Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 23-159/VI "Сайрам ауданы Ақсукент, Ақбұлақ, Арыс, Жібек жолы, Қайнарбұлақ, Қарабұлақ, Қарамұрт, Қарасу, Құтарыс, Көлкент, Манкент ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 34-224/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4834 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 33-218/VI "Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-149/VI 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4826 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 23-159/VI "Сайрам ауданы Ақсукент, Ақбұлақ, Арыс, Жібек жолы, Қайнарбұлақ, Қарабұлақ, Қарамұрт, Қарасу, Құтарыс, Көлкент, Манкент ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4400 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 16, 30 наурызда, 6, 13, 20 сәуірде "Мәртөбе" газетінде және 2018 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Сайрам ауданы "Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 358 088 мың теңге;
салықтық түсімдер – 151 474 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 645 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 205 969 мың теңге;
2) шығындар – 358 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 23-159/VI "О бюджете Аксукентского, Акбулакского, Арысского, Жибек Жолинского, Кайнарбулакского, Карабулакского, Карамуртского, Карасуского, Кутарысского, Колкентского, Манкентского сельских округов Сайрамского района на 2018-2020 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 10 декабря 2018 года № 34-224/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 декабря 2018 года № 4834
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 22 ноября 2018 года за № 33-218/VI "О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-149/VI о районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4826, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 23-159/VІ "О бюджете Аксукентского, Акбулакского, Арысского, Жибек Жолинского, Кайнарбулакского, Карабулакского, Карамуртского, Карасуского, Кутарысского, Колкентского, Манкентского сельских округов Сайрамского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4400, опубликованного 16, 30 марта, 6, 13, 20 апреля 2018 года в газете "Пульс Сайрама" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет государственного учреждения "Аксукентского сельского округа Сайрамского района" на 2018-2020 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 358 088 тысяч тенге;
налоговые поступления – 151 474 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 645 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 205 969 тысяч тенге;
2) затраты – 358 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Сайрам ауданы "Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 500 мың теңге;
салықтық түсімдер - 10 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 51 899 мың теңге;
2) шығындар – 62 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Сайрам ауданы "Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 37 738 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 27 037 мың теңге;
2) шығындар – 37 738 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Сайрам ауданы "Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 661 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –832 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 26 663 мың теңге;
2) шығындар – 33 661мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 ;
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет государственного учреждения "Акбулакского сельского округа Сайрамского района" на 2018-2020 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 500 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 531 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51 899 тысяч тенге;
2) затраты – 62 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет государственного учреждения "Арысского сельского округа Сайрамского района" на 2018-2020 годы в соответствии с приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 738 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 701 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 037 тысяч тенге;
2) затраты – 37 738 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет государственного учреждения "Жибек Жолинского сельского округа Сайрамского района" на 2018-2020 годы в соответствии с приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 661 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 832 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 663 тысяч тенге;
2) затраты – 33 661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

1) кірістер – 124 323 мың теңге;
салықтық түсімдер – 23 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 828 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 99 596 мың теңге;
2) шығындар – 124 323 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. 2018-2020 жылдарға арналған Сайрам ауданы "Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 102 938 мың теңге;
салықтық түсімдер – 66 215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 36 688 мың теңге;
2) шығындар – 102 938 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік
он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

1) доходы – 124 323 тысяч тенге;
налоговые поступления – 23 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 828 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 596 тысяч тенге;
2) затраты – 124 323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет государственного учреждения "Манкентского сельского округа Сайрамского района" на 2018-2020 годы в соответствии с приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 938 тысяч тенге;
налоговые поступления – 66 215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 688 тысяч тенге;
2) затраты – 102 938 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной
регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сайрамского района;

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 062
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 062
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Сайрам аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
10 желтоқсандағы № 34-224/VІ
шешіміне 16-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
28 желтоқсандағы № 23-159/VІ
шешіміне 16-қосымша
Қарабұлақ ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныб
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3062
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3062
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 16 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 10 декабря
2018 года № 34-224/VІ
Приложение 16 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 28 декабря
2017 года № 23-159/VІ
Сельский бюджет Карабулакского сельского округа на 2018 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы