2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 4876 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/168-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4855 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84445 мың теңге:
салықтық түсiмдер –11 665 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 713 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 72067 мың теңге;
2) шығындар – 84757 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 48/228-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 67 325 мың теңге болып белгіленсін.
3. Көксарай ауыл округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89959 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 83 523 мың теңге;
2) шығындар – 91 148 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 35/175-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 января 2018 года № 4876. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/168-VI "Об районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4855, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84445 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 713 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 72067 тысяч тенге;
2) затраты – 84757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 312 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 312 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 48/228-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 67 325 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 89959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6421 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –83523 тысяч тенге;
2) затраты – 91148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 156 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 48/228-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 71 403 мың теңге болып белгіленсін.
23. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
24. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 156 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 156 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 156 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 48/228-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 71 403 тысяч тенге.
23. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
24. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Отырар ауданында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
25. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ә.Шалдаров
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 35/175-VI
шешіміне 1-қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2019 жылға арналған бюджеті

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Отрарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ә. Шалдаров
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
28 декабря 2018 года
№ 35/175-VI
Бюджет Караконырского сельского округа на 2019 год