Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 28 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 4807 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 16.07.2021 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Созақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Созақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 32 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3336 тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі аудандық "Созақ үні газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Полатов
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Ә.Мұсаұлы
"22" қараша 2018 жыл
Созақ ауданы әкімінің
2018 жылғы " 22 " қараша
№ 28 шешіміне қосымша
Созақ ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі

Об образовании избирательных участков на территории Созакского района
Решение акима Созакского района Туркестанской области от 22 ноября 2018 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 ноября 2018 года № 4807. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 16.07.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Созакского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Созакского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Созакского района от 26 августа 2015 года № 32 "Об образовании избирательных участков на территории Созакского района" (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3336, опубликован 23 сентября 2015 года в районной газете "Созақ үні").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оразова К.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Полатов
"СОГЛАСОВАНО"
председатель Созаской районной
избирательной комиссии
____________А.Мусаулы
"22" ноября 2018 года
Приложение к решению
акима Созакского района
от "22" ноября 2018 года № 28
Перечень избирательных участков по Созакскому району

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 27.12.2019 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 687 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекені, Абай көшесі, № 14А ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Иманов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай елді мекені.
№ 688 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу ауылы, Балды су көшесі, № 56 ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Балдысу елді мекені.
№ 689 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекені, Қарабұлақ көшесі, № 21А ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарабұлақ" шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ елді мекені.
№ 690 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Жеткеншек елді мекені, Жеткеншек көшесі, № 8 ғимараты, Шолаққорған ауылдық округі әкімінің аппараты "Жеткеншек" бастауыш мектебінің ескі ғимараты.
Шекарасы: Жеткеншек елді мекені.
№ 691 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы-2 көшесі, № 72 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің А.Жынысбаев, Н.Төреқұлов, Ү.Тастанов, С.Сиязбеков, Жібек жолы-2, М.Әуезов, С.Әбуов, М.Төлебаев, Т.Сүннетов, Т.Тоқбергенов, Б.Момышұлы, С.Мұханов, Ә.Оспанов, Б.Тастыбаев, № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 23 көшелері және Ұзынбұлақ, Қарасуан, Қызыләскер, Жаманай, Шабыр, Қоянбұлақ, Төбеқұдық мал жайылымдары.
№ 692 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Ә.Молдағұлова-2 көшесі, № 32 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің Ә.Молдағұлова-2, Ш.Бекжанұлы-2, Ж.Қаламбаев, А.Спатаев, Ә.Жангелдин, Сұлтанбекхан, А.Аманжолов, кіші Балдысу, А.Рахышұлы көшелері және Жамбыл, С.Қожанов көшесі (Ш.Қалдаяқовтан А.Рахышұлына дейінгі бөлігі).
№ 693 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Абылай хан көшесі, № 3 ғимарат "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Сноска. Приложение - в редакции решения акима Созакского района Туркестанской области от 27.12.2019 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 687.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Абая, улица Абая, здание № 14А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Иманова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Абая.
Избирательный участок № 688.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Балдысу, улица Балдысу, здание № 59, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Жамбыла" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Балдысу.
Избирательный участок № 689.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Карабулак, улица Карабулак, здание № 21А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа "Карабулак" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Карабулак.
Избирательный участок № 690.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Жеткеншек, улица Жеткеншек, здание № 8, старое здание начальной школы "Жеткиншек" Аппарат акима сельского округа Шолаккорган.
Граница: населенный пункт Жеткиншек.
Избирательный участок № 691.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы-2, здание № 72, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Сулейменова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Шолаккорган, А.Жынысбаева, Н.Торекулова, У.Тастанова, С.Сиязбекова, Жибек жолы-2, М.Ауезова, С.Абуова, М.Толебаева, Т.Суннетова, Т.Токбергенова, Б.Момышулы, С.Муханова, А.Оспанова, Б.Тастыбаева, № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 23 и пастбища Узынбулак, Карасуан, Кызыласкер, Жаманай, Шабыр, Коянбулак, Тобекудык.
Избирательный участок № 692.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица А.Молдагуловой-2, здание № 32, коммунальное государственное учреждение "детско-юношеская спортивная школа отдела физической культуры и спорта акимата Созакского района".
Граница: улицы населенного пункта Шолаккорган, А.Молдагуловой-2, Ш.Бекжанулы-2, Ж.Каламбаева, А.Спатаева, А.Жангелдина, Султанбекхана, А.Аманжолова, малый Балдысу, А.Рахышулы и улца Жамбула, С.Кожанова (часть от Ш.Калдаякова до улицы А.Рахышулы).
Избирательный участок № 693.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Абылай хана, здание № 3 коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела образования акимата Созакского района.

Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Абылайхан, Қазыбек би, А.Байтұрсынов, Жайшыбеков көшелері және Ә.Молдағұлова-1, Ш.Бекжанұлы-1, М.Мәметова, Төле би, Қ.Сәтпаев, Ш.Қалдаяқов, Теріскей, Б.Ахметов, Ш.Оқшиев, Д.Қонаев (Жібек жолы көшесіне дейінгі бөлігі), № 20,21 көшелері.
№ 694 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі-1, № 5 ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Әйтеке би, Ж.Меймандосов, Абай, Т.Аймұрзаев, Ы.Алтынсарин, Т.Аубакиров, Жібек жолы-1, Д.Қонаев көшесі (Жібек жолы көшесіне дейінгі бөлігі), Қ.Рүстемов, С.Қожанов (Ш.Қалдаяқов көшесіне дейінгі бөлігі), Т.Насиров, А.Асқанбеков, №18 көше.
№ 695 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекені, С.Сейфуллин көшесі, № 20 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жартытөбе елді мекені, Ш.Ақымұлы, А.Иманқұлұлы, Т.Алімқұлов, Шойынбет би, Б.Төлебаев, С.Сейфуллин көшелері және Комсомол, құм өңірі мал жайылымдары.
№ 696 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекені, Қ.Арқабаев көшесі, № 27А ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қ.Әлібиев, Қ.Арқабаев, Қ.Кемелұлы көшелері және Аққолтық елді мекені маңайындағы мал жайылымдары.
№ 697 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері- Жартытөбе ауылдық округі, Бабата елді мекені, А.Сайлаубеков көшесі, № 7 ғимараты, ауылдық клуб.
Шекарасы: № 4 көше, А.Сайлаубекұлы, Б.Есжанұлы көшелері, Таскөмірсай мал жайылымы және Бабата елді мекені маңайындағы жайылымдары.
№ 698 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Қ.Берденұлы көшесі, № 14А ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің асханасы.
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің Абай, Құмкент, К.Берденұлы, Ж.Есіркепұлы, Жамбыл, Жылыбұлақ көшелері және мал жайылымдары.
№ 699 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекені, Қ.Төлеуұлы көшесі, № 2 ғимараты, Қызылкөл ауылдық клуб.
Шекарасы: Қызылкөл елді мекені.
№ 700 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Қызылқанат елді мекені, Қ.Берденұлы көшесі, № 14А ғимараты "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кіре берістегі дәлізі.
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің Тасарық, Амангелді, Қызылқанат көшелері.
№ 701 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекені, Т.Момбеков көшесі, № 21 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қозмолдақ елді мекені, Қ.Тохмұқанбетов, Т.Төреханов, Ж.Дәуітбаев, М.Берістемов, Т.Қойбаев, Т.Момбеков, Қ.Рүстемов, Басбұлақ-1, Басбұлақ-2 көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 702 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекені, Мектеп көшесі, № 9 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сызған елді мекені, Е.Алдасүгірұлы, Мектеп, Тастақ, Кәріағаш көшелері және құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 703 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков көшесі¸ № 29 ғимараты "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайнар елді-мекені, Ж.Әділбеков, Б.Әметшиев, Мектеп-1, Мектеп-2, Қайнар-бұлақ көшелері және Мардан ата аумағы, құм тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 704 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері- Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, С.Мәтенбаев көшесі, № 31А ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Созақ" жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Созақ елді-мекені, Б.Абдраманов, Абай, Қ.Сәтпаев, С.Сейфуллин, О.Жүсіпов, Түркістан, Жаңа құрылыс № 2, С.Мәтенбаев көшелері, Ж.Өткелбаев көшесінің батысы және Рысбек көшесінің солтүстік бөліктері.
№ 705 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері- Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, Ә.Науайы көшесі, № 3А ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Науайы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Созақ елді-мекені, Шілменбет би, Ә.Науайы, Қ.Тоқмұхамбетов, Белгібай қажы, С.Насурлаев, М.Мәметова, Суық бұлақ көшелері мен Ж.Өтелбаев көшесінің оңтүстік бөлігі, Рысбек көшесінің оңтүстік шығыс бөліктері және оңтүстік тау бөктеріндегі мал жайылымдары.
№ 706 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекені, Суындық көшесі, № 130 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Суындық" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көктөбе елді мекені және оңтүстік батыс тау бөліктеріндегі мал жайылымдары.
№ 707 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекені, Ынтымақ көшесі, № 42 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ыбырай елді-мекені, Ыбырай, Қақпансор елді мекені және мал жайылымдары.
№ 708 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз ғимарат, "№ 1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Созақ елді мекені, Ж.Жабаев, Амангелді, Құрманғазы, М.Әуезов, Б.Әлібаев, Б.Қожамбердиев, Жаңа құрылыс № 3 көшелері мен Ж.Өткелбаев көшелерінің солтүстік және шығыс бөлігі мен мал жайылымдары.
№ 709 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері -Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекені, Үсенбай көшесі, 27 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарағұр" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарақұр елді мекені, Үсенбай, Наурыз, Абай, Құрманғазы, Батырбекова көшелері.
№ 710 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекені, Раң көшесі, № 1А ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Батырбекова атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Раң елді-мекені, Раң көшесі.
№ 711 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекені, Шаға көшесі, № 20Б ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Шаға елді мекені, Шаға көшесі.
№ 712 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекені, Жиенбет батыр көшесі, нөмерсіз үй, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Бақырлы елді мекені, М.Шериязданұлы, Жиенбет батыр, Қ.Шоланбайұлы, Абай, Б.Стамбекұлы және Т.Тұяқбайұлы көшелері.
№ 713 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекені, Ақбикеш көшесі, № 23 ғимараты, ауылдық клуб.
Шекарасы: Ақсүмбе елді мекені.
№ 714 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Саржаз елді мекені, 1-көше, № 41 ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Саржаз" шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саржаз елді мекені.
№ 715 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Б.Достайұлы көшесі, № 35 ғимарат, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жуантөбе елді мекені, Абылайхан, Ә.Жақсыбаев, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Б.Достайұлы, Ж.Қаламбаев, Қ.Омарұлы.
№ 716 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері- Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Ә.Жақсыбаев көшесі, № 31 ғимарат, ауылдық клуб.
Шекарасы: Қоңыратарық елді мекені.
№ 717 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Тасты ауылдық округі, Тасты елді мекені, Қазақстан көшесі, № 14 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тасты елді мекені, А.Бейсенбаев, Амангелді, Бауыржан, Жамбыл, Қажымұхан, Қазақстан, Сейфуллин, Жібек жолы, Наурыз көшелері.
№ 718 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекені, нөмірсіз ғимарат, фелшерлік-акушерлік пункті.
Шекарасы: Қылти елді мекені.
№ 719 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шу ауылдық округі, Шу елді мекені, А.Иманов көшесі, № 13 ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ж.Қаламбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шу елді мекені, (солтүстік жағы) Тәуке хан, Т.Салқауов, Абай, А.Иманов, М.Иманбекұлы, Әйтеке би, Т.Әубәкіров, Наурыз, С.Мұқанов, Б.Серікбаев, Қ.Сәтпаев көшелерінің бөліктері, оңтүстік және шығыс жағы мал жайылымдары, батыс су айдау станциясы.
№ 720 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қыземшек кенті, 2-шағын ауданы, № 1А ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ләнде Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қыземшек кенті, Самал, Таңбалытас, Жетіқоңыр, Көкорай, Шұғыла, Геологтар, Т.Рысқұлов, Жастар, Т.Момбеков, Сарыарқа көшелері, Көкжиек көшесінің батыс бөлігі.
№ 721 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Қыземшек кенті, Тайқоңыр елді мекені, 1 көше, № 41 ғимараты, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Т.Момбеков атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тайқоңыр елді мекені, Ақбикеш, Ақжайқын көшелері, Тұлпар көшесінің оңтүстік бөлігі.
№ 722 сайлау учаскесі.

Граница: улицы населенного пункта Шолаккорган, Абылайхана, Казыбек би, А.Байтурсынова, Жайшыбекова, А.Молдагуловой-1, Ш.Бекжанулы-1, М.Маметовой, Төле би, К.Сатбаева, Ш.Калдаякова, Терискея, Б.Ахметова, Ш.Окшиева, Д.Конаева (часть до улицы Жибек-Жолы) № 20, 21.
Избирательный участок № 694.
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы-1, здание № 5, государственное коммунальное казенное предприятие "дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры и развития языков акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Шолаккорган, Айтеке би, Ж.Меймандосова, Абая, Т.Аймурзаева, Ы.Алтынсарина, Т.Аубакирова, Жибек жолы-1, Д.Конаева, (часть после улицы Жибек жолы) К.Рустемова, С.Кожанова (часть до улицы Ш.Калдаякова), Т.Насирова, А.Асканбекова, № 18.
Избирательный участок № 695.
Место расположения-сельский округ Жартытобе, населенный пункт Жартытобе, улица С.Сейфуллина, здание № 20, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени К.Кемелулы" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населнного пункта Жартытобе, Ш.Акымулы, А.Иманкулулы, Т.Алымкулова, Шойынбет би, Б.Толебаевой, С.Сейфуллина и Комсомол, песчанная зона пастбища скота.
Избирательный участок № 696.
Место расположения - сельский округ Жартытобе, населенный пункт Акколтык, улицы К.Аркабаева, здание № 27А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Уалиханова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы К.Алыбиева, К.Аркабаева, К.Кемелулы и пастбища скота в окрестности населенного пункта Акколтык.
Избирательный участок № 697.
Место расположения-сельский округ Жартытобе, населенный пункт Бабата, улица А.Сайлаубекова, здание № 7, сельский клуб.
Граница: улицы А.Сайлаубекулы, улица № 4, Б.Есжанулы, пастбища Таскомирсай и пастбища скота в окрестности населенного пункта Бабата.
Избирательный участок № 698.
Место расположения-сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица К.Берденулы, здание № 14А, столовой коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени К.Сатбаева" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Кумкент, Абая, Кумкент, К.Берденулы, Ж.Есиркепулы, Жамбыл, Жылыбулак и пастбища.
Избирательный участок № 699.
Место расположения-сельский округ Кумкент, населенный пункт Кызылкол, улица К.Толеуулы, здание № 2, сельский клуб Кызыкол.
Граница: населенный пункт Кызылкол.
Избирательный участок № 700.
Место расположения-сельский округ Кумкент, населенный пункт Кызылканат, улица К.Берденулы, здание № 14А, вход в коридор коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени К.Сатбаева" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Кумкента, Тасарык, Амангелды, Кызылканат.
Избирательный участок № 701.
Место расположения-сельский округ Сызган, населенный пункт Козмолдак, улица Т.Момбекова, здание № 21, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Козмолдак, К.Токмуканбетова, Т.Тореханова, Ж.Дауытбаева, М.Берыстемова, Т.Койбаева, Т.Момбекова, К.Рустемова, Басбулак-1, Басбулак-2 и выпас скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 702.
Место расположения - сельский округ Сызган, населенный пункт Сызган, улица школы, здание № 9, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени К.Рустемова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Сызган, Е.Алдасугырулы, Мектеп, Тастак, Карыагаш и выпас скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 703.
Место расположения - сельский округ Сызган, населенный пункт Кайнар, улица Ж.Адилбекова, № 29, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Кайнар, Ж.Адылбекова, Б.Аметшиева, Мектеп-1, Мектеп-2, Кайнар-булак и территория Марданата, выпас скота в предгорьях песка.
Избирательный участок № 704.
Место расположения-сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица С.Матенбаева, здание № 31А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа-гимназия "Созак" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Созак, Б.Абдраманова, Абая, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, О.Юсупова, Туркестан, Новостройка-2, С.Матенбаева, западная часть улицы Ж.Откелбаева и северная часть улицы Рысбека.
Избирательный участок № 705.
Место расположения-сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица А.Навои, здания № 3А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Навои" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Созак, Шилменбет би, А.Навой, К.Токмуханбетова, Белгыбайкажы, С.Насурлаева, М.Маметовой, Суыкбулак, и южная часть улицы Ж.Откелбаева, южно-восточная часть улицы Рысбека и пастбища у южной подножи горы.
Избирательный участок № 706.
Место расположения-сельский округ-Созак, населенный пункт Коктобе, улица Суындык, здание № 130, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени "Суындык" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Коктобе и пастбища скота в южной-западной горной части.
Избирательный участок № 707.
Место расположения-сельский округ-Созак, населенный пункт Ыбырай, улица Ынтымак, здание № 42, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Курмангазы" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Ыбырай, улица Ыбырай, населенный пункт Какпансор и пастбища скота.
Избирательный участок № 708.
Место расположения-сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улица М.Ауезова, здания без номера, государственное коммунальное казенное предприятие "№ 1 колледж".
Граница: улицы населенного пункта Созак, Ж.Жабаева, Амангелды, Курмангазы, М.Ауезова, Б.Алибаева, Б.Кожамбердиева, Новостройка-3, северная и восточная части улиц Ж.Уткелбаева и пастбища скота.
Избирательный участок № 709.
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Каракур, улица Усенбая, здание № 27, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Карагур" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Каракур, Усенбай, Наурыз, Абая, Курмангазы, Батырбекова.
Избирательный участок № 710.
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Ран, улица Ран, здание № 1А, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Б.Батырбековой" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Ран, улица Ран.
Избирательный участок № 711.
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Шага, улица Шага, здание № 20Б, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Шага, улица Шага.
Избирательный участок № 712.
Место расположения-сельский округ-Каратау, населенный пункт Бакырлы, улица Жиенбет батыра, здание без номера, сельский дом культуры.
Граница: улицы населенного пункта Бакырлы, М.Шериязданулы, Жиенбет батыра, К.Шоланбайулы, Абая, Б.Стамбекулы и Т.Туякбайулы.
Избирательный участок № 713.
Место расположения-сельский округ Каратау, населенный пункт Аксумбе, улица Акбикеш, здание № 23, сельский клуб.
Граница: населенный пункт Аксумбе.
Избирательный участок № 714.
Место расположения-сельский округ-Каратау, населенный пункт Саржаз, улица 1, здание № 41, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа "Саржаз" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: населенный пункт Саржаз.
Избирательный участок № 715.
Место расположения - сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица Б.Достаева, здание № 35, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Жуантобе, Абылайхана, А.Жаксыбайулы, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Б.Достаева, Ж.Каламбаева и К.Омарулы.
Избирательный участок № 716.
Место расположения-сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улица А.Жаксыбаева, здание № 31, сельский клуб.
Граница: населенный пункт Коныратарык.
Избирательный участок № 717.
Место расположения-сельский округ-Тасты, улица Казахстан здание № 14, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Абая" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Тасты, улицы А.Бейсенбаева, Амангелды, Бауыржан, Жамбыл, Кажымухан, Казахстан, Сейфуллина, Жибек жолы и Наурыз.
Избирательный участок № 718.
Место расположения-сельский округ Тасты, населенный пункт Кылти, здания без номера, фельдшерско-акушерский пункт.
Граница: населенный пункт Кылти.
Избирательный участок № 719.
Место расположения-сельский округ Шу, населенный пункт Шу, улица А.Иманова, здания № 13 коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Каламбаева" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: части улицы населенного пункта Шу, (северная сторона) Таукехана, Т.Салкауова, Абая, А.Иманова, М.Иманбекулы, Айтеке би, Т.Аубакирова, Наурыз, С.Муканова, Б.Серикбаева, К.Сатпаева, пастбища с южный и восточный стороны, западная водоперекачивающая станция.
Избирательный участок № 720.
Место расположения – поселок Кыземшек, 2-микрорайон, здание № 1А, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ланде Бокенова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: поселок Кыземшек, улицы Самал, Танбалытас, Жетыконыр, Кокорай, Шугыла, Геологтар, Т.Рыскулова, Жастар, Т.Момбекова, Сарыарка, западная часть улицы Кокжиек.
Избирательный участок № 721.
Место расположения-поселок Кыземшек, населенный пункт Тайконыр, улица 1, здание № 41, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа имени Т.Момбекова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Тайконыр, Акбикеш, Акжайкын, южная часть улицы Тулпар.
Избирательный участок № 722.

Орналасқан жері-Таукент кенті, 1-ықшам аудан көшесі, № 52 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Таукент кенті, № 1, № 2 ықшам аудандары, Е.Ерімбетов, Геологтар, Қ.Сәтпаев және Мыңжылқы көшелері.
№ 723 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, № 135 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: І.Кеңесбаев және Жыныс ата көшелері.
№ 724 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, № 135 ғимараты, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ш.Бекжанов, С.Тойшыұлы және Қ.Тоқмұхамедов көшелері.
№892 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Тоқпанбетов көшесі, № 1А ғимарат, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Нәзір Төреқұлов атындағы ІТ-мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің Ж.Ерімбетов, Е.Ембергенов, А.Мұханов, С.Төлендиев, П.Маханов, Ж.Қарғабаев, З.Темірбекова, Қ. Әубәкіров, Б.Бәшімұлы, С.Тоқпанбетов, Б.Өтешов, Е.Өмірбеков, К.Тұрымбеков, А.Мырзалиев, Ә.Әшірбеков, О.Анарбеков, Ә.Зейілбекұлы, С.Еспенбетов, А.Иманов, І.Кеңесбаев, Наурыз мөлтек ауданы, Ақшам мөлтек ауданы № 2, 3, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36 көшелері.

Место расположения-поселок Таукент, улица 1-микрорайон, здание № 52, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени И.Кенесбаева" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: поселок Таукент, микрорайон 1, 2, улица Е.Ерымбетова, Геологтар, К.Сатпаева и Мынжылкы.
Избирательный участок № 723.
Место расположения-поселок Таукент, улица И.Кенесбаева, здание № 135, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Алиулы" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы И.Кенесбаева и Жынысата.
Избирательный участок № 724.
Место расположения-поселок Таукент, улица И.Кенесбаева, здание № 135, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Алиулы" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы Бекжанова, С.Тойшыули, К.Токмухамедова.
Избирательный участок № 892
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Токпанбетова, здание № 1А, коммунальное государственное учреждение "ІТ-школа-лицей имени Назира Торекулова" отдела образования акимата Созакского района.
Граница: улицы населенного пункта Шолаккорган, Ж.Еримбетова, Е.Ембергенов, А.Мұханов, С.Толендиева, П.Маханова, Ж.Қаргабаева, З.Темирбековой, К.Аубакиров, Б.Башимулы, С.Токпанбетова, Б.Отешова, Е.Омирбекова, К.Турымбекова, А.Мырзалиева, А.Аширбекова, О.Анарбекова, Ә.Зейлбекулы, С.Еспенбетова, А.Иманова, И.Кенесбаева, микрорайон Наурыз, микрорайон Акшам улицы № 2, 3, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36.