Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2018 жылға квоталарды айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 5484 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабының 12) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 10190) бұйрығына, "Тұқым шаруашылығының аттестатталған субъектілері үшін субсидиялауға жататын бірегей тұқымдарды өндіруге және элиталық тұқымдарды өткізуге жыл сайын квота белгілеудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 4-2/1048 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 13052) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2018 жылға квоталар:
1) бірегей тұқымдар бойынша – осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес тұқым шаруашылығы саласындағы аттестатталған әрбір субъект үшін;
2) элиталық тұқымдар бойынша – осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес әрбір әкімшілік-аумақтық бірлік үшін айқындалсын.
2. Облыс әкімінің аппараты, облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімдіктің осы қаулысы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

Об определении квот по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2018 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 5 февраля 2018 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 февраля 2018 года № 5484
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 4-2/1048 "Об утверждении Правил установления ежегодных квот производства оригинальных и реализации элитных семян, подлежащих субсидированию, для аттестованных субъектов семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13052) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить квоты по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2018 год:
1) по оригинальным семенам - для каждого аттестованного субъекта в области семеноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) по элитным семенам - для каждой административно-территориальной единицы согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Аппарату акима области, управлению сельского хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі
Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
"5" ақпандағы19 қаулысына
1 қосымша
Бірегей тұқымдар бойынша – тұқым шаруашылығы саласындағы аттестатталған әрбір субъект үшін 2018 жылға квоталар
тонна
Бірегей тұқым өндірушілердің атауы
Бидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Бұршақ
"Опытное хозяйство масличных культур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области
Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "5" февраля 2018 года № 19
Квоты по оригинальным семенам - для каждого аттестованного субъекта в области семеноводства на 2018 год
тонна
Наименование производителя оригинальных семян
Пшеница
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство масличных культур"