2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-325-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 4883 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 2 126 105 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 227 817 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 892 038 мың теңге;
2) шығындар – 2 129 118 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3013 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 013 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 06.12.2019 № 45-414-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Көктерек кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 173 147 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 25 057 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 148 090 мың теңге;
2) шығындар –180 087 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 940 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 33-325-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 января 2019 года № 4883. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 126 105 тысяч тенге:
налоговые поступления – 227 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 892 038 тысяч тенге;
2) затраты – 2 129 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 013 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 013 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2019 № 45-414-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 147 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 148 090 тысяч тенге;
2) затраты – 180 087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 940 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 390 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 06.12.2019 № 45-414-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Жарты төбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 558 903 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 134 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 284 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 530 485 мың теңге;
2) шығындар – 564 285 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 382 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 382 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 06.12.2019 № 45-414-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық (селолық) жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
15. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

используемые остатки бюджетных средств – 2 390 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2019 № 45-414-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2019-2021 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 558 903 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 284 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 530 485 тысяч тенге;
2) затраты – 564 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 382 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 382 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2019 № 45-414-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
14. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
15. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
16. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е.Туребеков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 33-325-VI шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш қаласының 2019 жылға арналған бюджеті

3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского районна;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Районного маслихата Е. Туребеков
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 33-325-VI
Бюджет города Сарыагаш на 2019 год