Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 55 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 2 ақпанда № 4439 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 ақпандағы № 286 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 20.02.2020 № 286 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 февраля 2018 года № 4439. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 20 февраля 2020 года № 286
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 20.02.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Таңғатаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т.Мұсаев
Түркістан қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 26 қаңтардағы № 55
қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау көлемі
Ұйымының, мекеменің, кәсіпорының, атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
"№ 3 облыстық перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Тангатарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Мусаев
Приложение к
постановлению акимата
города Туркестан № 55
от 26 января 2018 года
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность
Размер квоты (%)
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 3"

105
3
27.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Т.Айтжанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
114
3
28.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қызыл Әскер жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
189
3
29.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "А.Үсенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
106
3
30.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Ш.Ниязов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
147
3
31.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Тұран жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
143
3
32.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
123
3
33.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 15 М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
217
3
34.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.А.Ясауи атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
132
3
35.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Рысқұлбеков атындағы жалпы орта мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
116
3
36.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Е.Иззатуллаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
3
37.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "А.Югнаки атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
138
3
38.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
3
39.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Бабайқорған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
3
40.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Н.Төреқұлов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
136
3
41.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
179
3
42.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
180
3
43.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
167
3
44.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 25 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
45.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 4 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2
46.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
2
47.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "В.Вахидов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2
48.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Ескі Иқан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
74
2
49.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Амангелді жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
89
2
50.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Шыпан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2
51.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Құмтүйін жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
2
52.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 14 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2
53.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Ташанақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
2
54.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Серт жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
2
55.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қаражон жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2
56.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
57.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "М.Балақаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2
58.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
2
59.
"Түркістан қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарашық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

105
3
27.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Т. Айтжанова" отдела образования акимата города Туркестан"
114
3
28.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Кызыл Аскер" отдела образования акимата города Туркестан"
189
3
29.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А. Усенова" отдела образования акимата города Туркестан"
106
3
30.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ш. Ниязова" отдела образования акимата города Туркестан"
147
3
31.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Туран" отдела образования акимата города Туркестан"
143
3
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 19" отдела образования акимата города Туркестан"
123
3
33.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 15 имени М. Жумабаева" отдела образования акимата города Туркестан"
217
3
34.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Х.А. Яссави" отдела образования акимата города Туркестан"
132
3
35.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа-интернат имени К. Рыскулбекова" отдела образования акимата города Туркестан"
116
3
36.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Е. Иззатуллаева" отдела образования акимата города Туркестан"
121
3
37.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А. Югнаки" отдела образования акимата города Туркестан"
138
3
38.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С. Рахимова" отдела образования акимата города Туркестан"
120
3
39.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Бабайкорган" отдела образования акимата города Туркестан"
117
3
40.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Н. Торекулова" отдела образования акимата города Туркестан"
136
3
41.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Молда Мусы" отдела образования акимата города Туркестан"
179
3
42.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С. Ерубаева" отдела образования акимата города Туркестан"
180
3
43.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М. Ауезова" отдела образования акимата города Туркестан"
167
3
44.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 25" отдела образования акимата города Туркестан"
92
2
45.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 4 имени С. Сейфуллина" отдела образования акимата города Туркестан"
86
2
46.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ы. Алтынсарина" отдела образования акимата города Туркестан"
68
2
47.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени В. Вахидова" отдела образования акимата города Туркестан"
70
2
48.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Ески Икан" отдела образования акимата города Туркестан"
74
2
49.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Амангелды" отдела образования акимата города Туркестан"
89
2
50.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Шипан" отдела образования акимата города Туркестан"
61
2
51.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Кумтуйин" отдела образования акимата города Туркестан"
72
2
52.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 14" отдела образования акимата города Туркестан"
62
2
53.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Ташанак" отдела образования акимата города Туркестан"
60
2
54.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Серт" отдела образования акимата города Туркестан"
54
2
55.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Қаражон" отдела образования акимата города Туркестан"
73
2
56.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 24" отдела образования акимата города Туркестан"
92
2
57.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М. Балакаева" отдела образования акимата города Туркестан"
61
2
58.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М. Маметовой" отдела образования акимата города Туркестан"
57
2
59.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Карашик" отдела образования акимата города Туркестан"