Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 ақпанда № 4448 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қақпақ ауылы округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қақпақ ауылы округі, Заңғар, Сырлысай елді мекендеріндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Заңғар елді мекеніндегі № 2 көшеге - Түркістан атауы;
2) Заңғар елді мекеніндегі № 3 көшеге – Сырдария атауы;
3) Заңғар елді мекеніндегі № 4 көшеге - Отырар атауы;
4) Заңғар елді мекеніндегі № 5 көшеге - Ұлытау атауы;
5) Сырлысай елді мекеніндегі № 1 көшеге - Келес атауы;
6) Сырлысай елді мекеніндегі № 2 көшеге - Атамекен атауы;
7) Сырлысай елді мекеніндегі № 3 көшеге - Бәйтерек атауы;
8) Сырлысай елді мекеніндегі № 4 көшеге - Жібек жолы атауы;
9) Сырлысай елді мекеніндегі № 5 көшеге - Нұра атауы;
10) Сырлысай елді мекеніндегі № 6 көшеге - Тұран атауы;
11) Сырлысай елді мекеніндегі № 7 көшеге - Көктем атауы;
2. "Қақпақ ауылы округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылы округі әкімі Е.Шорабаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Какпак Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 февраля 2018 года № 4448
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2017 года, аким сельского округа Какпак РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в населенных пунктах Зангар, Сырлысай, сельского округа Какпак следующие наименования:
1) улице № 2 населенного пункта Зангар –наименование Туркестан;
2) улице № 3 населенного пункта Зангар –наименование Сырдария;
3) улице № 4 населенного пункта Зангар –наименование Отырар;
4) улице № 5 населенного пункта Зангар –наименование Улытау;
5) улице № 1 населенного пункта Сырлысай –наименование Келес;
6) улице № 2 населенного пункта Сырлысай –наименование Атамекен;
7) улице № 3 населенного пункта Сырлысай –наименование Байтерек;
8) улице № 4 населенного пункта Сырлысай-наименование Жибек жолы;
9) улице № 5 населенного пункта Сырлысай –наименование Нура;
10) улице № 6 населенного пункта Сырлысай –наименование Туран;
11) улице № 7 населенного пункта Сырлысай–наименование Коктем;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Какпак" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Шорабаев