"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қарашада № 5695 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 707 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тiркелген № 5341, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 115 409,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 366 551,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 096 547,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 267,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 209 649 042,4 мың теңге;
2) шығындар – 246 469 551,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 079 493,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 542 179,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 462 685,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 2 050 642,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 050 642,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 484 277,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 484 277,7 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2018 года № 5695
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 707 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 115 409,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 366 551,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 096 547,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 267,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 209 649 042,4 тысяч тенге;
2) затраты – 246 469 551,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 079 493,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 542 179,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 462 685,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 050 642,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 050 642,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 484 277,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 484 277,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2018 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері:
Абай ауданына
94,8 пайыз
Аягөз ауданына
52,0 пайыз
Бородулиха ауданына
98,3 пайыз
Жарма ауданына
74,0 пайыз
Зайсан ауданына
97,1 пайыз
Катонқарағай ауданына
97,6 пайыз
Көкпекті ауданына
99,3 пайыз
Күршім ауданына
95,6 пайыз
Семей қаласына
98,5 пайыз
Курчатов қаласына
98,8 пайыз
Өскемен қаласына
36,4 пайыз
Үржар ауданына
97,3 пайыз
Шемонаиха ауданына
98,5 пайыз;
Бесқарағай, Глубокое, Зырян, Тарбағатай, Ұлан аудандарының және Риддер қаласының бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2018 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметова
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

"3. Установить:
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Абайскому району
94,8 процентов
Аягозскому району
52,0 процентов
Бородулихинскому району
98,3 процентов
Жарминскому району
74,0 процентов
Зайсанскому району
97,1 процентов
Катон-Карагайскому району
97,6 процентов
Кокпектинскому району
99,3 процентов
Курчумскому району
95,6 процентов
городу Семей
98,5 процентов
городу Курчатову
98,8 процентов
городу Усть-Каменогорску
36,4 процентов
Урджарскому району
97,3 процентов
Шемонаихинскому району
98,5 процентов;
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты Бескарагайского, Глубоковского, Зыряновского, Тарбагатайского, Уланского районов и города Риддер по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Ахметова
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

20 280,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
235,1
016
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
235,1
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
201 794,0
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 468,0
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
156 108,0
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 978 806,6
1
Құқық қорғау қызметi
11 978 806,6
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 978 806,6
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 451 946,9
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
9 175,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230 838,7
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
86 633,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
131 909,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 534,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 770,0
04
Бiлiм беру
36 008 345,3
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
9 144,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 144,1
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
9 144,1
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
14 243 876,6
261
Облыстың білім басқармасы
8 197 199,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 399 309,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 781 310,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71 537,0
055
Балаларға қосымша білім беру
155 157,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
251 085,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

20 280,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
235,1
016
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
235,1
296
Управление по мобилизационной подготовке области
201 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
45 468,0
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
156 108,0
009
Капитальные расходы государственного органа
218,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 978 806,6
1
Правоохранительная деятельность
11 978 806,6
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
11 978 806,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
10 451 946,9
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
9 175,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 230 838,7
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
86 633,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
131 909,0
015
Организация содержания служебных животных
35 534,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 770,0
04
Образование
36 008 345,3
1
Дошкольное воспитание и обучение
9 144,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 144,1
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
9 144,1
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
14 243 876,6
261
Управление образования области
8 197 199,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 399 309,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 781 310,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
71 537,0
055
Дополнительное образование для детей
155 157,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
251 085,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

228 417,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 796 835,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
482 345,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
338 779,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
741 721,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
240 934,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 377 022,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 204 769,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
172 253,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 434,4
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 434,4
2
Әлеуметтiк көмек
648 147,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
648 147,1
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
648 147,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 992 536,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 865 321,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 641,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 636,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 402,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
259 185,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

228 417,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 796 835,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
482 345,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
338 779,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
741 721,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
240 934,0
261
Управление образования области
1 377 022,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 204 769,0
037
Социальная реабилитация
172 253,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 434,4
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 434,4
2
Социальная помощь
648 147,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
648 147,1
003
Социальная поддержка инвалидов
648 147,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 992 536,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 865 321,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
255 641,1
007
Капитальные расходы государственного органа
14 636,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 402,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
259 185,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 462 124,5
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 780,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 627,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 150,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
145 967,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 257 281,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 712,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
116 503,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
98 296,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 207,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
34 612 524,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 996 734,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
31 025,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 025,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
93 212,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
93 212,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
341 575,5
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
341 575,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 026,6
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 026,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 527 895,6
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 841 933,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 685 962,6
2
Коммуналдық шаруашылық

1 462 124,5
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
399 780,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 627,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 150,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
145 967,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 257 281,0
263
Управление внутренней политики области
10 712,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712,0
298
Управление государственной инспекции труда области
116 503,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 296,2
003
Капитальные расходы государственного органа
18 207,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
34 612 524,9
1
Жилищное хозяйство
13 996 734,7
251
Управление земельных отношений области
31 025,0
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
31 025,0
253
Управление здравоохранения области
93 212,0
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
93 212,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
341 575,5
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
341 575,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 026,6
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 026,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 527 895,6
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 841 933,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 685 962,6
2
Коммунальное хозяйство

151 053,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
24 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
13 702,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
781 550,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
41 278,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 577,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 600 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 963 345,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 637 596,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
32 368,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
30 801,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 375 346,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
367 624,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 003,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
108 977,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
246 343,6
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
246 343,6
719
Облыстың ветеринария басқармасы
241 032,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 754,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 141,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
16 003,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

151 053,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
24 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 702,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
781 550,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
41 278,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 577,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 600 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 963 345,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 637 596,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
32 368,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
30 801,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 375 346,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
367 624,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
40 003,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
108 977,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
246 343,6
020
Развитие объектов сельского хозяйства
246 343,6
719
Управление ветеринарии области
241 032,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 754,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 141,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
16 003,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

4 903 015,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
48 864,9
III. Таза бюджеттік кредит беру
13 079 493,9
Бюджеттік кредиттер
17 542 179,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
686 452,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
686 452,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
686 452,0
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
686 452,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 965 872,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 965 872,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 794 185,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 794 185,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 171 687,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
9 171 687,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 308 241,0
1
Ауыл шаруашылығы
3 266 629,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 266 629,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
3 266 629,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 041 612,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 041 612,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 041 612,0
13
Басқалар
1 581 614,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 581 614,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 581 614,0
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
650 000,0
069
Моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
931 614,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4 462 685,6
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4 462 685,6
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4 462 685,6
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу

4 903 015,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
48 864,9
III. Чистое бюджетное кредитование
13 079 493,9
Бюджетные кредиты
17 542 179,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
686 452,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
686 452,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
686 452,0
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
686 452,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 965 872,5
1
Жилищное хозяйство
10 965 872,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 794 185,0
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 794 185,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 171 687,5
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
9 171 687,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 308 241,0
1
Сельское хозяйство
3 266 629,0
255
Управление сельского хозяйства области
3 266 629,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 266 629,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 041 612,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 041 612,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 041 612,0
13
Прочие
1 581 614,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 581 614,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 581 614,0
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
650 000,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
931 614,0
5
Погашение бюджетных кредитов
4 462 685,6
01
Погашение бюджетных кредитов
4 462 685,6
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
4 462 685,6
03
Погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)