Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 шілдедегі № 188 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 20 шілдеде № 4694 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/281-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 821 412 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 004 066 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 980 мың теңге;
трансферттер түсiмi –12 769 184 мың теңге;
2) шығындар –13 871 817 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -281 617 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 288 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 960 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21 960 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 209 252 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -209 252 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 291 832 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 июля 2018 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 июля 2018 года № 4694. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/281-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4650, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 821 412 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 004 066 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 980 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 769 184 тысяч тенге;
2) затраты – 13 871 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -281 617 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –7 215;
погашение бюджетных кредитов –288 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 960:
приобретение финансовых активов – 21 960;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 209 252 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -209 252 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215;
погашение займов – 291 832 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –75 365.".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Аяшев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 12 шілдедегі
№ 188 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Аяшев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение
к решению Кентауского
городского маслихата
от 12 июля 2018 года № 188
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 116
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

10 578
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 085
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 928
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 207
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 064
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
128 738
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 719
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 400
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 091
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 841
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 619
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 631
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 480 038
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 388 762
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 600
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 372 218
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 893 039
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
272 791
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
206 388
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 944
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 944
2
Коммуналдық шаруашылық
792 954
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
792 954
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
31 421
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

10 578
006
Оказание жилищной помощи
18 085
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 928
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 207
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 064
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128 738
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 719
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 400
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 841
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 619
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 631
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 480 038
1
Жилищное хозяйство
2 388 762
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 600
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 372 218
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 893 039
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
272 791
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
206 388
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12 944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
12 944
2
Коммунальное хозяйство
792 954
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
792 954
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31 421
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)