Арыс қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 4770 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 02.07.2021 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Арыс қаласы әкімінің 2016 жылғы 21қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3553 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде белгiленген тәртiпте:
1) осы шешiмнiң аумақтық әдiлет органында мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы әкiм шешiмi мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшiрмесiн қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тiлдерiнде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне ресми жариялау және енгiзу үшiн жолданылуын;
3) осы шешiм мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшiрмесiн Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейiн осы шешiмдi Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсiн.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т.Анашбековке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Е.Ақтаев
Арыс қаласы әкімінің
"2" қараша 2018 жылғы
№ 10 шешіміне қосымша
Арыс қаласындағы сайлау учаскелері № 1 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әл-Фараби көшесі № 1.

Об образовании избирательных участков натерритории города Арысь
Решение акима города Арысь Туркестанской области от 2 ноября 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 ноября 2018 года № 4770. Утратило силу решением акима города Арыс Туркестанской области от 2 июля 2021 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Арыс Туркестанской области от 02.07.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Арысь РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Арысь согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Арысь от 21 января 2016 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3553, опубликовано 26 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арысь в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Арысь;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арысь после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Анашбекова Т.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города Е.Актаев
Приложение к решению
акима города Арысь от
"2" ноября 2018 года № 10
Избирательные участки города Арысь
Избирательный участок № 1
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С.Кожанова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Аль-Фараби № 1.

Шекарасы: А.Абдразақов көшесіндегі № 47, № 49 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі № 84-142, 71-125 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 2, 4, 6 үйлер, МПС-тің № 1-10 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесіндегі № 35-85, 66-118 үйлер, Б.Елшінбеков көшесіндегі үйлер, А.Борықбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер, О.Байдаулетов көшесіндегі Т.Бағов және Кенбаев көшелері аралығындағы үйлер, Жеңіс, М.Бастарбеков, М.Жүсіпқожа, С.Кенбаев, Е.Шерімов, Астана, Думан, Ә.Ержанов, Ақалтын, Т.Бағов, Арасан көшесіндегі үйлер.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Әуезов көшесі № 25.
Шекарасы: Т.Тәжібаев көшесіндегі № 68-94 үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі № 40-134, 37-99 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі № 38-82, 25-69 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесіндегі № 18-64, 13-37 үйлер, Мұсабек батыр көшесіндегі № 15-29, 38-64 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 14-16, 19-43 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі № 37-59, № 60-82 үйлер, А.Борықбаев көшесіндегі № 12-32 үйлер, Қ.Жұмжаев көшесіндегі № 1-11 үйлер, К.Отаров көшесіндегі № 13, 15, 17 үйлер, МПС-тің № 10-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер, Жастар үйі, Сапақ би көшесіндегі № 1-27 үйлер.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 376 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, И.Ақынбеков көшесі № 39 үй.
Шекарасы: М.Жұмабаев көшесіндегі № 1-14 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 1-34 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі 36-72 үйлер, ІІ-Арыстағы МПС-тің 12 үйі, З.Тойбекова көшесіндегі № 32-64 үйлер, Майлы қожа көшесіндегі № 100-112 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі № 1-14 үйлер.
№ 4 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Байтұрсынов көшесі № 141.
Шекарасы: А.Абдразақов көшесіндегі № 1-37, 2-34 үйлер, 36, 44, 45, 46 көпқабатты үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі № 133-135, 136-160 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 32-116, 41-133 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі Әл-Фараби және Қ.Дулатбаев көшелері аралығындағы үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі № 8-31 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі № 19-37, 42-56 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1-4 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 31-55 үйлер, К.Отаров көшесіндегі № 7-10 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 5-7 үйлер, О.Бекбауов, Абат, Парасат Ұ.Оразалиева, Егемендік көшесіндегі үйлер, Қ.Жансариев көшесіндегі № 1-15, 2-18 үйлер.
№ 5 сайлау учаскесі

Границы: Улица А.Абдразакова: дома № 47, 49, улица И.Акынбекова: дома № 84-142, 71-125, улица Аль-Фараби: дома №2, 4, 6, дома МПС: №1-10, улица Ш.Кудайбердыулы: дома № 35-85, 66-118, дома по улице Б.Елшинбекова, улица А.Борыкбаева дома: № 1-12, дома по улице О.Байдаулетова между улицами Багова и Кенбаева, дома по улицам Женис, М.Бастарбекова, М.Жусипкожа, С.Кенбаева, Е.Шеримова, Астана, Думан, А.Ержанова, Акалтын, Т.Багова, Арасан.
Избирательный участок № 2
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 имени Б.Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс,улица М.Ауезова № 25.
Границы: Улица Т.Тажибаева: дома № 68-94, улица М.Жумабаева: дома № 40-134, 37-99, улица И.Акынбекова: дома №38-82, 25-69, улица Ш.Кудайбердыулы: дома № 18-64, 13-37, улица Мусабек батыра: дома № 15-29, 38-64, улица М.Ауэзова: дома № 14-16, 19-43, улица Н.Мырзашева: дома № 37-59, 60-82, улица А.Борыкбаева: № 12-32, улица К.Жумжаева дома № 1-11, улица К.Отарова: дома № 13, 15, 17, дома МПС: № 10-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68, Дом молодежи, улица Сапак би: дома № 1-27.
Избирательный участок № 3
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 376" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица И.Акынбекова № 39.
Границы: Улица М.Жумабаева: дома № 1-14, улица Амангелды: дома № 1-34, улица А.Байтурсынова: дома № 1-39, улица К.Дулатбаева: дома № 36-72, 12 домов МПС на Арыс-ІІ, улица З.Тойбековой: дома № 32-64, улица Майлы кожа: дома № 100-112, улица И.Акынбекова: дома № 1-14.
Избирательный участок № 4
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-интернат имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь, улица А.Байтурсынова, № 141.
Границы: Улица А.Абдразакова: дома № 1-37, 2-34, 44, 45, 46, улица М.Жумабаева: дома № 133-135, 136-160, улица Амангелды: дома № 32-116, 41-133, дома по улице А.Байтурсынова между улицами Аль-Фараби и К.Дулатбаева, улица Т.Тажибаева: дома № 8-31, улица Н.Мырзашева: дома № 19-37, 42-56, улица М.Ауэзова: дома № 1-4, улица Т.Рыскулова: дома № 31-55, улица К.Отарова: дома № 7-10, улица Аль-Фараби: дома № 5-7, дома по улицам О.Бекбауова, Абат, Парасат, У.Оразалиева, Егемендик, улица К.Жансариева: дома № 1-15, 2-18.
Избирательный участок № 5

Орталығы: Түркістан облысы білім басқармасының "№ 17 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Дулатов көшесі № 97.
Шекарасы: Ергөбек, М.Дулатов көшесіндегі үйлер, Ж.Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер, З.Тойбеков көшесіндегі № 18-23 үйлер, Майлы қожа көшесіндегі № 34-52, 31-53 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі № 26-40, 27-33 үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі № 32-52, 35-57 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі № 23 үй, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 27-35 үйлер, К.Отаров көшесіндегі № 9-11 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі № 21-23, 28-44 үйлер, Қ.Мүсірепов көшесіндегі № 8-22 үйлер.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, О.Байдаулетов көшесі № 1.
Шекарасы: Ш.Елетов, А.Оразбаева, С.Ерубаев, Аманжар, А.Тілеубердин, Жаманқара батыр, Ш.Кенжеханов, Саяжай, О.Байдаулетов, М.Назаров, Сапарбай болыс көшелеріндегі үйлер, Төле би көшесіндегі Д.Қонаев даңғылы және О.Байдаулетов көшесі аралығындағы үйлер, Алатау батыр мөлтек ауданындағы үйлер, Қ.Жансариев көшесіндегі № 17-33 үйлер.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә.Жангелдин атындағы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Салықбаев көшесі № 33.
Шекарасы: Ж.Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Г.Ибрагимов, Ш.Қалдаяқов көшесіндегі үйлер, З.Тойбекова көшесіндегі №1-15 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі № 10-23 үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі № 27-31 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі № 12-22 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі № 13-32 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 1-22 үйлер, К.Отаров көшесіндегі № 25 үй, Қ.Мүсірепов көшесіндегі № 2 үй, Майлы қожа көшесіндегі № 15-30 үйлер.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Салықбаев көшесі №23.
Шекарасы: Төле би көшесіндегі № 1-201, 2-96 үйлер, Ә.Салықбаев көшесіндегі үйлер, Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 11, 61, 78, 80, үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі № 1-6 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі № 1-22 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 1-13, 2-12 үйлер, Қ.Мүсірепов көшесіндегі № 1-2 үйлер, Ә.Ақмұрзаев көшесіндегі № 47, 54, 56 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі № 4, 5, 6, 8 үйлер.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 В.Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптарының оқу корпусы, Әділбек би көшесі № 1.

