Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 179 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 29 тамызда № 4715 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4353-нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 311 845 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 815 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 476 925 мың теңге;
2) шығындар – 13 627 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 574 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 54 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 538 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 028 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 028 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 291 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 314 207 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 августа 2018 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 августа 2018 года № 4715. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4353, опубликовано 13 января 2018 года в газете "Созак үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 311 845 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 815 333 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 014 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 573 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 476 925 тысяч тенге;
2) затраты – 13 627 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 574 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 028 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 028 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 11 291 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 314 207 тысяч тенге.".
Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ғ.Жүсіп
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 тамыздағы
№ 179 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на офиациальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ғ.Жүсіп
Секретарь районного маслихата Б.Байгараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 23 августа
2018 года № 179
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 131
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

001
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
314 207
Созақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 тамыздағы
№ 179 шешіміне 2 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 4 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2018 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функцияналдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
1
2
Инвестициялық жобалар.
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
Аудан әкімдігі ғимаратына жүргізілетін құрылыс жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеуге
Қаратау, Жуантөбе, Шу ауылы әкімдігі жайларының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар жасатуға
Аудан әкімдігінің құрылыс бөлімінің ғимаратының құрылысына жобалық-сметалық құжаттарына
Аудан әкімдігінің білім бөлімі ғимараты құрылысына жобалық-сметалық құжаттар
Шолаққорған ауылындағы С.Қожанов көшесіндегі әкімшілік ғимаратының қосымша жайының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындауға
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

001
Свободные остатки бюджетных средств
314 207
Приложение 2 к решению
Созакского районного
маслихата от 23 августа
2018 года № 179
Приложение 4 к решению
Созакского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 131
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2018 год разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
Инвестиционные проекты
01
Государственные услуги общего характера
9
Прочие государственные услуги общего характера
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
Изготовление проектно-сметной документации на строительство здания для районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на строительство здания для сельских акиматов Каратау, Жуантобе, Шу
Изготовление проектно-сметной документации на здания для отдела строительства районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на здания для отдела образования районного акимата
Изготовление проектно-сметной документации на строительство административного здания на улице С.Кожанова в селе Шолаккорган
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Балдысу елді мекеніндегі 100 орындық Ж.Жабаев мектеп құрылысы
Ақсүмбе елді мекенінен 100 орындық мектеп құрылысына жобалық-сметалық құжаттарына түзетулер жасау
Шолаққорған ауылындағы 600 орындық Ы.Алтынсарин орта мектебі жайының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар әзірлеу
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы №14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын әзірлеу
А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі қойма, қазандық құрылысының жобалық-сметалық құжаттарының қалған қаржысы
Шолаққорған ауылындағы Т.Әлімқұлов атындағы №14 лицей-интернатына 300 орындық қосымша жайының құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын сараптамадан өткізу
Жыныс елді мекені С.Әліұлы орта мектебі 300 орындық қосымша жай құрылысының жобалық-сметалық құжаттарының экспертизасына
Шолаққорған ауылындағы А.Сүлейменов орта мектебі 300 орындық қосымша жайының құрылысының сараптамадан өткізу
Ақсүмбе елді мекеніндегі 100 орындық мектеп құрылысына жобалық-сметалық құжаттарына түзету, жобалық-сметалық құжаттарына қорытынды алуға
Шолаққорған ауылындағы А.Байтұрсынов мектебінің қойма, қазандық жайының құрылысына жобалық-сметалық құжаттар әзірлеу
Ыбырай ауылындағы Құрманғазы мектебінің спорт зал құрылысының экспертизасына
Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі құрылысының жобалық-сметалық құжаттарына қорытынды алуға
Шолаққорган ауылындағы Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі 300 оқушыға арналған жапсарлас құрылысы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

015
За счет средств местного бюджета
Строительство школы на 100 мест имени Жамбыла в селе Балдысу, Шолаккорганского сельского округа, Созакского района Южно-Казахстанской области
На корректировку проектно-сметной документации для строительство средней школы на 100 мест в селе Аксумбе
Изготовление проектно-сметной документации строительство средней школы имени Ы.Алтынсарина на 600 мест в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната № 14 имени Т.Алимкулова
Изготовление проектно-сметной документации на строительство склада и котельного для средней школы имени А.Байтурсунова
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для лицей-интерната № 14 имени Т.Алимкулова
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для средней школы имени С.Алиулы в селе Жыныс
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство дополнительного здания на 300 мест для средней школы имени А.Сулейменова в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство средней школы на 100 мест в селе Аксумбе
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство склада и котельного для средней школы имени А.Байтурсунова
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство спорт зала для средней школы имени Курмангазы в поселке Ыбырай
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на строительство средней школы имени Ы.Алтынсарина на 600 мест в селе Шолаккорган
Строительство пристройки на 300 мест к школе имени А.Сулейменова в селе Шолаккорган, сельского округа Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылынан 2 қабатты 14 тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 20 тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 10 шағын отбасылық тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Шолаққорған ауылынан бір пәтерлі 2 қабатты 14 үй құрылысының жобалық-сметалық құжаттарының қалған қаржысы
Тасты ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Шу ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
Жуантөбе ауылынан салынатын 1 қабатты 4 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындау
2 қабатты 14 үйдің жобалау сметалық құжаттарын төрт бөлікке бөлу

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
015
За счет средств местного бюджета
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 14-ый 2-х этажных домов в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство одноквартирных 20 -й домов в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство одноквартирных 10 -й домов (малосемейка) в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 14-ый 2-х этажных домов в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Тасты
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Шу
Изготовление проектно-сметной документации на строительство 4-х квартирного одноэтажного дома в селе Жуантобе
Корректировка проектно-сметной документации 2 этажных 14 домов

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылындағы "Астана" мөлтек ауданына инфрақұрылым құрылысына жобалық сметалық құжат жасатуға
2
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационный инфраструктуры
015
За счет средств местного бюджета
Изготовление проектно- сметной документации на инфраструктуры микрорайона Астана в селе Шолаккорган
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылының Теріскей бөлігіне бөлек су мұнарасы мен 2 дана құдықтар қазу және ауыз су кірмеген көшелерге жобалық-сметалық құжаттар әзірлеу
Таукент кентіндегі саяжайға ауыз су құбырын жүргізу жұмыстарына жобалық-сметалық құжаттар әзірлеу
Шолаққорған ауылының 33 көшесіне су құбырын жүргізу құрылысына, Шолаққорған ауылының Теріскей бөлігіне бөлек су мұнарасы мен 2 дана құдықтар қазу жане ауыз су кірмеген көшелерге және Таукент кентіндегі саяжайға ауыз су құбырын жүргізу жобалық-сметалық құжаттары дайын нысандарға мемлекеттік сараптаманың қортындысын алуға

015
За счет средств местного бюджета
Проектно-сметной документации на стоительство водопровода и резервуары, скважины в участке Терискей, село Шолаккорган, Созакского района, Южно-Казахстанской области.
Проектно-сметной документации на стоительство водопровода дача поселок Таукент, Созакского района, Южно-Казахстанской области.
Строительство водозаборных сооружений микрорайона. Акшам (Наурыз), модернизация, расширения водозаборных и водопроводных сетей село Шолаккорган Созакского района Южно- Казахстанской области

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Оңтүстік Қазақстан обылысы, Созақ ауданы, Ақсүмбе елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы
Оңтүстік Қазақстан обылысы, Созақ ауданы Көктөбе елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Қарақұр ауылдық окугі, Раң елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы
Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекенін ауыз сумен жабдықтау құрылысы

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
015
За счет средств областного бюджета
Строительство водоснабжения населенного пункта Шага, сельского округа Каракур, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Строительство водоснабжения населенного пункта Абай, сельского округа Шолаккорган, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Строительство водоснабжения населенного пункта Кайнар, сельского округа Сызган, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Строительство водоснабжения населенного пункта Ран, сельского округа Каракур, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Строительство водоснабжения населенного пункта Коктобе, сельского округа Созак, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Строительство водоснабжения населенного пункта Аксумбе, сельского округа Каратау, Созакского района, Южно-Казахстанской области

