"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 5648 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тiркелген № 5341, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 773 579,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 133 309,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 042 105,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 267,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 210 594 897,4 мың теңге;
2) шығындар – 249 740 933,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 394 697,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 647 879,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 253 181,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 715 611,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 715 611,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 077 662,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 077 662,7 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2018 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері:
Абай ауданына
94,8 пайыз
Аягөз ауданына
61,9 пайыз
Бородулиха ауданына
98,3 пайыз
Жарма ауданына
94,1 пайыз
Зайсан ауданына

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2018 года № 5648
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 773 579,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 133 309,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 042 105,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 267,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 210 594 897,4 тысяч тенге;
2) затраты – 249 740 933,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 394 697,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 647 879,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 253 181,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 715 611,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 715 611,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 077 662,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 077 662,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Абайскому району
94,8 процентов
Аягозскому району
61,9 процентов
Бородулихинскому району
98,3 процентов
Жарминскому району
94,1 процентов
Зайсанскому району

97,1 пайыз
Зырян ауданына
98,2 пайыз
Катонқарағай ауданына
97,6 пайыз
Көкпекті ауданына
99,3 пайыз
Күршім ауданына
95,6 пайыз
Семей қаласына
98,5 пайыз
Курчатов қаласына
98,8 пайыз
Өскемен қаласына
32,4 пайыз
Үржар ауданына
97,3 пайыз
Шемонаиха ауданына
98,5 пайыз;
Бесқарағай, Глубокое, Тарбағатай, Ұлан аудандарының және Риддер қаласының бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2018 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Нұрасыл
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

97,1 процентов
Зыряновскому району
98,2 процентов
Катон-Карагайскому району
97,6 процентов
Кокпектинскому району
99,3 процентов
Курчумскому району
95,6 процентов
городу Семей
98,5 процентов
городу Курчатову
98,8 процентов
городу Усть-Каменогорску
32,4 процентов
Урджарскому району
97,3 процентов
Шемонаихинскому району
98,5 процентов;
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты Бескарагайского, Глубоковского, Тарбагатайского, Уланского районов и города Риддер по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Нурасыл
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

27 120,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 992,8
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
10 992,8
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
201 794,0
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 468,0
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
156 108,0
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 965 531,7
1
Құқық қорғау қызметi
11 365 531, 7
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 965 531,7
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 438 672, 0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
9 175,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230 838,7
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
82 339,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
136 203,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 534,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 770,0
04
Бiлiм беру
36 544 943,8
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
7 458,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 458,5
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7 458,5
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
16 283 660,3
261
Облыстың білім басқармасы
9 199 413,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 394 787,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 810 143,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
211 656,0
055
Балаларға қосымша білім беру
155 157,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 219,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

27 120,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 992,8
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
10 992,8
296
Управление по мобилизационной подготовке области
201 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
45 468,0
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
156 108,0
009
Капитальные расходы государственного органа
218,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 965 531,7
1
Правоохранительная деятельность
11 965 531,7
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
11 965 531,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
10 438 672,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
9 175,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 230 838,7
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
82 339,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
136 203,0
015
Организация содержания служебных животных
35 534,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 770,0
04
Образование
36 544 943,8
1
Дошкольное воспитание и обучение
7 458,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 458,5
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7 458,5
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
16 283 660,3
261
Управление образования области
9 199 413,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 394 787,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 810 143,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
211 656,0
055
Дополнительное образование для детей
155 157,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
265 219,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

3 972 487,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
389 964,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 429 627,9
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 028 776,9
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
400 851,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 654 619,4
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 949 134,1
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 655 485,3
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
10 404 424,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
483 068,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
483 068,0
261
Облыстың білім басқармасы
9 921 356,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 921 356,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 299 852,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 013 231,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
1 013 231,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 286 621,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 286 621,0
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
249 875,0
261
Облыстың білім басқармасы
249 875,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
249 875,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7 299 674,0
261
Облыстың білім басқармасы
7 299 674,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 247,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
126 138,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
617 690,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
128 465,0

3 972 487,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
389 964,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 429 627,9
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 028 776,9
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
400 851,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 654 619,4
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 949 134,1
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 655 485,3
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
50 000,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
10 404 424,0
253
Управление здравоохранения области
483 068,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
483 068,0
261
Управление образования области
9 921 356,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 921 356,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
2 299 852,0
253
Управление здравоохранения области
1 013 231,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 013 231,0
261
Управление образования области
1 286 621,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 286 621,0
6
Высшее и послевузовское образование
249 875,0
261
Управление образования области
249 875,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
249 875,0
9
Прочие услуги в области образования
7 299 674,0
261
Управление образования области
7 299 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
120 247,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
126 138,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
617 690,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
128 465,0

230 109,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 796 835,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
484 997,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 261,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
583 703,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
343 952,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 377 022,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 204 769,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
172 253,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 750,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 750,0
2
Әлеуметтiк көмек
574 746,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
574 746,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
564 716,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 030,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 480 291,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 353 075,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
214 802,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 636,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 402,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
261 954,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

230 109,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 796 835,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
484 997,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
341 261,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
583 703,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
343 952,0
261
Управление образования области
1 377 022,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 204 769,0
037
Социальная реабилитация
172 253,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 750,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 750,0
2
Социальная помощь
574 746,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
574 746,0
003
Социальная поддержка инвалидов
564 716,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
10 030,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 480 291,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 353 075,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
214 802,8
007
Капитальные расходы государственного органа
14 636,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 402,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
261 954,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

237 773,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 670 935,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 172,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 124,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 200,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
224 967,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 256 110,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 712,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
116 503,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
98 296,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 207,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 035 352,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 675 862,5
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
39 205,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 205,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
228 473,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
228 473,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 910,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 910,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 394 274,5
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 771 577,6
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

237 773,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 670 935,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
399 172,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
24 124,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
224 967,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 256 110,0
263
Управление внутренней политики области
10 712,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712,0
298
Управление государственной инспекции труда области
116 503,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 296,2
003
Капитальные расходы государственного органа
18 207,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 035 352,4
1
Жилищное хозяйство
14 675 862,5
251
Управление земельных отношений области
39 205,0
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
39 205,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
228 473,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
228 473,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 910,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 910,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 394 274,5
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 771 577,6
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

168 561,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
24 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
607 938,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
16 700,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 179 382,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
41 278,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 577,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 600 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 996 080,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 075 344,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
33 300,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
38 334,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 675 346,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
314 790,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
10 620,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
247 917,1
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
247 917,1
719
Облыстың ветеринария басқармасы
295 061,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 754,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

168 561,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
24 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
607 938,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
16 700,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 179 382,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
41 278,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 577,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 600 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 996 080,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 075 344,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
33 300,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
38 334,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 675 346,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
10 620,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
219 585,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
247 917,1
020
Развитие объектов сельского хозяйства
247 917,1
719
Управление ветеринарии области
295 061,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 754,0
003
Капитальные расходы государственного органа