Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/109-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 26/144-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 20 маусымда № 4642 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/109-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4352 санымен тіркелген, 2018 жылы 12 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 495 467 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 229 388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 879 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 333 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 224 867 мың теңге;
2) шығындар – 16 633 155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 215 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 144 903 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 144 903 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 039 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 140 727 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2018 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 60,8 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/109-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 июня 2018 года № 26/144-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 июня 2018 года № 4642. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/109-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4352, опубликовано 12 января 2018 года в газете "Толеби туы" и 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 495 467 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 229 388 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 879 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26 333 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 224 867 тысяч тенге;
2) затраты – 16 633 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 215 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 144 903 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 144 903 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215 тысяч тенге;
погашение займов – 3 039 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140 727 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Установить на 2018 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 60,8 процентов и соцального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Государственнному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Жұмабаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
14 маусымдағы № 26/144-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 21/109-VI
шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Жумабаев
Секретарь районного маслихата Н. Койбагаров
Приложения 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 14 июня
2018 года № 26/144-VI
Приложения 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 21/109-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс

9731
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
189000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
631
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
30592
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
182
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
92477
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
880665
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
394342
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
379837
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
379837
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14505
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14505
2
Әлеуметтiк көмек
428367
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
428367
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
176330
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5796
006
Тұрғын үй көмегі
4420
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54526
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35663
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28457
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
75519
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47696
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57956
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57956
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45195
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5365
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

9731
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
189000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
631
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30592
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
182
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
92477
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
880665
1
Социальное обеспечение
394342
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
379837
005
Государственная адресная социальная помощь
379837
464
Отдел образования района (города областного значения)
14505
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14505
2
Социальная помощь
428367
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
428367
002
Программа занятости
176330
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5796
006
Жилищная помощь
4420
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54526
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35663
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
28457
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75519
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47656
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57956
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45195
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5365
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы