2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/253-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4875 болып тiркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 664 354 мың теңге:
салықтық түсiмдер –91 688 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 572 116 мың теңге;
2) шығындар – 668 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 464 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 51/313-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 340 760 мың теңге болып белгіленсін.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 252 098 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 23 703 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 228 328 мың теңге;
2) шығындар – 253 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 38/253-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2019 года № 4875. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 37/239-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4856, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 664 354 тысяч тенге:
налоговые поступления – 91 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 572 116 тысяч тенге;
2) затраты – 668 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 464 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2019 № 51/313-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 340 760 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 098 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 703 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 228 328 тысяч тенге;
2) затраты – 253 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 936 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 936 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 51/313-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 157 216 мың теңге болып белгіленсін.
5. Алтынтөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 134 142 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 768 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 119 024 мың теңге;
2) шығындар – 134 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 801 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 51/313-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 86 809 мың теңге болып белгіленсін.
7. Қарабау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 173 637 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 158 251 мың теңге;
2) шығындар – 174 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 936 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 936 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2019 № 51/313-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть на 2019 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 157 216 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2019-2021 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 142 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 119 024 тысяч тенге;
2) затраты – 134 943 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 801 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2019 № 51/313-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Предусмотреть на 2019 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 86 809 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2019-2021 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 251 тысяч тенге;
2) затраты – 174 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 810 тысяч тенге.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 51/313-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 67 024 мың теңге болып белгіленсін.
27. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
28. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс
тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2019 № 51/313-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
26. Предусмотреть на 2019 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 67 024 тысяч тенге.
27. Согласно пункту 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, к 2019 году специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
28. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.

29. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Қожахан
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы С. Сенгирбаев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 38/253-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 51/313-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы

29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Қожахан
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата С. Сенгирбаев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 28
декабря 2018 года № 38/253-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2019 № 51/313-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс