2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 4890 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4849 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадам ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 153 362 мың теңге:
салықтық түсiмдер –42 119 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 110 993 мың теңге;
2) шығындар – 172 941 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 579 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 579 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу -0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 579 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 52/1 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 74 688 мың теңге, ағымдағы нысаналы трансферттер сомасы 10 446 мың теңге болып белгіленсін.
3. Бөген ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 76 129 мың теңге, 0:
салықтық түсiмдер – 5 381 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 70 648 мың теңге;
2) шығындар – 76 444 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2018 года № 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 января 2019 года № 4890. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 37/1 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4849 Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 362 тысяч тенге:
налоговые поступления – 42 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 993 тысяч тенге;
2) затраты –172 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 579 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 579 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 19 579 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 27.11.2019 № 52/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год размер целевых текущих трансфертов в сумме 10 446 тысяч тенге, размер субвенций в сумме 74 688 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа.
3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 381 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 70 648 тысяч тенге;
2) затраты –76 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

20. 2019 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 2 073 мың теңге, ағымдағы нысаналы трансферттер сомасы 1 227 мың теңге болып белгіленсін.
21. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
22. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

20. Предусмотреть на 2019 год размер целевых текущих трансфертов в сумме 1 227тысяч тенге, размер субвенций в сумме 2 073 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа.
21. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в районе социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
22. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
23. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Ибрагимов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т. Ибрагимов
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 38/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2019 год

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 560
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 560
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-315
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
315
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
315
8
Бюджет қаражатыны қалдықтарының қозғалысы
315
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
315
001
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
315
Ордабасы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 560
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1 560
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-315
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
315
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
315
8
Используемые остатки бюджетных средств
315
1
Остатки бюджетных средств
315
001
Свободные остатки бюджетных средств
315
Приложение 5 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 38/1
Бюджет Бугунского сельского округа на 2020 год
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
50
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
50
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
0
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Ордабасы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне 18-қосымша
2021 жылға арналған Қараспан ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
50
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
50
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяча тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Программа
Погашение бюджетных кредитов
0
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяча тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Программа
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Программа
Поступления займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяча тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Программа
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 18 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 38/1
Бюджет Караспанского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
1
2
3