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 17" управления образования Туркестанская области, улица М.Дулатова № 97.
Границы: Улица Ергобека, М.Дулатова, дома по нечетной стороне улицы Ж.Аймаутова, улица З.Тойбековой: дома № 18-23, улица Майлы кожа дома № 34-52, 31-53, улица К.Дулатбаева: дома № 26-40, 27-33, улица Т.Тажибаева: дома № 32-52, 35-57, улица Т.Орынбаева: дом № 23, улица Т.Рыскулова: дома № 27-35, улица О.Отарова: дома № 9-11, улица Н.Мырзашева: дома № 21-23, 28-44, улица К.Мусирепова: дома № 8-22.
Избирательный участок № 6
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица О.Байдаулетова № 1.
Границы: Дома по улицам Ш.Елетова, А.Оразбаевой, С.Ерубаева, Аманжар, А.Тлеубердина, Жаманкара батыр, Ш.Кенжеханова, Саяжай, О.Байдаулетова, М.Назарова, Сапарбай болыса, дома по улице Толе би между улицами Д.Конаева и О.Байдаулетова, дома микрорайона Алатау батыра, улица К.Жансариева: дома № 17-33.
Избирательный участок № 7
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Салыкбаева № 33.
Границы: Дома по четной стороне улицы Аймаутова, дома по улице Г.Ибрагимова, Ш.Калдаякова, улица З.Тойбековой: дома № 1-15, улица К.Дулатбаева: дома № 10-23, улица Тажибаева: дома № 27-31, улица Н.Мырзашева: дома № 12-22, улица Т.Орынбаева: дома № 13-32, улица Т.Рыскулова: дома № 1-22, улица К.Отарова: дом № 25, улица К.Мусрепова дом № 2, улица Ш.Калдаякова, улица Майлыкожа дома № 15-30.
Избирательный участок № 8
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школагимназия имени М.Ауезова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь, улица А.Салыкбаева, № 23.
Границы: Улица Толе би: дома № 1-201, 2-96, улица А.Салыкбаева, дома по нечетной стороне улицы Казыбекби, улица Айтекеби: дома № 11, 61, 78, 80, улица Н.Мырзашева: дома № 1-6, улица Т.Орынбаева: дома № 1-22, улица Т.Рыскулова: дома № 1-13, 2-12, улица К.Мусирепова: дома № 1-2, улица А.Акмурзаева: дома № 47, 54, 56, улица К.Дулатбаева: дома № 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 9
Центр: Учебный корпус начальных классов коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №8 имени В.Комарова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Адилбек би № 1.

Шекарасы: Қазыбек би көшесінің жұп жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167 үйлер, Әділбек би, Жаппарқұлов, С.Байжанов, М.Битөреев, И.Тайманұлы көшелеріндегі үйлер, Т.Арынбаев көшесіндегі № 7-20 үйлер, Ә.Ақмұрзаев көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 В.Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әділбек би көшесі № 1.
Шекарасы: Әйтеке би көшесіндегі № 1-175 үйлер, МПС Арыс-I көшесіндегі № 1-233 үйлер, Қалау Датқа мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Ережепбай Молдабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Ешназаров көшесі № 49А.
Шекарасы: Ә.Мадалиев, А.Ешназаров, Ш.Егембердиев, М.Досқараев, Әужан болыс Әшірұлы, Қазақстан, Т.Исмайлов көшелеріндегі, Оңтүстік мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ө.Жәнібеков көшесі, № 1Б.
Шекарасы: Б.Онтаев, К,Омаров, Қабылсай, Н.Исмаилов, Ә.Балғынбеков, Ө.Жәнібеков, С.Юсупов, Б.Саттарханов, Ә.Жұмағұлов, Е.Ахметов көшелеріндегі үйлер, Т.Арынбаев көшесіндегі № 1-6 үйлер.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Әсілбеков көшесі № 4.
Шекарасы: Ж.Әсілбеков, Б.Отарбеков, М.Мақатаев, К.Байсейітова, Шпал зауыты, М.Исламқұлов көшелеріндегі, Отырар, Талдықұдық мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: "Astana Railway Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Арыс вагон жөңдеу депосы" филиалы, Ш.Зілғараев көшесі, № 1.
