Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/151-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 26/157-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 2 ақпанда № 4441 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/151-VI "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4386 тіркелген, 2018 жылы 26 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 528 464 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 89 555 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 431 495 мың теңге;
2) шығындар – 528 464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Шарапхана ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 153 314 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 203 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 144 103 мың теңге;
2) шығындар – 153 314 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 25/151-VІ "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 26/157-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 февраля 2018 года № 4441. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 25/151-VI "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4386, опубликовано 26 января 2018 года в газете "Казыгурт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2018 года) следующие изменений и дополнений:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 528 464 тысяч тенге:
налоговые поступления – 89 555 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 414 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 431 495 тысяч тенге;
2) затраты – 528 464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Шарапхана на 2018-2020 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 314 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 203 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 144 103 тысяч тенге;
2) затраты – 153 314 тысяч тенге;

12. Қақпақ ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 12 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 115 760 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 194 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 109 400 мың теңге;
2) шығындар – 115 760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
13. Жігерген ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 78 708 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 858 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 97 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 74 753 мың теңге;
2) шығындар – 78 708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1 ,4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

12. Утвердить бюджет сельского округа Какпак на 2018-2020 годы согласно приложениям 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 760 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 109 400 тысяч тенге;
2) затраты – 115 760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
13. Утвердить бюджет сельского округа Жигерген на 2018-2020 годы согласно приложениям 13 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 708 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 74 753 тысяч тенге;
2) затраты – 78 708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечит:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстици;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Сенгирбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 қаңтардағы № 26/157-VІ
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 25/151-VІ
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Сенгирбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 24
января 2018 года № 26/157-VI
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 27
декабря 2017 года № 25/151-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2018 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы