2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 4877 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жартытөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 99 668 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 552 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 94 156 мың теңге;
2) шығындар – 100 549 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 881 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –881 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 281 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 56 249 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жуантөбе ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 72 346 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 539 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 68 807 мың теңге;
2) шығындар – 73 572 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельских округов и поселков на 2019-2021 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2018 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 января 2019 года № 4877. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 668 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 94 156 тысяч тенге;
2) затраты – 100 549 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 881 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 881 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 04.12.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 56 249 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 346 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 539 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 68 807 тысяч тенге;
2) затраты – 73 572 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 780 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 780 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 281 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2019 жылы аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 127 629 мың теңге болып белгіленсін.
19. Таукент кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 9 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 334 740 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 44 616 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 050 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 289 074 мың теңге;
2) шығындар – 338 598 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 858 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 858 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 858 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 281 шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2019 жылы аудандық бюдеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 224 730 мың теңге болып белгіленсін.
21. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
22. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –780 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 04.12.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
18. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка в сумме 127 629 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2019-2021 годы согласно приложению 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 334 740 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 050 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 289 074 тысяч тенге;
2) затраты – 338 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 858 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 858 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 858 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 04.12.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
20. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка в сумме 224 730 тысяч тенге.
21. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
22. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Созақ ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
23. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
27 желтоқсандағы № 216
шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь районного маслихата Б.Байгараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 27 декабря
2018 года № 216
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2019 год