Шекарасы: Достық, Ө.Азизаев, Б.Шойтасов, К.Дербісбеков, Ө.Сарбасов, Шаттық, Ынтымақ, Бірлік, Д.Нұрпейісова, Н.Ілиясов, Шапағат, Теміржолшы, Ш.Зілғараев көшесіндегі үйлер. Сырдария елді мекеніндегі Ы.Алтынсарин көшесіндегі үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № 1-21, 2-20, Ж.Аймауытов көшесіндегі № 1-19,2-20, Ш.Құдайберді көшесіндегі № 1-23, 2-26, Ш.Уалиханов көшесіндегі № 1-33, 2-32, Ә.Жангелдин көшесіндегі № 1-37, 2-36, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 1-15, 2-16 үйлер.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 372 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П.Арапов көшесі № 1.
Шекарасы: П.Арапов, Б.Момышұлы, Алматы, А.Құнанбаев, Ш.Уалиханов, Ақдала, М.Оңғарбеков, Ж.Жабаев, А.Тоқмағамбетов, К.Садықов, Қ.Қаназаров, Т.Маметов, А.Қожанов, Ә.Момынов, Е.Орманов, Ғ.Мұстафин көшелеріндегі, Бейбітшілік орамындағы, Наурыз мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 16 сайлау учаскесі

Границы: Дома по четной стороне улицы Казыбекби, улица Айтекеби: дома № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167, дома по улицам Адилбекби, М.Жаппаркулова, С.Байжанова, М.Битореева, И.Тайманулы, улица Арынбаева: дома № 7-20, улица А.Акмурзаева: дома № 1-37.
Избирательный участок № 10
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 8 имени В.Комарова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Адилбек би № 1.
Границы: Улица Айтекеби: дома № 1-175, улица МПС Арыс-1: дома № 1-233, дома микрорайона КалауДатка.
Избирательный участок № 11
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ережепбая Молдабаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Ешназарова № 49А.
Границы: Дома по улицам А.Мадалиева, А.Ешназарова, Ш.Егембердиева, М.Доскараева, Аужан болыса, Казахстан, Т.Исмайлова, дома в микрорайоне Онтустик.
Избирательный участок № 12
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад-ясли "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица О.Жанибекова № 1Б.
Границы: Дома по улицам Б.Онтаева, К.Омарова, Кабылсай, Н.Исмаилова, А.Балгымбекова, О.Жанибекова, С.Юсупова, Б.Саттарханова, А.Жумагалиева, Е.Ахметова, улица Т.Арынбаева: дома № 1-6.
Избирательный участок № 13
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С.Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Ж.Асилбекова № 4.
Границы: Дома по улицам Ж.Асилбекова, Б.Отарбекова, М.Макатаева, К.Байсеитова, Шпалозавода, М.Исламкулова, дома микрорайонов Отырар, Талдыкудык.
Избирательный участок № 14
Центр: Филиал товарищество с ограниченной ответственностью "Astana Railway Services" "Арысское вагонное ремонтное депо", улица Ш.Зилгараева, № 1.
Границы: Дома по улицам Достык, О.Азизаева, Б.Шойтасов, К.Дербисбекова, О.Сарбасова, Шаттык, Ынтымак, Бирлик, Д.Нурпеисова, Н.Ильясова, Шапагат, Темиржолшы, Ш.Зилгараева. Улица Т.Рыскулова: дома № 1-21, 2-20, улица Ж.Аймауытова: дома № 1-19, 2-20, улица Ш.Кудайберди: дома № 1-23, 2-26, улица Ш.Уалиханова: дома № 1-33, 2-32, улица А.Жангелдина: дома № 1-37, 2-36, улица А.Байтурсынова: дома № 1-15, 2-16, населенного пункта Сырдария
Избирательный участок № 15
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 372" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица П.Арапова № 1.
Границы: Дома по улицам П.Арапова, Б.Момышулы, Алматы, Абая, Шокана, Акдала, Онгарбекова, Жамбыла, А.Токмагамбетова, К.Садыкова, К.Каназарова, Т.Маметова, А.Кожанова, А.Момынова, Е.Орманова, Г.Мустафина, дома переулка Бейбитшилик, дома микрорайона Наурыз.
Избирательный участок № 16

Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Журба атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктем-2 мөлтек ауданы, № 1 көшесі № 2.
Шекарасы: Көктем, Көктем-2 мөлтек ауданындағы үйлер, әскери гарнизон аумағындағы үйлер.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақдала ауылдық округі, Онтам ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "МТФ шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Беткей көшесі № 23 үй.
Шекарасы: Тараз мөлтек ауданы мен Онтам елді мекеніндегі үйлер.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Сырдария ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Адамбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Сейфуллин көшесі № 1Б.
Шекарасы: Сырдария елді мекеніндегі Б.Шүкірбеков көшесіндегі № 1-41, 2-42, Т.Бигелдинов көшесіндегі № 1-15, 2-16, К.Бекжанұлы көшесіндегі № 1-23, 2-24, С.Әлімбетов көшесіндегі № 1-55, 2-56, М.Маметова көшесіндегі № 1-21, 2-20, Қ.Шпекұлы көшесіндегі № 1-47, 2-48, Жібек жолы көшесіндегі № 1-9, 2-10, Маханбеткерім көшесіндегі № 1-19, 2-18, Т.Рыскұлов көшесіндегі № 23-61, 22-60, Ж.Аймауытов көшесіндегі № 21-53, 22-52, Т.Аубакиров көшесіндегі № 13-45, 12-44, Н.Ақылбеков көшесіндегі № 1-31, 2-32, Тараз көшесіндегі № 1-33, 2-34, Абай көшесіндегі № 1-3, 2-14, Қажымұхан көшесіндегі № 1-27, 2-28, С.Сейфуллин көшесіндегі № 1-53, 2-54, А.Кұлжабаев көшесіндегі № 1-39, 2-40, А.Байтұрсынов көшесіндегі № 17-53, 18-52 үйлер.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Шөгірлі ауылы, Арыс қаласының Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Салықбаев көшесі № 22.
Шекарасы: Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Монтайтас ауылы, Арыс қаласының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ауылдық клубы, Б.Онтаев көшесі, № 6.
Шекарасы: Монтайтас, Қожатоғай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Шағыр ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Тілеубердин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жайлау көшесі № 49А.
Шекарасы: Шағыр, Тоғансай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қабылсай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі № 43.
Шекарасы: Қабылсай, Ақтас, Бақырша, № 42 разъезд елді мекендеріндегі үйлер.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақдала ауылдық округі, Ақдала ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Салықбаев көшесі № 22.
Шекарасы: Ақдала, П.Арапов, Ақын-Жақып, Тақыркөл, Тоғайлы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 24 сайлау учаскесі
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Дермене ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Ташенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өркенді көшесі № 3.
Шекарасы: Дермене елді мекеніндегі үйлер.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Қаражантақ ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аламан көшесі № 11А.
Шекарасы: Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.
№ 26 сайлау учаскесі
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Саналы ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаражантақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақниет көшесі № 9.
Шекарасы: Саналы, Екпінді елді мекендеріндегі үйлер.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теміржолшы" шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Асар көшесі № 5.
Шекарасы: Теміржолшы, № 40 разъезд, Орманды елді мекендеріндегі үйлер.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Шаханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тұрғанбайұлы көшесі № 32.
Шекарасы: Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Көкжиде ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Маметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Мәметова көшесі № 22.
Шекарасы: Көкжиде, Жосалы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Аққала ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққала жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Р.Сарсенов № 12.
Шекарасы: Аққала елді мекеніндегі үйлер.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Жиделі ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді көшесі № 8.
Шекарасы: Жиделі елді мекеніндегі үйлер.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Бұлақ ауылы, Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының "Қожатоғай" дәрігерлік амбулаториясының "Бұлақ" медициналық тірегі.
Шекарасы: Дарбаза, Бұлақ елді мекендеріндегі үйлер.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Байтоғай ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Маметова атындағы шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтогай көшесі № 1.
Шекарасы: Байтоғай елді мекеніндегі үйлер.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай ауылы, Арыс қаласының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ауылдық Мәдениет үйі, Майлықожа көшесі № 13.
Шекарасы: Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени И.Журбы" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, микрорайон Коктем-2, улица № 1, № 2.
Границы: Дома микрорайонов Коктем, Коктем-2, дома, расположенные на территории военного гарнизона.
Избирательный участок № 17
Центр: Сельский округ Акдала село Онтам, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа МТФ" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Беткей № 23.
Границы: Дома микрорайонов Тараз, населенного пункта Онтам, сельского округа Акдала.
Избирательный участок № 18
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Сырдария, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С.Адамбекова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Сейфуллина № 1Б.
Границы: Улица Б.Шукирбекова: дома № 1-41, 2-42, улица Т.Бигелдинова: дома № 1-15, 2-16, улица К.Бекжанулы: дома № 1-23, 2-24, улица С.Алимбетова: дома № 1-55, 2-56, улица М.Маметовой: дома № 1-21, 2-20, улица К.Шпекулы дома № 1-47, 2-48, улица Жибек жолы: дома № 1-9, 2-10, улица Маханбеткерим: дома № 1-19, 2-18, улица Т.Рыскулова: дома № 23-21, 22-60, улица Ж.Аймауытова: дома № 21-53, 22-52, улица Т.Аубакирова: дома № 13-45, 12-44, улица Н.Акылбекова: дома № 1-31, 2-32, улица Тараз: дома № 1-33, 2-34, улица Абая: дома № 1-3, 2-14, улица Кажымухана: дома № 1-27, 2-28, улица С.Сейфуллин:а дома № 1-53, 2-54, улица А.Кулжабаева: дома № 1-39, 2-40, улица А.Байтурсынова: дома № 17-53, 18-52 населенного пункта Сырдария.
Избирательный участок № 19
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Шогирли, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Макаренко" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Салыкбаев № 22.
Границы: Дома населенного пункта Шогирли.
Избирательный участок № 20
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Монтайтас, Сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" города Арысь, улица Б,Онтаева № 6.
Границы: Дома населенных пунктов Монтайтас, Кожатогай.
Избирательный участок № 21
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Шагыр, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Тлеубердина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Жайлау № 49а.
Границы: Дома населенных пунктов Шагыр, Тогансай.
Избирательный участок № 22
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа Кабылсай" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь, улица Казакстан № 43.
Границы: Дома населенных пунктов Кабылсай, Актас, Бакырша, разъезд № 42.
Избирательный участок № 23
Центр: Сельский округ Акдала,село Акдала, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица А.Салыкбаева № 22.
Границы: Дома населенных пунктов Акдала, П.Арапов, Акын-Жакып, Такыркол, Тогайлы.
Избирательный участок № 24
Центр: Сельский округ Дермене, село Дермене, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь, улица Оркенди, № 3.
Границы: Дома населенного пункта Дермене.
Избирательный участок № 25
Центр: Сельский округ Дермене, село Каражантак, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Кенжебаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Аламан № 11А.
Границы: Дома населенного пункта Каражантак.
Избирательный участок № 26
Центр: Сельский округ Дермене, село Саналы, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа Каражантак" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Акниет № 9.
Границы: Дома населенных пунктов Саналы, Екпинди.
Избирательный участок № 27
Центр: Сельский округ Дермене, село Темиржолшы, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Темиржолши" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Асар № 5.
Границы: Дома населенных пунктов Темиржолшы, разъезд № 40, Орманды.
Избирательный участок № 28
Центр: Сельский округ Байыркум, село Байыркум, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М.Шаханова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица С.Турганбаева № 32.
Границы: Дома населенного пункта Байыркум.
Избирательный участок № 29
Центр: Сельский округ Байыркум, село Кокжиде, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М.Маметовой" государственного учреждения "Отдел образования" города Арысь, улица М.Маметова, № 22.
Границы: Дома населенного пункта Кокжиде, Жосалы.
Избирательный участок № 30
Центр: Сельский округ Жидели, село Аккала, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа Аккала" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Р.Сарсенов № 12.
Границы: Дома населенных пунктов Аккала.
Избирательный участок № 31
Центр: Сельский округ Жидели, село Жидели, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа Жидели" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Амангелды № 8.
Границы: Дома населенного пункта Жидели.
Избирательный участок № 32
Центр: Сельский округ Кожатогай, село "Булак" Медицинский пункт врачебной амбулатории Кожатогай" государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Арысская центральная районная больница" Управления здравоохранения Туркестанской области.
Границы: Дома населенных пунктов Дарбаза, Булак.
Избирательный участок № 33
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Байтогай, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М.Маметовой" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Байтогай № 1.
Границы: Дома населенного пункта Байтогай.
Избирательный участок № 34
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Кожатогай, Сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" города Арысь, улица Майлыкожа № 13
Границы: Дома населенного пункта Кожатогай.