Сайрам ауданындағы салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 195 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 24 мамырда № 4609 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 364 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 07.09.2020 № 364 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағының бірінші абзацына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 55 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13285 тіркелген) Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Оразалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Мамаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сайрам ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________У.Халмурадов
"____" ________ 2018 жыл
Сайрам ауданы
әкімдігінің 2018
жылғы 26 сәуірдегі
№ 195 қаулысына
қосымша
Сайрам ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициенті
Ауылдық округ атауы
Елді мекеннің атауы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Ақсукент
Ақсукент
2,1
2
Манкент
2,05
3
Чапаев
2,05
4
Ақбұлақ
Ақбұлақ
1,9
5
Арыс
Нұржанқорған
1,75
6
Ходжақорған
1,75
7
Жібек жолы
Жібек-жолы
1,75
8
Машат

Об утверждении коэффициента зонирования в Сайрамском районе учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 26 апреля 2018 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 мая 2018 года № 4609. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 7 сентября 2020 года № 364
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 07.09.2020 № 364 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии абзацем один пункта 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13285) акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Сайрамском районе учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сайрамского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оразалиева М.
4. Настоящее постановление вводится в действие после официального опубликования с 1 января 2019 года.
Аким района Б.Мамаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов
по Сайрамскому району"
______________У.Халмурадов
"____" ________ 2018 год
Приложение к
постановлению
акимата Сайрамского
района от 26 апреля
2018 года № 195
Коэффициент зонирования в Сайрамском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
Аксукент
Аксукент
2,1
2
Манкент
2,05
3
Чапаев
2,05
4
Акбулак
Акбулак
1,9
5
Арыс
Нуржанкорган
1,75
6
Ходжакорган
1,75
7
Жибек жолы
Жибек-жолы
1,75
8
Машат