Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 159 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 16 сәуірде № 4526 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/243-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4353-нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 4 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 845 908 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 687 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 125 949 мың теңге;
2) шығындар – 13 161 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 574 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 54 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 538 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 028 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 028 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 291 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 314 207 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 апреля 2018 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 4526. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года за № 21/243-VІ "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4481, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4353, опубликовано 13 января 2018 года в газете "Созақ үні" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункты 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 4 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 845 908 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 687 806 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 580 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 573 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 125 949 тысяч тенге;
2) затраты – 13 161 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 574 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 028 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 028 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 11 291 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 314 207 тысяч тенге.".
пункты 2 изложить в следующей редакции:

2. 2018 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 65,0 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.
Аталған шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 4 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 65,0 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.
Приложении 1, 4 и 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 4 и 6 настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Аметжанов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 159 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Аметжанов
Секретарь районного маслихата Б. Байгараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 9 апреля
2018 года № 159
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 131
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1. Доходы

001
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
314 207
Созақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 159 шешіміне 4 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 4 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функцияналдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
1
2
Инвестициялық жобалар.
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
Аудан әкімдігі ғимаратына жүргізілетін құрылыс жұмыстарына ЖСҚ-ын әзірлеуге
Қаратау, Жуантөбе, Шу ауылы әкімдігі жайларының құрылысына ЖСҚ жасатуға
Аудан әкімдігінің құрылыс бөлімінің ғимаратының құрылысына ЖСҚ –на
Аудан әкімдігінің білім бөлімі ғимараты құрылысына ЖСҚ дайындауға
Шолаққорған ауыл-ғы С.Қожанов көшесіндегі әкімшілік ғимаратының қосымша жайының құрылысына ЖСҚ дайындауға
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

001
Свободные остатки бюджетных средств
314 207
Приложение 4 к решению
Созакского районного
маслихата от 9 апреля
2018 года № 159
Приложение 4 к решению
Созакского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 131
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
Инвестиционные проекты
01
Государственные услуги общего характера
9
Прочие государственные услуги общего характера
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
Изготовление ПСД на строительство здания для районного акимата
Изготовление ПСД на строительство здания для сельских акиматов Каратау, Жуантобе, Шу
Изготовление ПСД на здания для отдела строительства районного акимата
Изготовление ПСД на здания для отдела образования районного акимата
Изготовление ПСД на строительство административного здания на улице С. Кожанова в селе Шолаккорган
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Балдысу елді мекеніндегі 100 орындық Ж.Жабаев мектеп құрылысы
Ақсүмбе елді мекенінен 100 орындық мектеп құрылысына ЖСҚ-на корректировка жасау
Шолаққорған ауылындағы 600 орындық Ы.Алтынсарин о/м жайының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы № 14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының ЖСҚ-ын әзірлеу
А.Байтұрсынов атындағы о/м қойма, қазандық құрылысының жсқ-ның қалған қаржысы
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы № 14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының ЖСҚ-ын сараптамадан өткізу
Жыныс е/м С.Әліұлы о/м 300 орындық қосымша жай құрылысының ЖСҚ-ын экспертизасына
Шолаққорған ауылындағы А.Сүлейменов о/м 300 орындық қосымша жайының құрылысының ЖСҚ-ын сараптамадан өткізу
Ақсүмбе е/м 100 орындық мектеп құрылысына жсқ-на корректировка жсқ-на қорытынды алуға
Шолаққорған ауылындағы А.Байтұрсынов мектебінің қойма, қазандық жайының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
Ыбырай ауылындағы Құрманғазы мектебінің спорт зал құрылысының экспертизасына
Ы.Алтынсарин атындағы о/м құрылысының жсқ-на қорытынды алуға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

015
За счет средств местного бюджета
Строительство школы на 100 мест имени Жамбыла в селе Балдысу, Шолаккорганского сельского округа, Созакского района ЮКО
На корректировку ПСД для строительство средней школы на 100 мест в селе Аксумбе
Изготовление ПСД строительство средней школы им. Ы. Алтынсарина на 600 мест в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната № 14 им. Т. Алимкулова
Изготовление ПСД на строительство склада и котельного для средней школы им А. Байтурсунова
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната № 14 им. Т. Алимкулова
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство дополнительного здания на 300 мест для средней школы им. С. Алиулы в селе Жыныс
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство дополнительного здания на 300 мест для средней школы им. А. Сулейменова в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство средней школы на 100 мест в селе Аксумбе
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство склада и котельного для средней школы им А. Байтурсунова
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство спорт зала для средней школы им Курмангазы в поселке Ыбырай
Проведение государственной экспертизы ПСД на строительство средней школы им. Ы. Алтынсарина на 600 мест в селе Шолаккорган
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылынан 2 этажды 14 тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 20 тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 10 шағын отбасылық (малосемейка) тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 2 этажды 14 үй құрылысының ЖСҚ-ның қалған қаржысы
Тасты ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
Шу ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
Жуантөбе ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
2
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
015
За счет средств местного бюджета
Изготовление ПСД на строительство 14-ый 2-х этажных домов в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство одноквартирных 20 -й домов в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство одноквартирных 10 -й домов (малосемейка) в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство 14-ый 2-х этажных домов в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Тасты
Изготовление ПСД на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Шу
Изготовление ПСД на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Жуантобе
2
Коммунальное хозяйство

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылының Теріскей бөлігіне бөлек су мұнарасы мен 2 дана құдықтар қазу және ауыз су кірмеген көшелерге ЖСҚ әзірлеу
Таукент кентіндегі саяжайға ауыз су құбырын жүргізу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Қарақұр а/о, Шаға елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Шолаққорған а/о, Абай елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Сызған а/о, Қайнар елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Қарақұр а/о, Шаға елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Шолаққорған а/о, Абай елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Сызған а/о, Қайнар елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Қарақұр а/о, Раң елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Созақ а/о, Коктөбе елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Қаратау а/о, Ақсүмбе елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
015
За счет средств местного бюджета
ПСД на стоительство водопровода и резервуары, скважины в участке Терискей, с. Шолаккорган, Созакского района, ЮКО.
ПСД на стоительство водопровода дача п. Таукент, Созакского района, ЮКО.
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
015
За счет средств областного бюджета
Строительство водоснабжения населенного пункта Шага, с/о Каракур, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Абай, с/о Шолаккорган, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Кайнар, с/о Сызган, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Шага, с/о Каракур, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Абай, с/о Шолаккорган, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Кайнар, с/о Сызган, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Ран, с/о Каракур, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Коктобе, с/о Созак, Созакского района, ЮКО.
Строительство водоснабжения населенного пункта Аксумбе, с/о Каратау, Созакского района, ЮКО.

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Құмкент ауылындағы қатты-тұрмыстық қалдықтарға арналған полигон құрылысы
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылынан Флагшток ЖСҚ-сына
Шолаққорған ауылынан Флагшток ЖСҚ-ның қорытындысын алуға
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңестік
1
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Қарақұр, Тасты, Жартытөбе ауылдарынан 75 келушіге арналған мәдениет үйінің құрылысына ЖСҚ жасатуға
Шолаққорған ауылынан Неке сарайы ЖСҚ-сына
Шолаққорған ауылынан С.Қожанов атындағы мұражай жайының ЖСҚ-сына
Шолаққорған ауылынан Неке сарайы ЖСҚ-ның қорытындысын алуға
Шолаққорған ауылынан С.Қожанов атындағы мұражай жайының ЖСҚ-ның қорытындысын алуға
ОҚО, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, С.Қожанов көшесі бойынан С.Қожанов атындағы тарихи-аймақтық мұражай ғимаратының құрылысы
2
Спорт
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
Құмкент ауылындағы спорт кешенін қайта құру құрылысы
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Газ құрылысын жүргізу үшін ЖСҚ-тарын мемлекеттік сараптамадан өткізу үшін
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Строительства полигона для твердо-бытовых отходов в с. Кумкент Созакского района, ЮКО
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
015
За счет средств местного бюджета
Изготовление ПСД на стр-ва обьекта для установки Флагштока Государственного флага РК в с. Шолаккорган Созакского района ЮКО
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство Флагштока в селе Шолаккорган
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Изготовление ПСД на строительство домов культуры на 75 мест в селах Каракур, Тасты, Жартытобе
Изготовление ПСД на строительство дворца бракосочетания в селе Шолаккорган
Изготовление ПСД на строительство музея им. С. Кожанова в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство дворца бракосочетания в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство музея им .С. Кожанова в селе Шолаккорган
Строительство здания историко-краеведческого музея имени С. Кожанова по улице С. Кожанова в селе Шолаккорган, Созакского района, ЮКО
2
Спорт
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
Реконструкция спорт комплекса в селе Кумкент
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
015
За счет средств местного бюджета
Строительство газа ПСД для получение государственного экспертиза
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Созақ, Жартытөбе, Жуантөбе ауылдарынан және Таукент поселкесінен салынатын Беккери шұңқыры құрылысының ЖСҚ-на корректировка жасау
Жартытөбе және Жуантөбе ауылдарынан салынатын малды емдейтін станок құрылысының ЖСҚ-ын сараптамадан өткізу
Қаратау, Шу ауылдарынан және Қыземшек кентінен салынатын мал өлекселерін тастайтын орын құрылысының ЖСҚ-ын сараптамадан өткізу
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство ямы Беккери в селах Созак, Жартытобе, Жуантобе и в поселке Таукент
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство станка для лечения животных в селе Жартытобе и Жуантобе
Проведение вневедомственный экспертизы ПСД на строительство ямы для трупов животных в селах Каратау, Шу и в поселке Кыземшек
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт