Түлкібас ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 4 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қаңтарда № 4424 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50–1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімінің экономикалық мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Тұрашбеков
Түлкібас ауданы
әкімдігінің 2018 жылғы
10 қаңтардағы № 4
қаулысына қосымша
Түлкібас ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 27.08.2020 № 184 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасу орны
Алатын алаңы (м2)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Азаттық ауылы, А.Навои көшесі, № 84 А. Аурухананың жаны

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тюлькубасского района
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 10 января 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 января 2018 года № 4424
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденный приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тюлькубасского района, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тюлькубасского района по экономическим вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Турашбеков Н.
Приложение к
постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 10 января 2018 года
№ 4
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тюлькубасского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 27.08.2020 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (м2)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Село Азаттык, улица А.Навои № 84 А. Возле больницы

180 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ. Қоғамдық тамақтану объектісі – "Агзам ата" кафесі.
2
Балықты ауылы, К.Айдағараев көшесі, № 5А. "Ғалымжан" тойханасының жаны
300 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
3
Керейт ауылы, Ж.Әсілбекұлы көшесі, № 54. Ауылдық округ әкімінің аппараты ғимаратының алды
50 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
4
Түлкібас кенті, К.Байсеріков көшесі № 37 Г. "Атамекен" базарының алды
250 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
5
Кемербастау ауылы, Қ.Лес көшесі № 82 А. Ауылдық округ әкімінің аппараты ғимаратының жаны
5 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
6
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 34 В үйдің алды
400 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
7
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 60 А үйдің алды
640 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
8
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 255. "Бірлік" дүкенінің жаны
180 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
9
Кершетас ауылы, Еркебай көшесі № 35 А үйдің алды
90 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
10
Састөбе кенті, 1-Мамыр көшесі № 7 Г үйдің алды
50 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
11
Т.Рысқұлов ауылы, М.Абиров көшесі № 24, мал базарының алды
50 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Мал азықтары
Жоқ
12
Т.Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 211 Б. "Алатау" медициналық орталығы ғимаратының алды
160 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
13
Майтөбе ауылы, Ю.Гагарин көшесі № 10 А. "Акация" дүкенінің жаны
750 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
14
Тастұмсық ауылы, Атамекен көшесі № 1В ғимараттың алды
500 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
15
Машат ауылы, Жамбыл көшесі № 1 Б. Спорт залының жаны
150 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
16
Жабағылы ауылы, Еңбек көшесі № 20В үйдің алды
450 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
17
Ақбиік ауылы, Қ.Сәулетбек көшесі № 2 Б ғимараттың алды
230 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
18
Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов көшесі 156 Б. "Жібек-Жолы" дүкенінің жаны
400 м2
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Жеміс-жидек
Жоқ
Түлкібас ауданы
әкімдігінің 2018 жылғы
10 қаңтардағы № 4
қаулысына 2-қосымша
Стационарлық емес сауда объектілері бағыттарының схемалары
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 27.08.2020 № 184 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Азаттық ауылы, А.Навои көшесі, № 84А. Аурухананың жаны
Балықты ауылы, К.Айдағараев көшесі, № 5 А. Ғалымжан тойханасының жаны
Керейт ауылы, Ж.Әсілбекұлы көшесі, № 54. Ауылдық округ әкімінің аппараты ғимаратының алды
Түлкібас кенті, К.Байсеріков көшесі № 37 Г "Атамекен" базарының алды
Кемербастау ауылы, Қ.Лес көшесі № 82 А. Ауылдық округ әкімінің аппараты ғимаратының жаны
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 34 В үйдің алды
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 60 А үйдің алды
Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков көшесі № 255 "Бірлік" дүкенінің жаны
Кершетас ауылы, Еркебай көшесі № 35 А үйдің алды

180 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет торговых объектов, в которых реализуется схожий ассортимент товаров. Объект общественного питания – кафе "Агзам ата".
2
Село Балыкты, улица К.Айдагараева № 5 А. Возле тойханы "Галымжан"
300 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
3
Село Керейт, улица Ж.Асилбекулы № 54. Перед зданием аппарата акима сельского округа
50 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
4
Поселок Тюлькубас, улица К.Байсерикова № 37 Г. Перед рынком "Атамекен"
250 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
5
Село Кемербастау, улица К.Лес № 82 А. Возле здания аппарата акима сельского округа
5 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
6
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова перед домом № 34 В
400 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
7
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова перед домом № 60 А
640 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
8
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова № 255. Возле магазина "Бирлик"
180 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
9
Село Кершетас, улица Еркебай перед домом № 35 А
90 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
10
Поселок Састюбе, улица 1-Мая, перед домом № 7 Г
50 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
11
Село Т.Рыскулова, улица М.Абирова № 24, перед скотным рынком
50 м2
с 1 года до 5 лет
Корма для животных
Нет
12
Село Т.Рыскулова, улица Т.Рыскулова № 211 Б. Перед зданием медицинского центра "Алатау"
160 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
13
Село Майтобе, улица Ю.Гагарина № 10 А. Возле магазина "Акация"
750 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
14
Село Тастумсык, улица Атамекен перед зданием № 1 В
500 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
15
Село Машат, улица Жамбыла № 1 Б. Возле спортивного зала
150 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
16
Село Жабаглы, улица Енбек возле дома № 20 В
450 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
17
Село Акбиик, улица К.Саулетбек перед зданием № 2 Б
230 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
18
Село Жаскешу, улица Л.Демеушова 156 Б. Возле магазина "Жибек-Жолы"
400 м2
с 1 года до 5 лет
Фрукты и ягоды
Нет
Приложение 2 к
постановлению акимата
Тюлькубасского района
от 10 января 2018 года
№ 4
Схемы маршрутов нестационарных торговых объектов
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 27.08.2020 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Село Азаттык, улица А.Навои № 84 А. Возле больницы
Село Балыкты, улица К.Айдагараева № 5 А. Возле тойханы Галымжан
Село Керейт, улица Ж.Асилбекулы № 54. Перед зданием аппарата акима сельского округа
Поселок Тюлькубас улица К.Байсерикова № 37 Г. Перед рынком "Атамекен"
Село Кемербастау, улица К.Лес № 82 А. Возле здания аппарата акима сельского округа
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова перед домом №34 В
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова перед домом № 60 А
Село Шакпак баба, улица Б.Багысбекова № 255. Возле магазина "Бирлик"
Село Кершетас, улица Еркебай перед домом № 35 А

Састөбе кенті, 1-Мамыр көшесі № 7 Г үйдің алды
Т.Рысқұлов ауылы, М.Абиров көшесі № 24, Мал базарының алды
Т.Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 211 Б "Алатау" медициналық орталығы ғимаратының алды
Майтөбе ауылы, Ю.Гагарин көшесі № 10 А. "Акация" дүкенін жаны
Тастұмсық ауылы, Атамекен көшесі № 1 В ғимараттың алды
Машат ауылы, Жамбыл көшесі № 1 Б. Спорт зылының жаны
Жабағылы ауылы, Еңбек көшесі № 20 В үйдің алды
Ақбиік ауылы, Қ.Сәулетбек көшесі № 2 Б ғимараттың алды
Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов көшесі № 156 Б. "Жібек-Жолы" дүкенінің жаны

Поселок Састюбе, улица 1-Мая, перед домом № 7 Г
Село Т.Рыскулова, улица М.Абирова № 24, Перед скотным рынком
Село Т.Рыскулова, улица Т.Рыскулова № 211 Б. Перед зданием медицинского центра "Алатау"
Село Майтобе, улица Ю.Гагарина № 10 А. Возле магазина "Акация"
Село Тастумсык, улица Атамекен перед зданием № 1 В
Село Машат, улица Жамбыла № 1 Б. Возле спортивного зала
Село Жабаглы, улица Енбек, возле дома № 20 В
Село Акбиик, улица К.Саулетбек перед зданием № 2 Б
Село Жаскешу, улица Л.Демеушова № 156 Б. Возле магазина "Жибек-Жолы"