Түлкібас ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 778 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 4824 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 185 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 28.08.2020 № 185 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 529-бабының 6-бөлігіне сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

Об утверждении коэффициента зонирования в Тюлькубасском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 ноября 2018 года № 778. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2018 года № 4824. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 28 августа 2020 года № 185 (вводится в действие с 01.01.2021)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 28.08.2020 № 185 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с частью 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Тюлькубасском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Тюлькубасского района;