Мақтаарал ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 8 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 4784 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Мақтаарал ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мақтаарал ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Мақтаарал ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 39 "Мақтаарал ауданында сайлау учаскелерін құру, олардың орталықтарын және шекараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-7-153 тіркелген, 2011 жылдың 18 қарашада "Мақтаарал" газетінде жарияланған) және 2015 жылғы 28 қазандағы № 35 "Мақтаарал ауданында сайлау учаскелерін құру, олардың орталықтарын және шекараларын белгілеу туралы" Мақтаарал ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3399 тіркелген, 2015 жылдың 13 қарашада "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
3. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Саттаровқа жүктелсін.

Об образовании избирательных участков на территории Мактааральского района
Решение акима Мактааральского района Туркестанской области от 13 ноября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 ноября 2018 года № 4784
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Мактааральского района согласно приложению к настоящему решения.
2. Признать утратившими силу решений акима Мактааральского района от 17 ноября 2011 года № 39 "Об образовании в Мактааральском районе избирательных участков, установлении их центров играниц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-153, опубликовано 2 декабря 2011 года в газете "Мактааарл") и от 28октября 2015 года № 35 "О внесении изменений в решение акима Мактааральского района от 17 ноября 2011 года № 39 "Об образовании в Мактааральском районе избирательных участков, установлении их центров и границ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3399, опубликовано 13 ноября 2015 года в газете "Мактаарал").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Н.Саттарова.

5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
КЕЛІСІЛДІ:
Мақтаарал аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ А.Сандыбаев
"12" қараша 2018 жыл
Мақтаарал ауданы әкімінің
2018 жылғы "13" қарашадағы
№ 8 шешіміне қосымша
Мақтаарал ауданының аумағында құрылған сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 19.09.2022 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 380 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Ш.Тайғанов көшесі, № 50, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 1 Мырзакент мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Н.Тұрғынбаев көшесі № 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
М.Бекботаев көшесі № 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28 үйлері;
Омар ата көшесі № 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері;
Бекет батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері;
Ш.Тайғанов тұйығы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 үйлері;
Ш.Тайғанов көшесі № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 үйлері;

5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мактааральской районной
территориальной избирательной комиссии
А.Сандыбаев __________________
"12" ноября 2018 года
Приложение к решению
акима Мактааральского
района от "13" ноября
2018 года № 8
Избирательные участки, образованные на территории Мактааральского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Мактааральского района Туркестанской области от 19.09.2022 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 380.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица Ш.Тайганова № 50, здание коммунального государственного учреждения "№ 1 школа-гимназия Мырзакент" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица Н.Турганбаева № 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 дома;
улица М.Бекботаева № 2, 3, 4/1, 4/2, 5/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28 дома;
улица Омар ата № 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома;
улица Абая № 1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 дома;
улица Бекет батыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 дома;
тупик Ш.Тайганова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7а, 7б, 7в, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39/3, 45а, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2 дома;
улица Ш.Тайганова № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 37/17, 37/18, 37/19, 37/20, 38, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 39/6, 39/7, 39/8, 39/9, 39/10, 39/11, 39/12, 39/13, 39/14, 39/15, 39/16, 39/17, 39/18, 39/19, 39/20, 40, 41а/1, 41а/2, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 41/17, 41/18, 41/19, 41/20, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 43/9, 43/10, 43/11, 43/12, 43/13, 43/14, 43/15, 43/16, 43/17, 43/18, 43/19, 43/20, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/18, 45/19, 45/20, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 47/18, 47/19, 47/20 дома;

Ильяс ата көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 үйлері;
Е.Мәмбетов көшесі № 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 үйлері;
С.Қожанов көшесі № 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 үйлері.
№ 381 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, С.Қожанов көшесі, № 19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абылайхан атындағы № 2 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Қазақстан көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а үйлері;

улица Ильяс ата № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а дома;
улица Жамбыла № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51, 51/1, 51/2, 52/1, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 70/13, 70/14, 70/15, 70/16, 70/17, 70/18, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 72/17, 72/18, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18 дома;
улица Амангельды № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 дома;
улица Е.Мамбетова № 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 96 дома;
улица С.Кожанова № 1а, 1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3б/1, 3б/2, 3б/3, 3б/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 3/33, 3/34, 3/35, 3/36, 3а/1, 3а/2, 3а/3, 3а/4, 5 дома.
Избирательный участок № 381.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица С.Кожанова, № 19, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 2 имени Абылайхана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица Казахстанская № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 91а дома;

М.Бекболатов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 үйлері;
К.Бөгембаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлері;
С.Айтбаев көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлері;
Т.Мәдіқожаев көшесі № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 24 үйлері;
Өркен көшесінің өткелі № 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б үйлері;
Еркіндік көшесі № 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 үйлері;
Е.Мәмбетов көшесі № 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Мерейлі көшесі № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 үйлері;
Жастар көшесі № 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 үйлері;
С.Қожанов көшесі № 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а үйлері;
Ақалтын көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 үйлері;
Игілік көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
№ 382 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Төлеген Тәжібаев көшесі, № 56, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Пушкин атындағы № 3 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:

улица М.Бекболатова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 18а/1, 18а/2, 18б/1, 18б/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 68 дома;
улица К.Богембаева № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 дома;
улица С.Айтбаева № 1, 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 дома;
улица Т.Мадиходжаев № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/7, 8/8, 10, 12, 20, 22, 24 дома;
переулок улицы Оркен № 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 11/1, 11/2, 12а, 12б дома;
улица Еркиндик № 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 70, 70а, 72, 74 дома;
улица Е.Мамбетова № 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8б, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 дома;
улица Мерейли № 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 23/1, 23/2 дома;
улица Жастар № 2/1, 2/2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19 дома;
улица С.Кожанова № 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 6, 7, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14а, 14б, 16, 20, 22, 22а, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 38а, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 50/1, 50/2, 50а дома;
улица Акалтын № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15 дома;
улица Игилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома.
Избирательный участок № 382.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица К.Маркса № 56, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 3 имени А.Пушкина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:

С.Жаштаев көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 үйлері;
Еркіндік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а үйлері;
Төлеген Тәжібаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77, 79 үйлері;
С.Шамов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 үйлері;
М.Бектасов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 үйлері;
Түркістан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;
И.Панфилов көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;

улица С.Жаштаева № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 92б, 96/1, 96/2, 98, 100 дома;
улица Еркиндик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91а, 93, 93а дома;
улица Толеген Тажибаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 58а/1, 58а/2, 58а/3, 58а/4, 58а/5, 58а/6, 58а/7, 58а/8, 58а/9, 58а10, 58а/11, 58а/12, 59, 59а, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68б, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69а/1, 69а/2, 69а/3, 69а/4, 69а/5, 69а/6, 69а/7, 69а/8, 69а/9, 69а/10, 69а/11, 69а/12, 69а/13, 69а/14, 69а/15, 69а/16, 71, 73, 75, 77, 79 дома;
улица С.Шамова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58/1, 58/2, 66, 68, 70 дома;
улица М.Бектасова № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 51а/1, 51а/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 53а/1, 53а/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54а/1, 54а/2, 55а, 56/1, 56/2, 56а, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 58, 60, 60а, 62, 64 дома;
улица Туркестанская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 дома;
улица И.Панфилова № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30 дома;

Бейбітшілік көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 үйлері;
Шапағат көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 үйлері;
Жоба-1 көшесі № 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлері;
Қосман Қайыртайұлы Айтмұхаметов көшесі № 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120 үйлері;
Жоба-3 көшесі № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 үйлері;
Жоба-4 көшесі № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 үйлері.
№ 383 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Жоба-1 көшесі № 16, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Мүсірепов атындағы № 20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
В.Чкалов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері;
Ізгілік көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Ақниет көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 үйлері;

улица Бейбитшилик № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122 дома;
улица Шапагат № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2 дома;
улица Жоба-1 № 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 дома;
улица Айтмухаметова Қосмана Қайыртаевича № 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120 дома;
улица Жоба-3 № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 дома;
улица Жоба-4 № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 дома.
Избирательный участок № 383.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица Жоба-1, № 16, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 20 имени К.Мусирепова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица В.Чкалова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома;
улица Изгилик № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35а, 35б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 дома;
улица Акниет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34 дома;

Б.Қыпшақов көшесі № 1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі № 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 үйлері;
Қ.Сәтбаев көшесі № 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 үйлері;
Т.Бигельдинов көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 үйлері;
Восточная көшесі № 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Бейбітшілік тұйығы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
С.Қожанов көшесі № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 үйлері;
Бейбітшілік көшесі № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292/2 үйлері;
Шапағат көшесі № 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 үйлері;
Жоба-1 көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Қосман Қайыртайұлы Айтмұхаметов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66 үйлері;
Жоба-3 көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84 үйлері;

улица Б.Кыпшакова № 1а, 1б, 2/1, 2/2, 2/3, 2а, 2б, 3а, 3б, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4а, 4б, 4в, 6, 6/1, 6/2, 8, 8а, 8б, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12а, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32 дома;
улица С.Сейфуллина № 1/1, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 дома;
улица К.Сатпаева № 2, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4 дома;
улица Т.Бигельдинова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4 дома;
улица Восточная № 4, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома;
тупик Бейбитшилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома;
улица С.Кожанова № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100 дома;
улица Бейбитшилик № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 214а, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270а, 272, 274, 274а, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 292/2 дома;
улица Шапагат № 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2 дома;
улица Жоба-1 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 дома;
улица Айтмухаметова Космана Кайыртаевича № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66 дома;
улица Жоба-3 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84 дома;

Жоба-4 көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 үйлері.
№ 384 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Бейбітшілік көшесі, № 300, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің 2037 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 2037 әскери бөлімінің аумағы.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Мәдіқожаев көшесі, № 30, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасының аумағы.
№ 386 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Б.Әбдешов көшесі, № 42Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мүсірепов атындағы № 53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Достық ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Достық ауылдық округі, Гүлстан ауылы, Д.Ұзақов көшесі, № 9А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Тұрсын-Заде атындағы № 56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Гүлстан ауылы.
№ 388 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Достық ауылдық округі, Хайдар ауылы, Б.Қаназаров көшесі, № 23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Айни атындағы №55 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Хайдар ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Достық ауылдық округі, Жолбарыс Қалшораев ауылы, Елімай көшесі, № 6А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Әбдалиев атындағы № 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылдық округінің Ж.Қалшораев ауылы.
№ 390 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Достық ауылдық округі, Бескетік ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 24, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы № 52 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің Бескетік және Көксу ауылдары.
№ 391 сайлау учаскесі.

улица Жоба-4 № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88 дома.
Избирательный участок № 384.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица Бейбитшилик, № 300, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 2037 пограничной службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан".
Граница: территория воинской части № 2037.
Избирательный участок № 385.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица Т.Мадиходжаева № 30, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: территория Мактааральской районной больницы "Мырзакент".
Избирательный участок № 386.
Местонахождение: сельский округ Достык, село Достык, улица Б.Абдешова № 42Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 53 имени Г.Мусирепова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Достык, село Достык.
Избирательный участок № 387.
Местонахождение: сельский округ Достык, село Гулистан, улица Д.Узакова № 9А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 56 имени М.Турсын-Заде" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Достык, село Гулистан.
Избирательный участок № 388.
Местонахождение: сельский округ Достык, село Хайдар, улица Каназарова № 23, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 55 имени С.Айни" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Достык, село Хайдар.
Избирательный участок № 389.
Местонахождение: сельский округ Достык, село Ж.Калшораева, улица Елимай № 6А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 54 имени К.Абдалиева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Достык, село Ж.Калшораева.
Избирательный участок № 390.
Местонахождение: сельский округ Достык, село Бескетик, улица Ы.Алтынсарина № 24, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 52 имени М.Габдуллина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Достык, села Бескетик и Коксу.
Избирательный участок № 391.

Орналасқан жері: А.Қалыбеков ауылдық округі, Атамұра ауылы, Ш.Тұрғанбаев көшесі, № 9А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Қайсенов атындағы № 51 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Атамұра және Тұран ауылдары.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: А.Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі, № 41А, Мақтаарал ауданының мәдениет және тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үлгілі" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің, Жамбыл, Жаңа жол және Үлгілі ауылдары.
№ 393 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: А.Қалыбеков ауылдық округі, Абат ауылы, Т.Сапаров көшесі, № 23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы № 49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Абат ауылы.
№ 394 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, Миманжораев көшесі, № 6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы № 26 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Ынталы ауылы.
№ 395 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Өнімкер ауылы, Ақтерек көшесі № 30, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Нұрлыбаев атындағы № 27 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Өнімкер ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ырысты ауылы, Алғабас көшесі, № 80, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Торайғыров атындағы № 30 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Ырысты ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Мырзатөбе ауылы, Жастар көшесі, № 14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы № 28 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінің Мырзатөбе ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі.

Местонахождение: сельский округ А.Калыбекова, село Атамура, улица Ш.Турганбаева № 9А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 51 имени К.Кайсенова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ А.Калыбекова, села Атамура и Туран.
Избирательный участок № 392.
Местонахождение: сельский округ А.Калыбекова, село Улгили, улица Орда № 41А, здание Дома культуры "Улгили" отдела культуры и развития языков, физической культуры и спорта Мактааральского района.
Границы: сельский округ А.Калыбекова, села Жамбыл, Жанажол и Улгили.
Избирательный участок № 393.
Местонахождение: сельский округ А.Калыбеков, село Абат, улица Т.Сапарова № 23, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 49 имени Ж.Нурлыбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ А.Калыбеков, село Абат.
Избирательный участок № 394.
Местонахождение: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ынталы, улица Миманжораева № 6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 26 имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ынталы.
Избирательный участок № 395.
Местонахождение: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Онимкер, улица Актерек № 30, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 27 имени Ж.Нурлыбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Онимкер.
Избирательный участок № 396.
Местонахождение: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ырысты, улица Алгабас № 80, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 30 имени С.Торайгырова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Ырысты.
Избирательный участок № 397.
Местонахождение: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Мырзатобе, улица Жастар № 14А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 28 имени М.Отемисулы" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Мырзатобе.
Избирательный участок № 398.

Орналасқан жері: Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Қарақыр ауылы, Нұрлыжол көшесі, № 80, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Тұяқбаев атындағы № 29 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Нұрлыбаев ауылдық округінің Қарақыр және Өркен ауылдары.
№ 399 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Ақжол ауылы, І.Төленов көшесі, № 32, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 25 Жаңа жол жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Ақжол ауылы.
№ 400 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Арайлы ауылы, Нұрлытаң көшесі, № 13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Датұлы атындағы № 23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол ауылдық округінің Арайлы және Достық ауылдары.
№ 401 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Өргебас ауылы, Болашақ көшесі № 8, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Аманжолов атындағы № 22 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Өргебас ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Фирдоуси ауылы, Түркістан көшесі, № 5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Фердауси атындағы № 24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Фирдоуси ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Нұрлыжол ауылы, Үлгілі көшесі, № 27А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 21 Нұрлы жол жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Нұрлыжол ауылы.
№ 404 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңажол ауылдық округі, Жеңіс ауылы, Көктем көшесі, № 11, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Мүсірепов атындағы № 20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңажол ауылдық округінің Жеңіс ауылы.
№ 405 сайлау учаскесі.

Местонахождение: сельский округ Ж.Нурлыбаев, село Каракир, улица Нурлыжол, № 80, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 29 имени А.Туякбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Ж.Нурлыбаев, села Каракир и Оркен.
Избирательный участок № 399.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Акжол, улица И.Туленова, № 32, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 25 Жана жол" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жанажол, село Акжол.
Избирательный участок № 400.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Арайлы, улица Нурлытан № 13, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 23 имени С.Датулы" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Жанажол, села Арайлы и Достык.
Избирательный участок № 401.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Оргебас, улица Болашак № 8, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 22 имени К.Аманжолова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жанажол, село Оргебас.
Избирательный участок № 402.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси, улица Туркестан № 5, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 24 имени А.Фирдауси" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жанажол, село Фирдоуси.
Избирательный участок № 403.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол, улица Улгили № 27А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 21 Нурлы жол" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жанажол, село Нурлыжол.
Избирательный участок № 404.
Местонахождение: сельский округ Жанажол, село Женис, улица Коктем № 11, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 20 имени К.Мусрепова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жанажол, село Женис.
Избирательный участок № 405.

Орналасқан жері: Еңбекші ауылдық округі, Т.Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, № 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы № 17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Т.Жайлыбаев ауылы.
№ 406 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Еңбекші ауылдық округі, Нұрлытаң ауылы, Атамекен көшесі, № 40, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 18 Нұрлытаң жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Нұрлытаң ауылы.
№ 407 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Еңбекші ауылдық округі, Шұғыла ауылы, 9 мамыр көшесі, № 4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 19 Шұғыла жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші ауылдық округінің Шұғыла ауылы.
№ 408 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Еңбекші ауылдық округі, Жантақсай ауылы, Жаңа Құрылыс көшесі, № 4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.Доспанова атындағы № 16 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Еңбекші ауылдық округінің Жантақсай және Жаңатұрмыс ауылдары.
№ 409 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Иіржар ауылы, Қайнар көшесі, № 4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 10 Асыл мұра жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Иіржар, Азат және С.Рахимов ауылдары.
№ 410 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Дихан ауылы, Жайлау көшесі, № 5А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қажымұқан атындағы № 11 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Дихан ауылы.
№ 411 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Алаш ауылы, Қайнар көшесі, № 30А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 14 Жас алаш жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Иіржар ауылдық округінің Алаш және Шапағат ауылдары.
№ 412 сайлау учаскесі.

Местонахождение: сельский округ Енбекши, село Т.Жайлыбаева, улица Желтоксан № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 17 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Енбекши, село Т.Жайлыбаева.
Избирательный участок № 406.
Местонахождение: сельский округ Енбекши, село Нурлытан, улица Атамекен № 40, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 18 Нурлы тан" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Енбекши, село Нурлытан.
Избирательный участок № 407.
Местонахождение: сельский округ Енбекши, село Шугыла, улица 9 мамыр, № 4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 19 Шугыла" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Енбекши, село Шугыла.
Избирательный участок № 408.
Местонахождение: сельский округ Енбекши, село Жантаксай, улица Жана Курылыс № 4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 16 имени Х.Доспанова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Енбекши, села Жантаксай и Жанатурмыс.
Избирательный участок № 409.
Местонахождение: сельский округ Иржар, село Иржар, улица Кайнар № 4, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 10 Асыл мура" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Иржар, села Иржар, Азат, С.Рахимов.
Избирательный участок № 410.
Местонахождение: сельский округ Иржар, село Дихан, улица Жайлау № 5А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 11 имени Кажымукана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Иржар, село Дихан.
Избирательный участок № 411.
Местонахождение: сельский округ Иржар, село Алаш, улица Кайнар № 30А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 14 Жас алаш" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Иржар, села Алаш и Шапагат.
Избирательный участок № 412.

Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Мақтажан ауылы, Әжіхан ата көшесі, № 60, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 15 Мақтажан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Мақтажан ауылы.
№ 413 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Азамат ауылы, Достық көшесі, № 24А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Х.Әлімжан атындағы № 12 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Азамат ауылы.
№ 414 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Иіржар ауылдық округі, Наурыз ауылы, Достық көшесі, № 2Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 13 Н.Бекежанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Иіржар ауылдық округінің Наурыз ауылы.
№ 415 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, Н.Төреқұлов көшесі, № 27, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 5 Мақтаарал гуманитарлы-қоғамдық пәндер бағытындағы мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:
Ж.Ибраев көшесі № 1. 2, 2/5, 3, 3Б, 4, 4А, 4/5, 5, 5А, 6, 6а, 6/2, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 22А, 22В, 22/5, 22/7, 22/9, 23, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 47, 51, 52 үйлері;
Н.Төреқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлері;
Ә.Көпжасаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлері;
Т.Қожанов көшесі № 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері.
№ 416 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, А.Орлов көшесі, № 10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 14 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары:

Местонахождение: сельский округ Иржар, село Мактажан, улица Ажихан ата № 60, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 15 Мактажан" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Иржар, село Мактажан.
Избирательный участок № 413.
Местонахождение: сельский округ Иржар, село Азамат, улица Достык № 24А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 12 имени Х.Алимжана" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области. Граница: сельский округ Иржар, село Азамат.
Избирательный участок № 414.
Местонахождение: сельский округ Иржар, село Наурыз, улица Достык, № 2Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 13 имени Н.Бекежанова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Иржар, село Наурыз.
Избирательный участок № 415.
Местонахождение: поселок Атакент, улица Н.Турекулова № 27, здание коммунального государственного учреждения "№ 5 школа-гимназия Мактаарал" по предметам гумманитарно-общественного направления" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница:
улица Ж.Ибраева № 1. 2, 2/5, 3, 3Б, 4, 4А, 4/5, 5, 5А, 6, 6а, 6/2, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 22А, 22В, 22/5, 22/7, 22/9, 23, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 47, 51, 52 дома;
улица Н.Торекулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 дома;
улица А.Копжасарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 дома;
улица Т.Кожанова № 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 32, 32а, 34, 36, 35,37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 дома.
Избирательный участок № 416.
Местонахождение: поселок Атакент, улица А.Орлова № 10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж № 14" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:

Абай көшесі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлері;
Ж.Бекжанов көшесі № 1а, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері;
Ә.Молдағұлова көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 үйлері;
Ә.Молдағұлова тұйығы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері;
М.Тоқжігітов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 үйлері;
Ұ.Ділдабекова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56 үйлері;
Әл-Фараби көшесі № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері;
А.Орлов көшесі № 1, 2, 3а, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19 үйлері;
Е.Шәмпиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 21а, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлері.
№ 417 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, Ташкент көшесі, № 72А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "В.Комаров атындағы № 7 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:

улица Абая № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 дома;
улица Ж.Бекжанова № 1а, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 дома;
улица А.Молдагуловой № 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 47, 49, 51 дома;
тупик А.Молдагуловой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 дома;
улица М.Токжигитова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68 дома;
улица У.Дилдабековой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56 дома;
улица Аль-Фараби № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 10, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 дома;
улица А.Орлова № 1, 2, 3а, 3, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19 дома;
улица Е.Шампиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 21а, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 дома.
Избирательный участок № 417.
Местонахождение: поселок Атакент, улица Ташкентская № 72А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 7 имени В.Комарова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница:

Ш.Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54 үйлері;
К.Көшкінбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64А үйлері;
В.Чкалов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлері;
К.Байсейтова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Привокзальная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37а үйлері;
1 Мамыр көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 үйлері;
С.Куваков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а үйлері;
Театр көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11,13 үйлері;
Ташкент көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлері;
Құрманғазы көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері.
№ 418 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, Ташкент көшесі, № 106, "Экспресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы:
Ташкент көшесі № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 үйлері;

улица Ш.Уалиханова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (1-16), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54 дома;
улица К.Кошкинбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 дома;
улица Амангельды № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64А дома;
улица В.Чкалова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 дома;
улица Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 дома;
улица К.Байсейтова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома;
улица Привокзальная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37а дома;
улица 1 Мая № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51 дома;
улица С.Кувакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а дома;
улица Театральная № 1, 2, 4, 6, 8, 5, 7, 11,13 дома;
улица Ташкентская № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, ,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 дома;
улица Курмангазы № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18 дома.
Избирательный участок № 418.
Местонахождение: поселок Атакент, улица Ташкентская № 106, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Экспресс".
Граница:
улица Ташкентская № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 дома.

Қазақстан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 үйлері;
Автомобилист көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
8 наурыз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60 үйлері;
Восточная көшесі № 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 үйлері;
Алматы көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Алтынсарин көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Өзбек көшесі № 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері;
М.Усманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 үйлері;
Ғ.Мұратбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 үйлері;
М.Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері;
В.Чапаев көшесі № 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
М.Фрунзе көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлері.
№ 419 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, Болашақ көшесі. № 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "О.Бапышев атындағы № 8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:
К.Ботабеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері;
Ә.Жангелдин көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 үйлері;

улица Казахстанская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 дома;
улица Автомобилистов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома;
улица 8 марта № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60 дома;
улица Восточная № 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61 дома;
улица Алматинская № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома;
улица Алтынсарина № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 дома;
улица Узбекская № 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 дома;
улица М.Усманова № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 15а, 16, 18, 17, 20, 22, 19, 24, 26, 5, 7, 11, 12, 13, 32, 27, 25, 23, 28, 30/1, 30 дома;
улица Г.Муратбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58 дома;
улица М.Маметовой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 дома;
улица В.Чапаева № 2а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома;
улица М.Фрунзе № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 дома.
Избирательный участок № 419.
Местонахождение: поселок Атакент, улица Болашак № 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 8 имени О.Бапышева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница:
улица К.Ботабекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 дома;
улица А.Жангелдина № 1, 1а, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 66 дома;

В.Маяковский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
С.Мұқанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16,18 үйлері;
И.Панфилов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлері;
Қажымұқан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 үйлері;
М.Жалил көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Ф.Дзержинский көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері;
Э.Тельман көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Болашақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Жібек жолы көшесі № 4, 5, 6, 7, 8, 10,12 үйлері;
Т.Досаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Ә.Әбдіқадыров көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері;
Игілік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 420 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Қ.Пернебаев ауылы, М.Қалмұратұлы көшесі, № 2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 34 Бірлік жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Қ.Пернебаев және Өркениет ауылдары.
№ 421 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Табысты ауылы, К.Жиренбаев көшесі, № 14, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "И.Панфилов атындағы № 33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Табысты ауылы.
№ 422 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Қоңырат ауылы, А.Жаненов көшесі, № 31, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 35 Болашақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Қоңырат ауылы.
№ 423 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Алғабас ауылы, Н.Мәшбек көшесі, № 6А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 31 Береке жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округінің Еркінабад және Алғабас ауылдары.
№ 424 сайлау учаскесі.

улица В.Маяковского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 38, 40 дома;
улица С.Сейфуллина № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 дома;
улица С.Муканова № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16,18 дома;
улица И.Панфилова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 дома;
улица Қажымукана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35 дома;
улица М.Джалиля № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома;
улица Ф.Дзержинского № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44 дома;
улица Э.Тельмана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 дома;
улица Болашак № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома;
улица Жибек жолы № 4, 5, 6, 7, 8, 10,12 дома;
улица Т.Досаева № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 дома;
улица А.Абдыкадырова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 дома;
улица Игилик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома.
Избирательный участок № 420.
Местонахождение: сельский округ Бирлик, село К.Пернебаева, улица М.Калмуратулы № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 34 Бирлик" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Бирлик, села К.Пернебаева и Оркениет.
Избирательный участок № 421.
Местонахождение: сельский округ Бирлик, село Табысты, улица К.Жиренбаева № 14, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 33 имени И.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Бирлик, село Табысты.
Избирательный участок № 422.
Местонахождение: сельский округ Бирлик, село К.Пернебаева, улица А.Жаненова № 31, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 35 Болашак" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Бирлик, село Конырат
Избирательный участок № 423.
Местонахождение: сельский округ Бирлик, село Алгабас, улица Н.Машбек № 6А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 31 Береке" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Бирлик, села Еркинабад и Алгабас.
Избирательный участок № 424.

Орналасқан жері: Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл ауылы, Д.Байжігітов көшесі, № 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "К.Үкібаев атындағы № 37 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Кеңесшіл ауылы.
№ 425 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Жас Ұлан көшесі, № 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 36 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылы.
№ 426 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жамбыл ауылдық округі, Абай ауылы, Н.Құлжанов көшесі, № 19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы №39 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округінің Абай ауылы.
Нұржау би көшесі № 1, 1/1, 2, 3, 4/1, 4А, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 20, 20А, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 38/1, 38/2, 38А, 39, 41, 42А, 43, 45, 46, 46А үйлері;
С.Абаев көшесі № 1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 4А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 42Г, 43, 44, 45, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62В, 63, 63А, 64, 65, 66, 66А, 67, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 78, 78А, 84 үйлері;
Тұрсынбай ата көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Ш.Айтбаев көшесі № 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 93А, 95, 96, 98, 99, 100, 102 үйлері;
Есенбек ата көшесі № 1А, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31үйлері;
Н.Құлжанов көшесі № 1, 1Б, 3, 4, 5, 6, ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 үйлері;
Жазықсай көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10А 11, 12, 13 15, 15А, 19, 22, 26, 33 үйлері;
Ақдала көшесі № 2, 4, 7, 8, 10, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 29, 31, 36, 42, 55, 74, 85, 86 үйлері;

Местонахождение: сельский округ Жамбыл, село Кенесшил, улица Д.Баижигитова № 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 37 имени К.Укибаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Кенесшил.
Избирательный участок № 425.
Местонахождение: сельский округ Жамбыл, село Жамбыл, улица Жас Улан № 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 36" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Жамбыл.
Избирательный участок № 426.
Местонахождение: сельский округ Жамбыл, село Абай, улица Н.Кулжанова № 19, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 39 имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Абай.
улица Нуржау би № 1, 1/1, 2, 3, 4/1, 4А, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17А, 18, 20, 20А, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31, 33, 34, 35, 35А, 37, 38, 38/1, 38/2, 38А, 39, 41, 42А, 43, 45, 46, 46А дома;
улица С.Абаева № 1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 4А, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 42Г, 43, 44, 45, 47, 47А, 48, 49, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62В, 63, 63А, 64, 65, 66, 66А, 67, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 78, 78А, 84 дома;
улица Турсынбай ата № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома;
улица Ш.Айтбаева № 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 93А, 95, 96, 98, 99, 100, 102 дома;
улица Есенбек ата № 1А, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 дома;
улица Н.Кулжанова № 1, 1Б, 3, 4, 5, 6, ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 дома;
улица Жазыксай № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10А 11, 12, 13 15, 15А, 19, 22, 26, 33 дома;
улица Акдала № 2, 4, 7, 8, 10, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 29, 31, 36, 42, 55, 74, 85, 86 дома;

Кеңөлке көшесі № 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 16, 16А, 20, 26, 27 үйлері;
Шапағат көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 16 үйлері;
Көкорай көшесі № 1, 5, 6, 10, 10А, 15, 16, 18, 19, 22, 25, 26, 26А, 27, 29, 32 үйлері;
Т.Исахов көшесі № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 7 үйлері.
№ 427 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жамбыл ауылдық округі, Көкпарсай ауылы, Молшылық көшесі, № 6Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Мұқанов атындағы № 40 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл ауылдық округінің Көкпарсай ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Береке ауылы, Береке көшесі, № 2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы № 47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Береке ауылы.
№ 429 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Көкарал ауылы, Алға көшесі, № 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Бигелдинов атындағы № 46 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Көкарал ауылы.
№ 430 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Оқу кварталы көшесі, № 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Мақтаарал аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Өркениет, Шаттық және Ақалтын ауылдары.
№ 431 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Қаз ССР-нің 40-жылдығы ауылы, Ынталы көшесі, № 11, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Навои атындағы № 44 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Қаз ССР-нің 40-жылдығы, Амангелді және Елқоныс ауылдары.
№ 432 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Игілік ауылы, Шұғыла көшесі, № 16А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Әубәкіров атындағы № 43 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Игілік ауылы.
№ 433 сайлау учаскесі.

улица Кенолке № 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 16, 16А, 20, 26, 27 дома;
улица Шапагат № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 16 дома;
улица Кокорай № 1, 5, 6, 10, 10А, 15, 16, 18, 19, 22, 25, 26, 26А, 27, 29, 32 дома;
улица Т.Исахова № 1, 1А, 2, 2А, 3А, 7 дома.
Избирательный участок № 427.
Местонахождение: сельский округ Жамбыл, село Кокпарсай, улица Молшылык № 6Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 40 имени С.Муканова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Кокпарсай.
Избирательный участок № 428.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Береке, улица Береке № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 47 имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Мактарал, село Береке.
Избирательный участок № 429.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Кокарал, улица Алга № 1А, Здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 46 имени Т.Бигельдинова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Мактарал, село Кокарал.
Избирательный участок № 430.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Оркениет, улица Оку квартал № 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мактааральский аграрный колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Мактарал, села Оркениет, Шаттык и Акалтын.
Избирательный участок № 431.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село 40 лет Каз ССР, улица Ынталы № 11, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 44 имени А.Навои" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Мактарал, села 40 лет Каз ССР, Елконыс и Амангелди.
Избирательный участок № 432.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Игилик, улица Шугыла № 16А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 43 имени Т.Аубакирова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Мактарал, село Игилик.
Избирательный участок № 433.

Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Н.Есентаев ауылы, Жастар көшесі № 39, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Тоқжігітов атындағы № 42 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Н.Есентаев, Еңбекші және Жұлдыз ауылдары.
№ 434 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Азаттық ауылы, Азаттық көшесі, № 2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 41 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мақтарал ауылдық округінің Азаттық ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Мәдениет көшесі, № 4А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 45 Мәдениет жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақтарал ауылдық округінің Мәдениет, Тұлпар және Бақыт ауылдары.
№ 436 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мақтарал ауылдық округі, Өркениет ауылы, Ж.Ибраев көшесі, № 85, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы аумағы.
№ 890 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзакент кенті, Жеңіс көшесі № 10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Рахымов атындағы № 4 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:
М.Қуандықов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78а/1, 78а/2, 78а/3, 78а/4, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91,100, 101, 103 үйлері;
Т.Мәдіқожаев көшесі № 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 үйлері;

Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Н.Есентаева, улица Жастар № 39, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 42 имени М.Токжигитова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Мактарал, села Н.Есентаева, Енбекши и Жулдыз.
Избирательный участок № 434.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Азаттык, улица Азаттык № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 41" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Мактарал, село Азаттык.
Избирательный участок № 435.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Мадениет, улица Мадениет № 4А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 45 Мадениет" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: сельский округ Мактарал, села Тулпар, Мадениет и Бакыт.
Избирательный участок № 436.
Местонахождение: сельский округ Мактарал, село Оркениет, улица Ж.Ибраева № 85, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: территория Мактааральской районной больницы "Атакент".
Избирательный участок № 890.
Местонахождение: поселок Мырзакент, улица Женис № 10, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 4 имени С.Рахымова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица М.Куандыкова № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78а/1, 78а/2, 78а/3, 78а/4, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91,100, 101, 103 дома;
улица Т.Мадиходжаева № 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 36, 36а, 37, 37а, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 42б, 43, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46а, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 50а, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 64/2, 65, 66/1, 66/2, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/1, 111/2, 113/1, 113/2, 115, 115/1, 115/2 дома;

Әл-Фараби көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15 үйлері;
М.Мәметова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 23, 25 үйлері;
Ә.Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. үйлері;
Желтоқсан көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері;
Әйтеке би көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Төле би көшесі № 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 27, 28, 30, 31, 33А, 34, 36, 38, 40 үйлері;
Қазыбек би көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41 үйлері;
Қ.А.Яссауи көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 38, 46, 48 үйлері;
Б.Жакаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері;
А.Тілеубердин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Жеңіс көшесі № 1, 3, 5, 14а, 16 үйлері;
Достық көшесі № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а үйлері;
Жоба көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 32, 36, 42, 47, 56 үйлері.
№891 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, М.Әуезов көшесі № 7А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 9 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:
Лабораторная көшесі № 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Қ.Сәтбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Достар көшесі № 1, 2, 4, 6, 8 үйлері;
Жастар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері;
Н.Петров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері;
Нұрлы әлем көшесі № 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
№ 917 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: А.Қалыбеков ауылдық округі, Төрткүл ауылы, Тұрсын Сексенбаев көшесі, № 28, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Соқпақбаев атындағы № 48 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Қалыбеков ауылдық округінің Төрткүл ауылы.
№ 918 сайлау учаскесі.

улица Аль-Фараби № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15 дома;
улица М.Маметовой № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 дома;
улица А.Молдагуловой № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома;
улица Желтоксан № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 23, 25, 27 дома;
улица Айтеке би № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома;
улица Толе би № 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 27, 28, 30, 31, 33А, 34 дома;
улица Казыбек би № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41 дома;
улица К.А.Яссави № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 38, 46, 48 дома;
улица Б.Жакаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 дома;
улица А.Тлеубердина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 дома;
улица Женис № 1, 3, 5, 14а, 16 дома;
улица Достык № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а дома;
улица Жоба № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 32, 36, 42, 47, 56 дома.
Избирательный участок № 891.
Местонахождение: поселок Атакент, улица М.Ауезова № 7А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 9" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица Лабораторная № 2, 3, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 4/1, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 5-1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 6, 7, 8, 9 дома;
улица К.Сатпаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома;
улица М.Ауезова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 дома;
улица Достар № 1, 2, 4, 6, 8 дома;
улица Жастар № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 дома;
улица Н.Петрова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 дома;
улица Нурлы алем № 1,2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 дома.
Избирательный участок № 917.
Местонахождение: сельский округ А.Калыбеков, село Торткуль, улица Турсына Сексенбаева, № 28, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 48 имени Б.Сокпакбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ А.Калыбеков, село Торткуль.
Избирательный участок № 918.

Орналасқан жері: Жамбыл ауылдық округі, Абай ауылы, Ә.Серперов көшесі, № 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Бектасов атындағы № 38 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округінің Абай ауылы.
С.Сейлов көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А,76Б, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 82Б, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 100А, 101, 105, 106, 112, 117, 128 үйлері;
Д.Шыныбеков көшесі № 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 38, 39, 39А, 40, 42, 42А, 44, 45, 45А, 46, 47А, 48, 49, 50 үйлері;
Қаратал көшесі № 1, 1А, 4, 6, 8 10, 15, 17 үйлері;
Ә.Серперов көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39А, 45, 84, 51 үйлері;
Нұрауыл көшесі № 1, 1А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 17, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 48, 48А, 56, 58, 60 үйлері;
Т.Досаев көшесі № 2, 3, 3А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 14, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 67, 68, 70, 72 үйлері;
Ә.Қоспанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 42, 44, 45, 46, 60 үйлері;
Көрікті көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А үйлері;
Мөлдіртас көшесі № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Тұрар би көшесі № 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 28, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 37, 52/1,52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 54 үйлері.
№ 919 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Атакент кенті, Абай көшесі, № 70, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы № 6 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары:
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 14а үйлері;
Нұрлы жол көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлері;
Наурыз көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері;

Местонахождение: сельский округ Жамбыл, село Абай, улица А.Серперов, № 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 38 имени Ш.Бектасова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: сельский округ Жамбыл, село Абай.
улица С.Сейлова № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 37, 37А, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 63, 64, 64А, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 76А, 76Б, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 82Б, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 100А, 101, 105, 106, 112, 117, 128 дома;
улица Д.Шыныбекова № 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 38, 39, 39А, 40, 42, 42А, 44, 45, 45А, 46, 47А, 48, 49, 50 дома;
улица Каратал № 1, 1А, 4, 6, 8 10, 15, 17 дома;
улица А.Серперова № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39А, 45, 84 дома;
улица Нурауыл № 1, 1А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 17, 17А, 18, 19, 22, 24,25, 27, 28, 29, 30, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 48, 48А, 56, 58, 60 дома;
улица Т.Досаева № 2, 3, 3А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 14, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 67, 68, 70, 72 дома;
улица А.Коспанова № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 42, 44, 45, 46, 60 дома;
улица Корикти № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А дома;
улица Молдиртас № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12 дома;
улица Турар би № 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 28, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 37, 52/1,52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 54 дома.
Избирательный участок № 919.
Местонахождение: поселок Атакент, улица Абай, № 70, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 6 имени К.Сатбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы:
улица Желтоксан № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 14а дома;
улица Нурлы жол № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 дома;
улица Наурыз № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 дома;
улица Тауелсиздик № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34 дома;

Ордабасы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
А.Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Н.Гоголь көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлері;
Д.Қонаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ,32 ,33 ,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері;
Халықтар достығы көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Т.Рысқұлов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері.

улица Ордабасы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 дома;
улица А.Пушкина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 дома;
улица Н.Гоголя № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 дома;
улица Д.Кунаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ,32 ,33 ,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома;
улица Халыктар достыгы № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 дома;
улица Т.Рысқулова № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14 дома.