Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 187 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 26 қыркүйекте № 4744 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/314-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4717 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4353 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 311 845 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 815 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 573 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 476 925 мың теңге;
2) шығындар –13 627 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 574 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 54 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 538 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 028 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 028 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 291 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 314 207 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 19 сентября 2018 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 сентября 2018 года № 4744. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 28 августа 2018 года № 29/314-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4717, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4353, опубликовано 13 января 2018 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 311 845 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 815 333 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 014 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 573 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 476 925 тысяч тенге;
2) затраты – 13 627 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 574 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 028 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 028 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 11 291 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 314 207 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:

аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 57,7 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.";
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 57,7 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.