Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-159-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 шілдедегі № 30-204-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 17 шілдеде № 4684 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 шілдедегі № 29-199-VI "Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-142-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4671 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-159-VI ""2018-2020 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 088 953 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 799 761 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 007 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 271 185 мың теңге;
2) шығындар – 1 088 953 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-159-VI "О бюджете города, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 июля 2018 года № 30-204-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2018 года № 4684. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 5 июля 2018 года №29-199-VІ "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-142-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4671, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-159-VІ "О бюджете города, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4366, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 088 953 тысяч тенге:
налоговые поступления – 799 761 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 007 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 271 185 тысяч тенге;
2) затраты – 1 088 953 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 79 117 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 74 690 мың теңге;
2) шығындар – 79 117 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 154 027 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 220 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 150 766 мың теңге;
2) шығындар – 154 027 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Ұзыната ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 843 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 910 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 78 933 мың теңге;
2) шығындар – 81 843 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Алатау батыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 161 468 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

1) доходы – 79 117 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 74 690 тысяч тенге;
2) затраты – 79 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 027 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 150 766 тысяч тенге;
2) затраты – 154 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Узыната на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 843 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78 933 тысяч тенге;
2) затраты – 81 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алатау батыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 468 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное
предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.