Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/106-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 31/160-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 21 қарашада № 4789 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 09 қарашадағы № 31/336-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/106-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4332-нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда "Отырар алқабы" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 786 460 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 199 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 994 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 757 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 565 401 мың теңге;
2) шығындар – 11 801 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 172 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 046 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 874 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 357 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 046 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 943 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 254 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/106-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 15 ноября 2018 года № 31/160-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 ноября 2018 года № 4789. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 09 ноября 2018 года за № 31/336-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата 22 декабря 2017 года № 22/106-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332, опликовано 29 декабря 2017 года в газете "Отырар алқабы" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 и 5 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 786 460 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 199 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 994 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 565 401 тысяч тенге;
2) затраты – 11 801 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 172 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 046 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 874 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 357 тысяч тенге:
поступление займов – 25 046 тысяч тенге;
погашение займов – 8 943 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 254 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.

2. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.

350 000
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
350 000
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
351 241
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
351 241
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 797
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 884
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7 065
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
585
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
191 910
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
423 611
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
148 338
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 641
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144 641
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 697
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 697
2
Әлеуметтiк қамсыздандыру
215 688
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215 688
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 685
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 119
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 608
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 967
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
65 532
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27 127
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 650
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 585
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 585
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

350 000
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
350 000
9
Прочие услуги в области образования
351 241
464
Отдел образования района (города областного значения)
351 241
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 797
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 884
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 065
022
Выплата единовременных денежных средств Казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
585
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
191 910
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
423 611
1
Социальное обеспечение
148 338
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 641
005
Государственная адресная социальная помощь
144 641
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 697
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 697
2
Социальная помощь
215 688
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215 688
002
Программа занятости
30 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 685
006
Жилищная помощь
3 119
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 608
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 967
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65 532
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 127
023
Обеспечение деятельности центров занятости
36 650
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 585
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 585
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения