Шығыс Қазақстан облысының Катонқарағай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 95 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/229-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 5634 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3, 8 және 11-баптарына сәйкес, "Катонқарағай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізуге ұсыныс жасау туралы" бірлескен Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 10/89-VI шешімі және Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 144 қаулысының негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Катонқарағай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) келесі елді мекендер таратылсын және есепті деректерден шығарылсын және басқа қоныстар санатына жатқызылсын:
Жамбыл ауылдық округінің Маралды ауылы;
Ново-Поляковка ауылдық округінің Ульяновка ауылы.
2) таратылатын ауылдардың аумақтары:
Жамбыл ауылдық округінің Маралды қонысының шекаралары өзгертіле отырып, Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылының құрамына;
Ново-Поляковка ауылдық округінің Ульяновка қонысының шекаралары өзгертіле отырып, Ново-Поляковка ауылдық округінің Қаражал ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы, облыстық мәслихат хатшысы В. Головатюк
Облыс әкімі Д. Ахметов

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 апреля 2018 года № 95, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/229-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 5634
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 3, 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения Катон-Карагайского районного маслихата от 13 апреля 2017 года № 10/89-VI и постановления Катон-Карагайского районного акимата от 7 апреля 2017 года № 144 "О предложении по внесению изменений в административно-территориальное устройство Катон-Карагайского района", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области:
1) упразднить и исключить из учетных данных и отнести к категории иные поселения следующие населенные пункты:
село Маралды Жамбылского сельского округа;
село Ульяновка Ново-Поляковского сельского округа;
2) территорию упраздняемых сел включить:
поселение Маралды Жамбылского сельского округа с изменением границ в состав села Жамбыл Жамбылского сельского округа;
поселение Ульяновка Ново-Поляковского сельского округа с изменением границ в состав села Каражал Ново-Поляковского сельского округа.
2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь областного маслихата В. Головатюк
Аким области Д. Ахметов