Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/360-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4873 болып тіркелді. Күші жойылды -Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/20-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -Түркістан облыстық мәслихатының 28.04.2023 № 2/20-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 33-бабының 5-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/250-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде":
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі (бұдан әрі - Әдістеме) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңы 33-бабының 5-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшілері) қызметін бағалау тәртібін айқындайды.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/360-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2019 года № 4873. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/20-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 28.04.2023 № 2/20-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/250-VІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512, опубликовано 19 апреля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 апреля 2018 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую Методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата.";
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата, утвержденной указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящая методика оценки деятельности административных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата (далее - Методика) разработана в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и определяет порядок оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата (далее -служащие корпуса "Б").";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Бағалауды өткізу үшін Түркістан облыстық мәслихаты хатшысымен Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылады, Комиссия жұмысы персоналмен жұмыс лауазымдық міндетіне кіретін Түркістан облыстық мәслихат аппаратының қызметкерімен (бұдан әрі – персоналды басқару қызметіне жауапты маман) қамтамасыз етіледі.
Комиссия құрамы Түркістан облыстық мәслихатының хатшысымен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Түркістан облыстық мәслихат аппаратының басшысын бағалау парағы Түркістан облыстық мәслихатының хатшысына енгізіледі.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Комиссия төрағасын не мүшесін алмастыру Түркістан облыстық мәслихаты хатшысының Комиссия құру туралы өкіміне өзгерістер енгізу арқылы жүзеге асырылады.";
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесіне 1-қосымшада:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары".
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таратылатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Әшіров
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

"5. Для проведения оценки секретарем Туркестанского областного маслихата создается Комиссия по оценке (далее - Комиссия), работа Комиссии обеспечивается сотрудником аппарата Туркестанского областного маслихата, в должностные обязанности которого входит работа с персоналом (далее – ответственный специалист за службу управления персоналом). Состав Комиссии определяется секретарем Туркестанского областного маслихата. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Оценочный лист руководителя аппарата Туркестанского областного маслихата вносится на рассмотрение секретаря Туркестанского областного маслихата.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Замена председателя или члена Комиссии осуществляется путем внесения изменения в распоряжение секретаря Туркестанского областного маслихата о создании Комиссии.";
в приложении 1 к Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Индивидуальный план работы административного государственного служащего корпуса "Б" аппарата Туркестанского областного маслихата".
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Н. Аширов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев