2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-242-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 4888 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4863 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Шардара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 835 380 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 123 414 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 711 616 мың теңге;
2) шығындар – 853 574 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 194 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 18 194 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 53-334-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 110 819 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 991 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 410 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0;
трансферттер түсiмi – 100 418 мың теңге;
2) шығындар – 115 411 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 4 592 мың теңге;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 36-242-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 января 2019 года № 4888. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4863, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шардара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 835 380 тысяч тенге:
налоговые поступления – 123 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 711 616 тысяч тенге;
2) затраты – 853 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 194 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 194 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 24.12.2019 № 53-334-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 819 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 410 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 418 тысяч тенге;
2) затраты – 115 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 592 тысяч тенге;

13. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.

13. Установить на 2019 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

14. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

14. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном видена казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев
Шардара аудандық маслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 36-242-VІ шешіміне 1 қосымша
Шардара қаласының 2019 жылға арналған бюджет

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь районного маслихата Б. Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 36-242-VI от 28 декабря 2018 года
Бюджет города Шардара на 2019 год

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Шардара аудандық маслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 36-242-VІ шешіміне 34 қосымша
2019 жылға арналған қала, ауылдық округтердің бюджетінің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарламалар тізбесі
Атауы
1
2 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
124 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
005 Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру

6. Финансирование дефицита бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 34 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 36-242-VI от 28 декабря 2018 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета города, сельских округов на 2019 год
Наименование
1
2 Начальное, основное среднее и общее среднее образование
124 Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности