Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 27/233-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 16 сәуірде № 4525 болып тiркелдi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/243-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 111 697 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 602 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 019 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 686 451 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 257 432 мың теңге;
2) шығындар – 131 168 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 174 911 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 174 911 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -19 646 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 19 646 294 мың теңге.";
3 тармақта:
"244 203" деген сандар "247 153" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға – 200 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 апреля 2018 года № 27/233-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 4525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/243-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4481, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 697 280 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60 602 378 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 151 019 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 686 451 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 47 257 432 тысяч тенге;
2) затраты – 131 168 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 174 911 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 174 911 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -19 646 294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -19 646 294 тысяч тенге.";
в пункте 3:
цифры "244 203" заменить цифрами "247 153";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
развитие объектов государственных органов – 200 000 тысяч тенге;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 973 273 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 3 275 035 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 952 475 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 388 615 мың теңге;
қаланы абаттандыруды дамытуға – 761 970 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 1 507 790 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға –649 906 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 264 688 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 117 453 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 6 993 116 мың теңге.";
5 тармақта:
"18 645 880" деген сандар "18 583 676" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 1 973 273 тысяч тенге;
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 3 275 035 тысяч тенге;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 952 475 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 388 615 тысяч тенге;
развитие благоустройства города – 761 970 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 1 507 790 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 649 906 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 264 688 тысяч тенге;
развитие объектов спорта – 117 453 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 6 993 116 тысяч тенге.";
в пункте 5:
цифры "18 645 880" заменить цифрами "18 583 676";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

202 885
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
701 763
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
308 051
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
528 206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
528 206
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
187 257
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 064
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
540
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
73 992
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 233
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
249 120
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 567 339
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27 086 387
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 412 540
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22 160 960
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 251 580
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 508
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 488
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
188 836
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 022
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
29 814
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
120 000
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 466 503
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
166 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 400
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 966 311

202 885
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
701 763
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
308 051
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
528 206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
528 206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
187 257
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 064
021
Капитальные расходы государственного органа
540
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
73 992
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
11 233
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
249 120
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 567 339
1
Жилищное хозяйство
27 086 387
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 412 540
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22 160 960
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 251 580
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
18 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
18 488
005
Капитальные расходы государственного органа
20
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
188 836
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
39 022
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
29 814
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
120 000
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 466 503
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
166 557
003
Капитальные расходы государственного органа
3 400
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 966 311