Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 29/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 29 мамырда № 4613 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 15 мамырдағы 2018 жылғы № 28/1 "Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4607 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4404 нөмірімен тіркелген, 2018 жылы 10 ақпандағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2018 жылы 13 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 140 820 мың теңге:
салықтық түсiмдер –39 436 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 100 884 мың теңге;
2) шығындар – 140 820 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 618 мың теңге:

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 мая 2018 года № 4613
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 15мая 2018 года № 28/1 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4404, опубликовано 10 февраля 2018 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2018 года) следующие изменений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2018 года в следующих объемах:
1) доходы – 140 820 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 884 тысяч тенге;
2) затраты – 140 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Бугунского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 618 тысяч тенге:

3. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.