Қызылқия ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қызылқия ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 ақпанда № 4446 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Қызылқия ауылы округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқия ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атаулар берілсін:
1) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Қызылқия ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ақтілек атауы;
2) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Несібе атауы;
3) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Атақоныс атауы;
4) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Наурыз атауы;
5) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Мәдениет атауы;
6) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Жеңіс атауы;
7) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Нұрлыжол атауы;
8) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Құтмекен атауы;
9) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ықылас атауы;
10) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ізгілік атауы;
11) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Ақниет атауы;
12) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Баянды атауы;
13) Қызылқия ауылдық округіне қарасты, Айнатас ауылындағы атауы жоқ көшеге - Жағажай атауы;
2. "Қазығұр ауданы әкімдігі Қызылқия ауылы округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына,Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О присвоении наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Кызылкия
Решение акима сельского округа Кызылкия Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 февраля 2018 года № 4446
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2017 года исполняющий обязанности акима сельского округа Кызылкия РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Кызылкия следующие наименования:
1) улице без названия в селе Кызылкия сельского округа Кызылкия –наименование Актилек;
2) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Несибе;
3) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Атаконыс;
4) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Наурыз;
5) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Мадениет;
6) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Женис;
7) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Нурлыжол;
8) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Кутмекен;
9) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Ыкылас;
10) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Изгилик;
11) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Акниет;
12) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Баянды;
13) улице без названия в селе Айнатас сельского округа Кызылкия –наименование Жагажай;
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Кызылкия Казыгуртского районного акимата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения, "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылы округі әкімінің
міндетін атқарушы А.Нусенов

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющии обязанности
Акима сельского округа А. Нусенов