20 092 103
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
3 190 204
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
4 458 242
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 591
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
485 851
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

438 192
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
35 100
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 361 593
1
Правоохранительная деятельность
13 795 539
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
13 572 286
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
11 409 560
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
4 977
006
Капитальные расходы государственного органа
1 921 863
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
114 851
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
106 297
015
Организация содержания служебных животных
14 738
271
Управление строительства области
223 253
003
Развитие объектов органов внутренних дел
223 253
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
566 054
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
566 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
220 736
003
Капитальные расходы государственного органа
4 991
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
298 807
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 520
04
Образование
71 489 256
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 613 714
261
Управление образования области
1 613 714
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 613 714
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
43 537 845
261
Управление образования области
20 092 103
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
3 190 204
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
4 458 242
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 591
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
485 851
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

583 006
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 807
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 395 364
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
472 529
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
462 945
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 100 641
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 228
261
Облыстың білім басқармасы
127 019
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
113 122
037
Әлеуметтік сауықтандыру
13 897
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
673 105
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
612 097
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 008
2
Әлеуметтiк көмек
2 182 644
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 182 644
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
2 159 601
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 043
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 213 135
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 112 350
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 223
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
176 204
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

583 006
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
265 807
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 395 364
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
472 529
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
462 945
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 100 641
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
204 228
261
Управление образования области
127 019
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
113 122
037
Социальная реабилитация
13 897
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
673 105
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
612 097
037
Социальная реабилитация
61 008
2
Социальная помощь
2 182 644
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 182 644
003
Социальная поддержка инвалидов
2 159 601
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
23 043
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 213 135
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 112 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 223
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
176 204
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

4 215 705
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
50 456
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 077 304
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
389 858
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 736
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 736
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 269
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 669
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 015 234
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 491 280
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 491 280
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 003 545
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 487 735
2
Коммуналдық шаруашылық
17 523 954
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 523 954
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 082
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 905 137
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 697 493
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

4 215 705
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
50 456
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 077 304
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
389 858
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 736
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 736
270
Управление по инспекции труда области
69 269
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 669
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 015 234
1
Жилищное хозяйство
13 491 280
271
Управление строительства области
13 491 280
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
10 003 545
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 487 735
2
Коммунальное хозяйство
17 523 954
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 523 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
113 082
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 905 137
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8 697 493
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

142 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
369 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
363 126
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 500 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
1 900 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 433 518
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 828
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
475 890
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
253 233
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
25 016
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374 126
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
95 951
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 373
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 373
2
Су шаруашылығы
1 661 394
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 661 394
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 661 394
3
Орман шаруашылығы
1 042 284
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 042 284
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 031 659
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 625
4
Балық шаруашылығы
160 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
160 320
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

142 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
369 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
363 126
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 500 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1 900 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 433 518
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 828
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
475 890
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
253 233
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
25 016
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374 126
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 951
271
Управление строительства области
8 373
020
Развитие объектов сельского хозяйства
8 373
2
Водное хозяйство
1 661 394
255
Управление сельского хозяйства области
1 661 394
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 661 394
3
Лесное хозяйство
1 042 284
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 042 284
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 031 659
006
Охрана животного мира
10 625
4
Рыбное хозяйство
160 320
255
Управление сельского хозяйства области
160 320
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства

2 957 833
13
Басқалар
6 556 613
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 290 409
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
4 697 130
005
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
60 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
60 417
010
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 263 223
011
Бизнестің жол картасы 2020 бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
101 578
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
211 912
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
593 279
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
593 279
9
Басқалар
1 266 204
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
90 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
261
Облыстың білім басқармасы
105 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
105 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
45 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
90 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
400 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
400 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
183 496
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
183 496
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
352 708
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 524
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

2 957 833
13
Прочие
6 556 613
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 290 409
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
4 697 130
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
60 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
60 417
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 263 223
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
101 578
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
211 912
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
593 279
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
593 279
9
Прочие
1 266 204
253
Управление здравоохранения области
90 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
261
Управление образования области
105 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
105 000
271
Управление строительства области
45 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
90 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
285
Управление физической культуры и спорта области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
400 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
400 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
183 496
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
183 496
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
352 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
149 524
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

405 312
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
405 312
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
452 997
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
237 210
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
237 210
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
215 787
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 804
004
Туристік қызметті реттеу
195 983
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
36 665 395
1
Отын және энергетика
7 528 020
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 528 020
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 965 206
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
562 814
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
29 137 375
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 137 375
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 361 236
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
776 139
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 673 406
1
Ауыл шаруашылығы
24 666 123
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
24 466 123
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 028
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
706 125
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 491
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
252 580
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 862 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
15 750
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

405 312
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
405 312
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
452 997
263
Управление внутренней политики области
237 210
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
237 210
286
Управление туризма и внешних связей области
215 787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
19 804
004
Регулирование туристской деятельности
195 983
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
36 665 395
1
Топливо и энергетика
7 528 020
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 528 020
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
6 965 206
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
562 814
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
29 137 375
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 137 375
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
28 361 236
071
Развитие газотранспортной системы
776 139
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 673 406
1
Сельское хозяйство
24 666 123
255
Управление сельского хозяйства области
24 466 123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
193 028
002
Поддержка семеноводства
706 125
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 491
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
252 580
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 862 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15 750
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

1 434 011
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
230 665
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 203 346
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 775 538
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 775 538
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 275 160
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 275 160
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 275 160
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
48 416
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
48 416
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
48 416
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
744 928
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
744 928
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 425
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
92 142
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
94 986
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
97 152
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
308 223
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 586 044
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 016 990
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 450 241
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
640 550
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
288 224
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 509 163
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 889
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 434 011
006
Услуги по охране материнства и детства
230 665
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 203 346
271
Управление строительства области
4 775 538
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 775 538
3
Специализированная медицинская помощь
1 275 160
253
Управление здравоохранения области
1 275 160
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 275 160
5
Другие виды медицинской помощи
48 416
253
Управление здравоохранения области
48 416
029
Областные базы спецмедснабжения
48 416
9
Прочие услуги в области здравоохранения
744 928
253
Управление здравоохранения области
744 928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
152 425
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
92 142
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
94 986
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
97 152
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
308 223
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 586 044
1
Социальное обеспечение
5 016 990
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 450 241
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
640 550
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
288 224
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 509 163
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
510 889
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания