2019-2021 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-66-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4871 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 тармағына, 75 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 805 970 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 71 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 734 513 мың теңге;
2) шығындар – 815 975 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 005 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 005 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 20-141-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізілсін).
2. Бірлесу ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 195 155 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 751 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 191 404 мың теңге;
2) шығындар – 196 237 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 082 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 082 мың теңге.

О бюджетах села и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 9-66-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2019 года № 4871. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 805 970 тысяч тенге:
налоговые поступления – 71 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 734 513 тысяч тенге;
2) затраты – 815 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 005 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 005 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 18.12.2019 № 20-141-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 155 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 751 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 191 404 тысяч тенге;
2) затраты – 196 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 082 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 082 тысяч тенге.

14. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

14. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Мауленов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 9-66-VI
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 20-141-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізілсін).
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Мауленов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 9-66-VI
Бюджет села Абай на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 18.12.2019 № 20-141-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование