2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 тамыздағы № 232 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 14 тамызда № 4710 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 2-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Түркістан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы облыстық бюджет есебінен орналастырылсын.
2. "Түркістан облысының бiлiм басқармасы", "Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасы", "Түркістан облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы" мемлекеттiк мекемелері заңнамада белгiленген тәртiппен 2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ұ.Сәдібековке жүктелсiн.
Облыс әкімі Ж. Түймебаев
Ә.Е.Тұрғымбеков
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Т.Қ.Сәрсембаев
Е.Қ.Тасжүреков
А.С.Сәбитов
А.Б.Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2018 жылғы "13" тамыздағы
№ 232 қаулысына қосымша

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год
Постановление акимата Туркестанской области от 13 августа 2018 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 августа 2018 года № 4710
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год за счет средств областного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Туркестанской области", "Управление здравоохранения Туркестанской области", "Управление координации занятости и социальных программ Туркестанской области" в установленном законодательством порядке, обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2018-2019 учебный год.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Турестанской области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова У.
Аким области Ж. Туймебаев
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "13" августа 2018 года № 232

Облыстық бюджет есебінен 2018-2019 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 02.05.2019 № 72 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Білім ұйымының атауы
код
Мамандықтар/Біліктілігі
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
"Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019 учебный год за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением акимата Туркестанской области от 02.05.2019 № 72 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование организации образования
код
Специальность/ квалификация
На основе 9 класса
На основе 11 класса
Всего
Администратор бюджетной программы
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 1" управления образования Южно-Казахстанской области"