Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 217 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 23 қарашада № 4805 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/336-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 17 756 395 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 191 381 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 37 047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 342 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 510 625 мың теңге;
2) шығындар –17 806 800 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -282 708 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 191 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 289 899 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 960 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21 960 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 210 343 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -210 343 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 191 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 292 899 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 21 ноября 2018 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 ноября 2018 года № 4805. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/336-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 756 395 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 191 381 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 342 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 510 625 тысяч тенге;
2) затраты – 17 806 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -282 708 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 191 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 289 899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 960 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21 960 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 210 343 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -210 343 тысяч тенге:
поступление займов – 7 191 тысяч тенге;
погашение займов – 292 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –75 365 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы А. Розибаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т.Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 21 қарашадағы
№ 217 шешіміне 1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Розибаев
Секретарь городского маслихата Т.Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21 ноября 2018 года № 217
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 116
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

164 885
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 578
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 735
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 952
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 089
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 002
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
3 996
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
129 097
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 553
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 400
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 948
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 948
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 236
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 689
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 023
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 339 741
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 738 204
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 495
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
895
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 720 529
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 097 552
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
308 253
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
314 724
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 180
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

164 885
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 578
006
Оказание жилищной помощи
16 735
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 952
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 089
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 002
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
3 996
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
129 097
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 553
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 400
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 948
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 236
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 689
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 023
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 339 741
1
Жилищное хозяйство
2 738 204
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 495
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
895
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 720 529
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 097 552
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
308 253
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
314 724
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 180
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда