Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 24/140-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 26/155-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 29 қаңтарда № 4427 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 19/230-VI Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 24/140-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4343 тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 238 596 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 330 197 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19 720 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 805 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 867 874 мың теңге;
2) шығындар – 18 240 195 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 884 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 266 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 192 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 32 192 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -76 675 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 675 мың теңге:
қарыздар түсімі – 72 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 266 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 791 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 26/155-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 января 2018 года № 4427. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 января 2018 года № 19/230-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4396, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4343, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Казыгурт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 238 596 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 330 197 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 720 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 805 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 867 874 тысяч тенге;
2) затраты – 18 240 195 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 884 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 72 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 266 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 192 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 32 192 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -76 675 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76 675 тысяч тенге:
поступление займов – 72 150 тысяч тенге;
погашение займов – 29 266 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 791 тысяч тенге.".

Аталған шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

Приложения 1, 2, 3 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района.

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Сенгирбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 қаңтардағы
№ 26/155-VІ шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 24/140-VІ шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

4) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сенгирбаев
Секретарь районного
маслихата У. Копеев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 24
января 2018 года № 26/155-VI
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 21
декабря 2017 года № 24/140-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
790 662
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 187
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
369 000
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
32 050
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
364
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
362 561
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 577 140
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 013 887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
985 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
985 500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28 387
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28 387
02
Әлеуметтiк көмек
502 650
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
502 650
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
193 806
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 947
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 300
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 778
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
119 025
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 999
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60 603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 037
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

464
Отдел образования района (города областного значения)
790 662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 187
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
369 000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 200
012
Капитальные расходы государственного органа
8 300
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32 050
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
364
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
362 561
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 577 140
1
Социальное обеспечение
1 013 887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
985 500
005
Государственная адресная социальная помощь
985 500
464
Отдел образования района (города областного значения)
28 387
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28 387
2
Социальная помощь
502 650
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
502 650
002
Программа занятости
193 806
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 947
006
Оказание жилищной помощи
18 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 300
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
119 025
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 999
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60 603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
02
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
01
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
02
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
01
Топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства