Бәйдібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/139 "2018 – 2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 қазандағы № 32/194 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қазанда № 4764 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 30/182 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/128 "2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4737 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/139 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4394 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 3 ақпанда "Алғабас" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3, 19 және 21 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 96541 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 260 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 124 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 91157 мың теңге;
2) шығындар – 96541 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
"19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 24/139 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 8 октября 2018 года № 32/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 октября 2018 года № 4764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Байдибекского районного маслихата от 17 сентября 2018 года за № 30/182 "О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/128 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4737, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 24/139 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4394, опубликовано 3февраля 2018 года в газете "Алгабас" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2018 года) следующие изменения:
пункты 3, 19 и 21 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2018 - 2020 годы согласно приложении 1 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 96 541 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 260 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 91 157 тысяч тенге;
2) затраты – 96 541 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
"19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2018 - 2020 годы согласно приложении 2 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:

1) кiрiстер – 91379 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4963 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 151 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 86265 мың теңге;
2) шығындар – 91379 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 28 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
"21. Шаян ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 229837 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23115 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 353 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 206369 мың теңге;
2) шығындар – 229 837 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 31 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы
нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

1) доходы – 91379 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4963 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86265 тысяч тенге;
2) затраты –91379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
"21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2018 - 2020 годы согласно приложении 3 соответственно, в том числе на 2018 года следующих объемах:
1) доходы – 229 837 тысяч тенге:
налоговые поступления –23115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 353 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 206 369 тысяч тенге;
2) затраты –229837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории района Байдибек;

2 782
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
30
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін республикалық, облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы
2
Салықтық емес түсiмдер
151
01
Мемлекеттік меншiктен түсетiн кірістер
0
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлікті жалға беруден түсетiн кірістер
0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
91
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
91
70
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
60
01
Басқа да салықтық емес түсімдер
60
15
Жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдар
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
86 265
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
86 265
3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
86 265
03
Субвенциялар
86 265
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
2. Шығындар
91 379
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
18 098
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
18 098

2 782
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, села, поселка, сельского округа
02
Налог на транспортные средства с физических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, села, поселка, сельского округа
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
30
Плата за размещение наружной рекламы (визуальной) рекламы на: объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования республиканского значения, проходящих через территории города районного значения, сел, поселков, сельских округов; объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории города районного значения, сел, поселков, сельских округов; объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения; открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке.
0
2
Неналоговые поступления
151
01
Доходы от государственной собственности
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
0
10
Доходы от коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления)
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
91
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
91
70
Штрафы, налагаемые акимами города районного значения, сел, поселков, сельских округов за административные правонарушения
06
Прочие неналоговые поступления
60
01
Прочие неналоговые поступления
60
15
Добровольные сборы физических и юридических лиц
3
Поступления от продажи основного капитала
0
4
Поступления трансфертов
86 265
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
86 265
3
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
86 265
03
Субвенциялар
206 369
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подпрограмма
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
2. ЗАТРАТЫ
91 379
01
Государственные услуги общего характера
18 098
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
18 098