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Құмкент ауылындағы қатты-тұрмыстық қалдықтарға арналған полигон құрылысы
Біресек каналы құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын жасатуға (2-кезеңіне)
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Шолаққорған ауылынан Тутұғыр жобалық-сметалық құжаттарсына
Шолаққорған ауылынан Тутұғыр жобалық-сметалық құжаттарының қорытындысын алуға
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңестік
1
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Қарақұр, Тасты, Жартытөбе ауылдарынан 75 келушіге арналған мәдениет үйінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын жасатуға
Шолаққорған ауылынан Неке сарайы жобалық-сметалық құжаттарына
Шолаққорған ауылынан С.Қожанов атындағы мұражай жайының жобалық-сметалық құжаттарына
Шолаққорған ауылынан Неке сарайы жобалық-сметалық құжаттарының қорытындысын алуға
Шолаққорған ауылынан С.Қожанов атындағы мұражай жайының жобалық-сметалық құжаттарының қорытындысын алуға
Оңтустік Қазақстан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, С.Қожанов көшесі бойынан С.Қожанов атындағы тарихи-аймақтық мұражай ғимаратының
құрылысы
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылындағы Неке сарайы құрылысы жобалық-сметалық құжаттамасын "Жастар орталығы" құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасына айналдыру
2
Спорт
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
Құмкент ауылындағы спорт кешенін қайта құру құрылысы
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Газ құрылысын жүргізу үшін жобалық-сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптамадан өткізу үшін
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Строительства полигона для твердо-бытовых отходов в селе. Кумкент Созакского района, Южно-Казахстанской области
Изготовление проектно-сметной документации на стройтельства канал Биресек
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
015
За счет средств местного бюджета
Изготовление проектно-сметной документации на строительствава обьекта для установки Флагштока Государственного флага Республики Казахстан в селе Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство Флагштока в селе Шолаккорган
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Изготовление проектно-сметной документации на строительство домов культуры на 75 мест в селах Каракур, Тасты, Жартытобе
Изготовление проектно-сметной документации на строительство дворца бракосочетания в селе Шолаккорган
Изготовление проектно-сметной документации на строительство музея имени С.Кожанова в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство дворца бракосочетания в селе Шолаккорган
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство музея имени С.Кожанова в селе Шолаккорган
Строительство здания историко-краеведческого музея имени
С.Кожанова по улице С.Кожанова в селе Шолаккорган, Созакского района, Южно-Казахстанской области
Изменения наименование проектно-сметной документации зданий записи актов гражданского состояния на проектно-сметной документации зданий Молодежнего центра (для проектно-сметной документации и экспертизы)
2
Спорт
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
Реконструкция спорт комплекса в селе Кумкент
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
015
За счет средств местного бюджета
Строительство газа проектно-сметной документации для получение государственного экспертиза
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Созақ, Жартытөбе, Жуантөбе ауылдарынан және Таукент кентінен салынатын Беккери шұңқыры құрылысының жобалық-сметалық құжаттарына түзету енгізу
Жартытөбе және Жуантөбе ауылдарынан салынатын малды емдейтін станок құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын сараптамадан өткізу
Қаратау, Шу ауылдарынан және Қыземшек кентінен салынатын мал өлекселерін тастайтын орын құрылысының жобалық-сметалық құжаттарын сараптамадан өткізу
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Созақ ауданы, Созақ ауылдық округі, № 3 Жаңақұрылыс көшесі автомобиль жолына қиыршақ тас төсеу жұмыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство ямы Беккери в селах Созак, Жартытобе, Жуантобе и в поселке Таукент
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство станка для лечения животных в селе Жартытобе и Жуантобе
Проведение вневедомственный экспертизы проектно-сметной документации на строительство ямы для трупов животных в селах Каратау, Шу и в поселке Кыземшек
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и рекенструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
За счет средств местного бюджета
Строительсво автодороги улицы Жанакурылыс № 3, сельского округа Созак, Созакского района
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Қарабұлақ-Балдысу елді мекендері аралығындағы автожолын салу
Қарабұлақ-Балдысу елді мекендері аралығындағы автожолын салу

015
За счет средств местного бюджета
Строительство автодороги между селами Карабулак и Балдысу сельского округа Шолаккорган, Созакского района.
Строительство автодороги между селами Карабулак и Балдысу сельского округа Шолаккорган, Созакского района.