Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 23/125-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 26/140-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 4429 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 19/230-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 23/125-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтардағы "Түркістан" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 32 775 981 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 659 575 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 28 510 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76 710 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 30 011 186 мың теңге;
2) шығындар – 32 692 356 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 1 283 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 498 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 83 625 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 83 625 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 283 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 283 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 498 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 23/125-VІ "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 26/140-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2018 года № 4429. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 января 2018 года за № 19/230-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 23/125-VІ "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, опубликованного 3 января 2018 года в газете "Туркистон" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 775 981 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 659 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76 710 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 011 186 тысяч тенге;
2) затраты – 32 692 356 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1 283 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 83 625 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 83 625 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 283 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 283 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215 тысяч тенге;
погашение займов – 8 498 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Дуйсебеков
Қалалық мәслихат хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
26 қаңтардағы № 26/140-VI
шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
21 желтоқсандағы № 23/125-VI
шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
мың теңге

Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата М. Дуйсебеков
Секретарь городского маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 января
2018 года № 26/140 –VІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 21 декабря
2017 года № 23/125 –VІ
Городской бюджет на 2018 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

50 427
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 804
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығысдары
367 924
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2 807 644
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
1 641 182
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 627 820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 627 820
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 362
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 362
2
Әлеуметтік көмек
1 062 257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 045 729
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
435 039
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 678
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
66 033
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 214
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 359
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29 286
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
338 071
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 049
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 528
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16 528
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
104 205
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 205
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 769
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
16 093
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
680
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

50 427
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 804
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
367 924
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 807 644
1
Социальное обеспечение
1 641 182
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 627 820
005
Государственная адресная социальная помощь
1 627 820
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 362
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 362
2
Социальная помощь
1 062 257
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 045 729
002
Программа занятости
435 039
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 678
006
Оказание жилищной помощи
66 033
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 214
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 359
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 286
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
338 071
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 049
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 528
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16 528
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
104 205
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 769
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
16 093
021
Капитальные расходы государственного органа
680
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы